18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudany napad

Marian_Koniuszko • 2023-01-07, 16:12
Klient zastrzelił podejrzanego, który rabował innych klientów w restauracji w Houston.
Według Departamentu Policji w Houston klient, który zastrzelił podejrzanego, opuścił miejsce zdarzenia i chcą go przesłuchać. Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, z którym chcą porozmawiać, oraz jego pojazdu, pickupa z lat 70. lub 80 Strzelanina została zgłoszona około 23:30 w czwartek.
Policja twierdzi, że restauracja była otwarta, a klienci jedli, kiedy podejrzany wszedł w czarnej masce narciarskiej i rękawiczkach i zażądał pieniędzy od klientów.
Według policji podejrzany wycelował pistolet w klientów. Policja na miejscu zdarzenia powiedziała, że ​​​​broń mogła być plastikowa, airsoft lub wiatrówka, chociaż dochodzenie było nadal prowadzone.
Departament policji twierdzi, że podejrzany zbierał pieniądze od klientów, a następnie jeden z pozostałych klientów wyjął własną broń i wielokrotnie strzelił do podejrzanego.
Policja twierdzi, że strzelec zabrał skradzione pieniądze podejrzanemu i oddał je klientom. Urzędnicy mówią, że on i inni klienci odeszli.
Na miejscu stwierdzono zgon podejrzanego.
Policja powiedziała, że ​​właściciel restauracji i pracownicy byli jedynymi, którzy pozostali na miejscu zdarzenia.
Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wydziałem zabójstw HPD pod numerem 713-308-3600 w celu złożenia zeznań dotyczących incydentu.











[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-01-08, 12:06 ]
pełne wideo

Icepick

2023-01-07, 19:49
Nie pojmuję. Chwast odj***ny, sprawa do umorzenia.

opółnocyuciebie

2023-01-07, 21:51
Icepick napisał/a:

Nie pojmuję. Chwast odj***ny, sprawa do umorzenia.



Dokładnie. Nikt normalny nie będzie pchał się na siłę do sądu. Sam kiedyś miałem taką akcję, że dostałem wezwanie na świadka. Pojechałem na komendę - czekałem godzinę aż jakiś pies się pojawi (chociaż byłem na czas), a potem przyszedł kundel, spisał moje zeznania i odprawił do domu. A po miesiącu dostałem wezwanie na sprawę jako oskarżony, bo jak się potem w sądzie okazało, pan spóźniony pies pomylił papiery XD

smc

2023-01-07, 23:24
Łysy odj***ł konkurencję. Widać doświadczone ruchy i wyczucie akcji, dlatego oddalił się, bo by go poznali ;-)

Marian_Koniuszko

2023-01-07, 23:57
Nagranie lepszej jakości:



JebacPis100procent

2023-01-08, 02:22
"Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wydziałem zabójstw HPD pod numerem 713-308-3600 w celu złożenia zeznań dotyczących incydentu"

I to jest właśnie różnica między wolnym i cywilizowanym krajem jak USA, a postkomunistycznym k***idołkiem jak Polska. W Polsce facet już pewnie dostałby dożywocie za odj***nie tego chwasta i zostałby wrogiem publicznym numer 1 ku uciesze gawiedzi, w USA uprzejmie proszą go o zgłoszenie się na posterunek w celu złożenia wyjaśnień dotyczących, tu uwaga "INCYDENTU."

LaChupacabra

2023-01-08, 10:59
JebacPis100procent napisał/a:

"Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wycie za odj***nie tego chwasta i zostałby wrogiem publicznym numer 1 ku uciesze gawiedzi, w USA uprzejmie proszą go o zgłoszenie się na posterunek w celu złożenia wyjaśnień dotyczących, tu uwaga "INCYDENTU."



Jesteś naprawdę naiwny jeżeli myślisz, że chcą tylko spisać wyjaśnienia i wręczyć mu medal.

metyoo

2023-01-08, 19:21
JebacPis100procent napisał/a:

"Śledczy proszą strzelca i ofiary, które opuściły miejsce zdarzenia, o skontaktowanie się z wydziałem zabójstw HPD pod numerem 713-308-3600 w celu złożenia zeznań dotyczących incydentu"
I to jest właśnie różnica między wolnym i cywilizowanym krajem jak USA, a postkomunistycznym k***idołkiem jak Polska. W Polsce facet już pewnie dostałby dożywocie za odj***nie tego chwasta i zostałby wrogiem publicznym numer 1 ku uciesze gawiedzi, w USA uprzejmie proszą go o zgłoszenie się na posterunek w celu złożenia wyjaśnień dotyczących, tu uwaga "INCYDENTU."



no tak, zapytają czemu go dobił z premedytacją i powiedzą, że może już iść na zakupy!

ColinFarelka

2023-01-08, 20:27
I tu się sprawdza powiedzenie kto mieczem wojuje od miecza ginie,murzyn nie był ostrożny. W europie mógłby latać po knajpach i zbierać kasę bezprawnie w stanach to nie przejdzie broń może mieć nawet łysy dziadek.

drukarka666

2023-01-08, 20:36
Muzyka:
Los Tigres del Norte
¿Qué Tal Si Eres Tú?

"Co, jeśli to Ty?", śmierć ma różne przeboje na swojej liście.

kowboj

2023-01-13, 11:25
Był mu postawił kratę piwa za odstrzelenie ścierwa. W Polsce niestety tego by nie docenili i by dostał 25 lat za przekroczenie granic obrony koniecznej :-D