18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewiasta w grafitowym galancie powoduje wypadek

~Griszon • 2012-11-27, 15:35
Przewidywalna reakcja na wypadek. ;-)

Galu87

2012-11-27, 17:52
Tytuł z dupy wzięty: "Niewiasta w grafitowym galancie powoduje wypadek", no chyba że to wrzucił kierowca i wiedział że w dupę mu wjechała baba w grafitowym Mitsubishi Galant. Bo z filmu w żaden sposób to nie wynika.

mare30ks

2012-11-27, 17:54
dlatego nigdy nie puszczam pieszych jak stoja na pasach, niech sie k tos inny wpie**oli ;P

pkh

2012-11-27, 17:55
Ja to bym się nie wk***ił gdyby ktoś przyj***ł w moją 19letnią astrę.
Odkąd kupiłem kamerkę do auta to nawet nie uciekam jak widzę, że ktoś we mnie wjedzie itp ale do tej pory się nie udało :(
Np lewe nadkole mam zardzewiałe, ktoś mógłby w końcu o mnie przyhaczyć to sobie wymienię.
Chociaż muszę przyznać że na początku było kilka okazji ale odruchowo robiłem uniki, ale jak się nauczyłem nie uciekać to i tak nie wychodzi, jakoś ludzie się orientują w ostatniej chwili i hamują czy coś. A jeżdżę naprawdę sporo

I żeby nie było, że ktoś będzie sie tłumaczył moim działaniem przez zaniechanie, czy też że nie chciałem uniknąć wypadku (bo ustawowo jest taki obowiązek) to będę w ch*j trąbił, jak już bedzie za późno na cokolwiek.

No taki jest plan, a jak z wykonaniem...trzymajcie kciuki:P

MudPie

2012-11-27, 18:01
Angel napisał/a:



Tyś widział kiedyś wypadek?

To zwykła kolizja jest.



Nie koniecznie, nie wiadomo czy ktoś z podróżujący nie odniósł rozstroju zdrowia trwającego dłużej niż 7 dni, po filmiku nie idzie tego stwierdzić, czasami może się to ujawnić parę dni po zdarzeniu. To, że sytuacja na to nie wskazuje, nie znaczy, że na 100% nic nikomu nie jest ;) może np gość wiózł dziewczynę do szpitala na jakieś badanie kontrole np po operacji i to uderzenie spowodowało jakieś problemy.
Chodzi mi o to aby nie zakładać czegoś jak się nie jest na 100% pewnym.

Kakushkin

2012-11-27, 18:07
pkh napisał/a:



ale z ciebie cep, wiesz o tym? To właśnie ty jestes takim burakiem.



raczej trollem bez własnego auta

Aldous

2012-11-27, 18:16
straatveger napisał/a:

Od razu widać że Polska bo tylko w polsce jeżdzi się takimi gównami jak Galant

do tego sie wk***ił jak by mu przyj***li w bmw z 90 tysięcy a to tylko samochód wartości słonych paluszków :D

a zreszto pewnie wstawka biedaczkowa bo nigdzie nie widać że to galant

jeszcze zarobi na tej kolizji

a dupa jak się wystraszyła i odrazu sp***ala w krzaki

o k***a a po co te kamerki burakom



Kup sobie najpierw auto to pogadamy.

licker

2012-11-27, 18:46
najszczersze 'k***a mać', jakie ostatnio słyszałem

szkaru

2012-11-27, 19:01
ja się tam ciesze jak ktoś mi przyjebie w zderzak, wtedy oświadczenie, ubezpieczenie, wypłata, robie auto po czesciach zamiennych i 50% kwoty mam dla siebie, wiec nie wiem dlaczego sie tutaj pan złości

azmilo

2012-11-27, 19:12
nie ma jak soczysta k***a

Skowroniasty

2012-11-27, 19:44
unax napisał/a:

soczyste k***a mac ;)


Dlaczego pomyślałem to samo! Piwo za soczystą k***ę.

W ramach 'k***', jedna z najsoczystszych ;)


Leniwi moga przewinąć do 0:50, ale dopiero cały fragment oddaje 100% zaangażowanie w rugnięcie :)

juki

2012-11-27, 19:49
Za soczyste k***a mac zawsze piwo :D

JarekBestia

2012-11-27, 20:01
Andrzeju nie denerwuj sie! Kupimy spraja , bedziemy malowac!

Lo...........ck

2012-11-27, 21:09
A ja się zastanawiałem z jakiego kraju filmik. Odpowiedź dostałem pod koniec. :)

BlanX

2012-11-27, 22:20
Cytat:

Płeć pkh
Ja to bym się nie wk***ił gdyby ktoś przyj***ł w moją 19letnią astrę.
Odkąd kupiłem kamerkę do auta to nawet nie uciekam jak widzę, że ktoś we mnie wjedzie itp ale do tej pory się nie udało :(
Np lewe nadkole mam zardzewiałe, ktoś mógłby w końcu o mnie przyhaczyć to sobie wymienię.



Czy Ty wiesz ilu takich sępów po tym kraju jeździ,co by chcieli sobie z cudzego OC padakę podrasować? Aż dziw bierze,że na siebie nawzajem nie wpadacie!

killerZeWsi

2012-11-28, 00:06
Jeśli liczysz na to,że oddazą ci za naprawę i lakierowanie całego zardzewiałego elementu, to się gruuubo mylisz...