18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieufny pieszy

~_Yarko_ • 2022-10-26, 14:46
I jakoś mało zdecydowany.


janniezbedny23

2022-10-26, 16:02
Od razu w razie co zaczął się umawiać do specjalisty na NFZ

Extermis

2022-10-26, 16:22
Ruska szmata, na front wysłać w trybie natychmiastowym. Albo najlepiej do batalionu karnego za takie wyłudzanie odszkodowania . :evil:

Baronessa

2022-10-26, 17:47
Tak chętnie odszkodowania wypłacają w kacapowni?

Riikko

2022-10-26, 18:23
Zebra, a ta nawet nie wpadla na pomysl przyhamowac. glupia k***a. wyludzenie ubezpieczenia w te czy we wte. glupia pinda drze ryja.

smc

2022-10-26, 18:47
Został rozjechany bezkolizyjnie :lol:

Baronessa

2022-10-26, 18:50
Riikko napisał/a:

Zebra, a ta nawet nie wpadla na pomysl przyhamowac. glupia k***a. wyludzenie ubezpieczenia w te czy we wte. glupia pinda drze ryja.



Zielone było, to na ch*j suka blyat miała hamować?

Autor

2022-10-26, 19:00
Extermis napisał/a:

Ruska szmata, na front wysłać w trybie natychmiastowym. Albo najlepiej do batalionu karnego za takie wyłudzanie odszkodowania .



Ty durny ośle, sądzisz, że zwykli ludzie pchają się na jakikolwiek front działań wojennych? Zrozum matole, że to polityka, a jej bezpośrednim przedłużeniem jest wojna. Gdybyś miał trochę oleju w głowie zamiast tłoczonej propagandy to sięgnąłbyś do lektur i dowiedziałbyś się z nich czym dla przykładu jest doktryna wojenna R. Mcnamary. Zrozumiesz wreszcie dlaczego konflikty pomiędzy największymi graczami zawsze toczą się daleko od ich Państw. Sądzisz, że taki Putler to dureń? Nie! On nie chce i nie może pozwolić na to, aby jego następcy obudzili się z systemami przeciwlotniczymi obcego mocarstwa na rubieżach Moskwy. Dlatego "kochani" amerykanie będą walczyli z kacapami do ostatniego Ukraińca, a być może w późniejszej fazie do ostatniego Polaka... Robią tak, bo wiedzą, że Rosja i Chiny to Sp. z o.o. i trzeba osłabić jej zdolności bojowe. Prędzej czy później dojdzie do konfliktu o hegemonię nad szlakami handlowymi. Dlatego wspaniałomyślni sojusznicy chętnie udzielają różnego rodzaju pomocy głównie za sprawą Państw członkowskich NATO, aby nie osłabiać własnych struktur. Przestań mieszać zwykłych ludzi z błotem, bo są oni tak samo winni jak Ty za porażkę Krzyżaków.

alchemik80

2022-10-26, 20:03
Autor napisał/a:

Ty durny ośle, sądzisz, że zwykli ludzie pchają się na jakikolwiek front działań wojennych? Zrozum matole, że to polityka, a jej bezpośrednim przedłużeniem jest wojna. Gdybyś miał trochę oleju w głowie zamiast tłoczonej propagandy to sięgnąłbyś do lektur i dowiedziałbyś się z nich czym dla przykładu jest doktryna wojenna R. Mcnamary. Zrozumiesz wreszcie dlaczego konflikty pomiędzy największymi graczami zawsze toczą się daleko od ich Państw. Sądzisz, że taki Putler to dureń? Nie! On nie chce i nie może pozwolić na to, aby jego następcy obudzili się z systemami przeciwlotniczymi obcego mocarstwa na rubieżach Moskwy. Dlatego "kochani" amerykanie będą walczyli z kacapami do ostatniego Ukraińca, a być może w późniejszej fazie do ostatniego Polaka... Robią tak, bo wiedzą, że Rosja i Chiny to Sp. z o.o. i trzeba osłabić jej zdolności bojowe. Prędzej czy później dojdzie do konfliktu o hegemonię nad szlakami handlowymi. Dlatego wspaniałomyślni sojusznicy chętnie udzielają różnego rodzaju pomocy głównie za sprawą Państw członkowskich NATO, aby nie osłabiać własnych struktur. Przestań mieszać zwykłych ludzi z błotem, bo są oni tak samo winni jak Ty za porażkę Krzyżaków.




a wypie**alaj kacapska onuco ...
zmarnowałeś mi 2min życia.... na przeczytanie tego

Extermis

2022-10-26, 20:47
Autor napisał/a:

Zrozum matole, że to polityka, a jej bezpośrednim przedłużeniem jest wojna.



Ty pieprzony hipokryto.... Sam rzucasz się z mordą, że wplotłem wątek polityczny w moją wypowiedź. Przy czym Ty dwa posty dalej:



I dalej nie zmieniam zdania. Rusek do utylizacji. :evil:
W jednym muszę Ci przyznać rację, nikt normalny nie chce wojny, ale za wszystko co się dzieje za naszą wschodnią granicą musi odpowiedzieć cały naród Rosyjski.

Autor

2022-10-26, 20:58
Extermis napisał/a:

Ty pieprzony hipokryto.... Sam rzucasz się z mordą, że wplotłem wątek polityczny w moją wypowiedź. Przy czym Ty dwa posty dalej:
I dalej nie zmieniam zdania. Rusek do utylizacji.
W jednym muszę Ci przyznać rację, nikt normalny nie chce wojny, ale za wszystko co się dzieje za naszą wschodnią granicą musi odpowiedzieć cały naród Rosyjski.



Sądzisz, że pałam miłością do "Braci" ze wchodu? Nie. Ja oceniam sytuację, która jest wynikiem ładowania zachodniej broni do Ukrainy od 8 lat. Dlatego jest taka reakcja, a nie inna. Białoruś i Ukraina dla Rosji to przedpola do wojny konwencjonalnej. Niestety, takie mają położenie, to że nam i NRD udało się z tych kleszczy uwolnić to tylko i wyłącznie zasługa postępującej erozji ZSRR. I chwała losowi za to.



alchemik80 napisał/a:

a wypie**alaj kacapska onuco ...
zmarnowałeś mi 2min życia.... na przeczytanie tego



Jak się czyta ze słownikiem Polsko - Ukraińskim, to niestety tak to długo trwa.

mi...........pl

2022-10-26, 22:15
alchemik80 napisał/a:

a wypie**alaj kacapska onuco ...
zmarnowałeś mi 2min życia.... na przeczytanie tego



Ech ten covid Wam w głowach poprzewracał zdrowo.

Andrzejas

2022-10-27, 02:39
Autor napisał/a:

Ty durny ośle, (...)



oooo, kolego! Ja, czy Extremis nie mamy wpływu na bitwę pod Grunwaldem , ale miliony j***nych moskali i mongołów ma codziennie wpływ na to, gdzie jest ich stolica, sumienie i honor. Chcesz mi powiedzieć, że tylko Putin i jego pięciu kumpli tą wojnę prowadzą? Cały j***ny naród kacapski siedzi biernie na dupskach i udaje, że się nic nie dzieje. Od Jelcyna tego k***ia, Władimirowicza, puszczają po kremlu luzem i się go jeszcze boją! W tak zajebiście skorumpowanym kraju, jak rosja (celowo z małej) wydanie wyroku na władzę to kwestia jedynie finansowa. Historia pokazuje.
Oni siedzą cicho, gdy człowiek, którego posadzili na stołku, aby reprezentował ich na arenie międzynarodowej, morduje kogo woli. Czyli są takimi samymi mordercami, jak on.

Każdy.
Jeden.
Kacap.
Ma krew na rękach.

Od zarania dziejów. Cały naród do przerobienia na psią karmę się nadaje i nawet chwili zwątpienia w tym nie mam.
pie**olona, dzika i zacofana kultura turańska! Gówno mnie obchodzi, co teraz "zwykły człowiek" w rosji sobie o tym sądzi. Ja widzę, jak od miesięcy rosjanie atakują Ukraińców. Rosjanie. Nie Putin. Jego od początku wojny nikt nie widział, bo jest k***ą bez honoru. Każdy rosjanin ma wybór! Jak każdy z nas!
Czy chce być człowiekiem.
Niestety. Rusek się boi być człowiekiem, bo wyszłoby na jaw, że jest on człowiekiem prostym. Pozostaje mu więc tylko przemoc, aby wystraszyć innych bardziej, niż sam się boi.