18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudany pokaz palenia gumy 505'konną Corvettą Zo6

Deyvid • 2010-08-16, 14:44
Zajebiście spalił gumę.. :homer:
Dla nielubiących czekać, proponuję odpalić w ok. 20 sek,bo wcześniej trochę pie**olą.. :->

yarzapp

2010-08-20, 10:34
fjeuo4idtnx78fgu4 napisał/a:

i maksymalna szybkość 150 koni mechanicznych na h*jwieco?


150 koni mechanicznych na henr :D o ja pie**olę też się uśmiałem
szfak, to wcale nie jest przypie**alanie się, koleś zrobił oborę, bo kompletnie pomieszał jednostki.
km = kilometr
KM = koń mechaniczny
h = godzina
H = henr (pewnie mało kto wie, co się mierzy tą jednostką, ale od czego jest google :) )

mcmt

2010-08-20, 11:56
Ciubon napisał/a:


Tośmy się pośmiali.
Całonocne ładowanie baterii daje zasięg do 500 KM, jak dla mnie całkiem dużo, chyba że jednego dnia chcesz przejechać całą Polskę.
Do setki w 4 sekundy (!) i maksymalnie 150 KM/H
Ale to nic nie zmienia, bo póki jest ropa i gaz, te auta nie mają racji bytu, a tym bardziej ich wynalazcy.


Zasieg 500KM jak sie jedzie rownomiernie 90km/h. :facepalm:
W 4 sekundy do setki to bardzo watpie - z takim wynikiem auto elektryczne bedzie posiadalo bogate wyposazenie, w sklad ktorego wchodzi tylko i wylacznie kierownica, lekki, plastikowy fotel oraz 4 kola.
Przy klimatyzacji, podgrzewaniu elektrycznie regulowanych foteli, ogrzewaniu sciemniajacych sie lusterek i tylnej szyby, ogrzewaniu kabiny, elektrycznie otwieranych szybach i dachu oraz wbudowanej nawigacji z telewizja oraz dobrym sprzetem audio przejedzie pewnie z 200km z czego czas 0-100 bedzie ok 8-10sekund - co i tak bedzie dobrym wynikiem.

Awaria - oczywiscie sprzeglo. Swoja droga, palenie gumy, uwazam za konkurencje dla idiotow, ale jak widac, za co sie nie zabierzesz, trzeba miec jakas podstawowa wiedze. Byc moze koles nie wlaczyl kontroli trakcji 8-) do tarcia chrzanu sie nie nadaje...

crazY01

2010-08-20, 13:49
Wczas sie skumali ze ten dym to nie z opon xD

kyloziom

2010-08-20, 14:10
Uwielbiam zapach spalonego sprzegł¤a o poranku xD :lol:

wodzioKRK

2010-08-20, 14:43
Szkoda że ten samochód nie ruszył jak gościu z kamerą przechodził przed maską :) byłby hard :P

Ci...........on

2010-08-20, 15:26
Rzeczywiście, błąd zrobiłem w tych jednostkach :-D
Co do tego że autko przy takich osiągach może być tylko plastikowe, czy k***a ze styropianu, to dość idiotyczne, tu podaje od Wiki przykład samochodu elektrycznego który można normalnie kupić, nie mając problemu z wielkimi koncernami http://pl.wikipedia.org/wiki/Tesla_Roadster, ale niestety coś za coś, bo autko duuużo kosztuje.
Co do takich innowacji jak samochody elektryczne, czy hybrydowe, to prędzej czy później właśnie na nich będzie polegać motoryzacja (czytaj: jak korporacjom skończą się paliwa kopalne, i wykupią wszystkie patenty na te innowacje). Poza tym, nic nie stałoby na przeszkodzie w ulepszaniu tych pomysłów, gdyby nie właśnie te korporacje (Tzn możesz, ale jeżeli im tego nie opchniesz to przygotuj się na wypadek samochodowy)

CKM88

2010-08-20, 18:12
ładnie zjarał laka !! :samoboj:

mcmt

2010-08-20, 18:23
Ciubon napisał/a:

Rzeczywiście, błąd zrobiłem w tych jednostkach :-D
Co do tego że autko przy takich osiągach może być tylko plastikowe, czy k***a ze styropianu, to dość idiotyczne


Dla mnie nie. Ja zawsze patrze na jakosc wykonczen i materialy uzyte do wykonania wnetrza. Za pieniadze, ktore trzeba polozyc za ten "samochod", mozna kupic sportowe auto z podobnymi osiagami i pelnym wyposazeniem.
Auto do ktorego linka podajesz mialo zasieg maxymalny 400km i czas do setki 4s w wersji wyposazenia, mozna powiedziec unpluged (alternatywy brak). Niestety superlekka skrzynia biegow, nie wytrzymywala wysokiego momentu obrotowego silnika i psula sie po kilku tysiacach mil. Z nowa skrzynia auto ma 6s 0-100km/h co szalu wsrod roadsterow nie robi oraz zasieg MAKSYMALNY 350km - co jest failem samym w sobie, nawet Bugatti Veyron posiadajacy 8 litrowy silnik W16 ma prawie 2x wiecej.
Ciubon napisał/a:

Co do takich innowacji jak samochody elektryczne, czy hybrydowe, to prędzej czy później właśnie na nich będzie polegać motoryzacja (czytaj: jak korporacjom skończą się paliwa kopalne, i wykupią wszystkie patenty na te innowacje). Poza tym, nic nie stałoby na przeszkodzie w ulepszaniu tych pomysłów, gdyby nie właśnie te korporacje (Tzn możesz, ale jeżeli im tego nie opchniesz to przygotuj się na wypadek samochodowy)


Paliwa kopalniane nie skoncza sie i starcza jeszcze dla naszych potomkow i potomkow potomkow. Ropy tak na prawde jest coraz wiecej, co chwile odkrywaja nowe zloza, robia odwierty i zostawiaja na pozniej. Aby podjac ze mna w tym temacie dyskusje musisz najpierw zapytac sie kogos, kto pracuje w branzy - wtedy przyznasz mi racje.

dzxs3

2010-08-21, 20:07
poszla opona w ch*j :-P

Norbias

2010-08-21, 23:45
mcmt napisał/a:


Zasieg 500KM jak sie jedzie rownomiernie 90km/h. :facepalm:
W 4 sekundy do setki to bardzo watpie - z takim wynikiem auto elektryczne bedzie posiadalo bogate wyposazenie, w sklad ktorego wchodzi tylko i wylacznie kierownica, lekki, plastikowy fotel oraz 4 kola.
Przy klimatyzacji, podgrzewaniu elektrycznie regulowanych foteli, ogrzewaniu sciemniajacych sie lusterek i tylnej szyby, ogrzewaniu kabiny, elektrycznie otwieranych szybach i dachu oraz wbudowanej nawigacji z telewizja oraz dobrym sprzetem audio przejedzie pewnie z 200km z czego czas 0-100 bedzie ok 8-10sekund - co i tak bedzie dobrym wynikiem.



:samoboj: Chłopie nie grzesz więcej. Tesla ma przyśpieszenie poniżej 4 sekund do 100 i nie jest to żadne 8-10 sekund. Druga Sprawa czas ładowania baterii litowo-jonowych to 3,5 godziny i masz znowu 350 km Myślę że to wystarcza w zupełności. Koszt 100 km to 3 zł Czyli nie dość, że radość z jazdy to jazda za free. Zaś prędkość maksymalna to nie 150 a 210 km/h co też myślę ze wystarcza. Same auto waży 1315 Kg tak więc nie myślę aby był rzeczy nie możliwe. Interesuje się tematyką i wiem ze to ma sens. Jedyna wada auta ? Cena 98.000 $

Zaś Amerykańskie szajsy typu Corvetta niech ląduje na szrocie :D Bo nawet na ich rodowitym rynku amerykańskim nie potrafią ich obsługiwać ;) co widac na filmiku

Polecam Filmik z teslą od 2:40

kwrtwlp

2010-08-25, 11:34
Afghan napisał/a:

Wiecie co mnie najbardziej wk***ia w tych samochodach ? Że posiadają je bogate debile, którzy nie potrafią ich używać :homer:



A takich jak ty to ja widziałem, jak nowego golfa taki dostanie to pierwsze drzewo jego.

pi...........23

2011-01-11, 00:10
axtxn napisał/a:



Jak sie kupuje takie auta, to powinno się mieć na ich utrzymanie.

Nie sztuka wziąc kredyt czy inne tego typu wyjscia.



W USA takie autko kosztuje kilkadziesiąt tysiaków ... na to sobie może każdy pozwolić (nawet taki debil, jak główny bohater filmiku).

Sprawdziłem ... 70.000 $ za to autko.

mcmt

2011-01-11, 01:46
Norbias napisał/a:



:samoboj: Chłopie nie grzesz więcej. Tesla ma przyśpieszenie poniżej 4 sekund do 100 i nie jest to żadne 8-10 sekund.


Miała w planach 3.9s 0-100. Szybko zrezygnowali z tej skrzyni, bo jednynka się nie wytrzymywała, o czym już pisałem.
Norbias napisał/a:

Druga Sprawa czas ładowania baterii litowo-jonowych to 3,5 godziny i masz znowu 350 km Myślę że to wystarcza w zupełności... Zaś prędkość maksymalna to nie 150 a 210 km/h co też myślę ze wystarcza.


:shock: Cóż, widać, że się już sporo najeździłeś samochodami...

Bristol

2011-03-04, 10:46
Debile jesteście.... SPRZĘGŁO palili - troche wiecej kosztuje niz para oponek a i smierdzi nieziemsko... Kobiety wiedzą o czym piszę :)