18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewdzięczne dziecko

Ra...........hi • 2017-06-02, 09:48
- No i czego Ci jeszcze brakuje? Chodzisz na piłkę nożną, hokej, jeździmy na ryby, kupiłem ci motocykl, zapisałem na boks, co jeszcze?
- Tato, jestem dziewczynką...

mazga50

2017-06-04, 16:48
Oho, policja już ma wasze IP, czyli dane...

C.Z.E.S.I.E.K

2017-06-04, 21:15
mazga50 napisał/a:

Oho, policja już ma wasze IP, czyli dane...


mazga50 złożył donos, o akcji niesłychanej,
w nagrodę za pomoc nie minęła go nagroda,

Lecz wróćmy do córki, przez sąsiadów podziwianej,
której ojciec zauważył, że przed dom zajechała policyjna Skoda...

mazga50

2017-06-04, 22:06
C.Z.E.S.I.E.K napisał/a:


mazga50 złożył donos, o akcji niesłychanej,
w nagrodę za pomoc nie minęła go nagroda,
Obrazek
Lecz wróćmy do córki, przez sąsiadów podziwianej,
której ojciec zauważył, że przed dom zajechała policyjna Skoda...



przeceniasz mnie, jestem zbyt leniwy, a wasze wpisy nawet są zabawne.
tylko chyba zdajecie sobie sprawę, że obecnie tzw "służby" monitorują praktycznie każdy serwis jeśli nie osobiście, to przez jakieś boty wyszukujące odpowiednich fraz? tak tylko pytam...

p.s. fajny masz kostium...

C.Z.E.S.I.E.K

2017-06-05, 07:11
mazga50, ehhh... czy każdy temat musi schodzić na politykę i ścigania organy...
Na, ale jak mus to mus.
Oczywiście, że "służby" monitorują to co dzieje się w sieci, bo od tego są jak dupa od srania. Z tym, że w praktyce poszukują informacji o handlarzach zielskiem, osób które propagowały pedofilie, podżegały do przestępstwa, lub publicznie pochwalały popełnienie przestępstwa. (w tym także umawianie się na "ustawki"), bo wobec takich osób mogą podjąć jakiekolwiek kroki.
Drugim przypadkiem jest stalking, znieważanie itd, które wymagają jednak zgłoszenia przez osobę która poczuła się poszkodowana.
W zasadzie znalazłbym kilkanaście tematów pod którymi Twój post pasowałby idealnie, ale tutaj... w temacie traktującym o literaturze i można by rzec poezji o lekkim zabarwieniu erotycznym. :shock:

mazga50

2017-06-06, 22:57
C.Z.E.S.I.E.K napisał/a:

mazga50, ehhh... czy każdy temat musi schodzić na politykę i ścigania organy...
Na, ale jak mus to mus.
Oczywiście, że "służby" monitorują to co dzieje się w sieci, bo od tego są jak dupa od srania. Z tym, że w praktyce poszukują informacji o handlarzach zielskiem, osób które propagowały pedofilie, podżegały do przestępstwa, lub publicznie pochwalały popełnienie przestępstwa. (w tym także umawianie się na "ustawki"), bo wobec takich osób mogą podjąć jakiekolwiek kroki.
Drugim przypadkiem jest stalking, znieważanie itd, które wymagają jednak zgłoszenia przez osobę która poczuła się poszkodowana.
W zasadzie znalazłbym kilkanaście tematów pod którymi Twój post pasowałby idealnie, ale tutaj... w temacie traktującym o literaturze i można by rzec poezji o lekkim zabarwieniu erotycznym. :shock:



zgadza się, ale "z nudów, pies sobie jajka liże" (przepraszam policjantów, to takie powiedzenie jest). więc gdy akurat nie katują żadnego pedobear'a, to IP delikwenta po takich wpisach trafia pewnie na jakąś listę do monitorowania. ponoć nas monitorują miłośnicy szmatogłowych, czyli niemiaszki. a to naród durny i tępy, co nie rozumie niuansów humoru i gry słów w waszych limerykach, więc po co...?