18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieudana akcja ratownicza płonącej toalety w pociągu

atomx94 • 2017-03-05, 11:34
Nieudana akcja ratownicza płonącej toalety w pociągu


kaiel

2017-03-05, 21:53
ale czy było opóźnienie ? bo nie wiem czy czekać

Bosewiak

2017-03-05, 22:23
jakim trzeba być bezkrytycznym wobec własnej osoby debilem, aby wrzucić swój filmik w sieć z tak debilnym komentarzem ( autorskim ) w tle :D jak widzę takich ludzi, to aż mnie wk***ia, że to coś ma prawa wyborcze. ;)

robert357

2017-03-05, 23:14
Ja jebie, jakie kombo. Nie dość, że źle kręci filmik, to jeszcze mówi jakby miał srakę w łepetynie i sepleni...

Tarab85

2017-03-06, 00:03
Ej no, nie piszcie tak, bo autor filmiku przeczyta i mu będzie smutno.

EwelinyStara

2017-03-06, 01:19
Znam tę trasę. Jeżdżą nią głównie wszystkie chłopki z takich wspaniałych mieścin, jak np.Zielonka,Ząbki,Wołomin.. Pociąg kursuje między Warszawą Wileńską, a Małkinią. I zgodnie z wszelkimi stereotypami im dalej od ktoś wysiada, tym niższe jego IQ :) Pajac, który to kręcił pewnie jechał do Tłuszcza i tam przesiadka do Białegostoku (pie**olony śledzik). A jeśli jego stary nie ma na imię Janusz, to niech mi uschnie lewe jajo. Na miejscu kierownika pociągu bym mu jebnął za te cebulowe komentarze. Pepluch j***ny.

-Roger-

2017-03-06, 03:24
gambler1 napisał/a:

Sebula strażak wyklęty gdyby trafił na mniej cierpliwego konduktora to by dostał działo na ryj, że by go wyj***ło z tych halówek :amused:



czyli na hasło sadistic jeździmy gratis ? dawaj rozkład

de_marco

2017-03-06, 06:56
Przypomniał mi innego kretyna, który nagrywał dziwne akcje w nietypowych miejscach i okraszał je swoimi głupimi komentarzami. Ten też nie wymawia "r" i nawet głos ma podobny... :mrgreen:

WalkingStephen

2017-03-06, 09:20
@de_marco No ale wiemy, że ten osobnik odsiaduje wyrok więc nie mógł czekać na pociąg

ruki9012

2017-03-06, 13:57
@EwelinyStara ja mieszkałem przed Małinią a zapewniam Cie że mam IQ większe niż twoje ziomki z wileńskiej. Wracając do tematu komentarze nagrywającego o dostaniu się tlenu dopiero po otwarciu drzwi do WC no gratulacje!!! jakby te okna i przedziały były kiedyś szczelne ha ha

zonk

2017-03-06, 17:32
Hmm całe te wyposażenie jak i laminaty powinny być zgodne z normą PN-EN 45545. Coś mi się wydaje że nie do końca :/

dumad

2017-03-06, 17:55
też się chcę wpisać :D
Co za k***a zj***ny łeb to komentuje. Gimbus jakiś
Ale żeś k***a odj***ł. Drzwi otworzyłeś i wyszedłeś z domu debilu

Giepson

2017-03-07, 14:38
EwelinyStara napisał/a:

Znam tę trasę. Jeżdżą nią głównie wszystkie chłopki z takich wspaniałych mieścin, jak np.Zielonka,Ząbki,Wołomin.. Pociąg kursuje między Warszawą Wileńską, a Małkinią. I zgodnie z wszelkimi stereotypami im dalej od ktoś wysiada, tym niższe jego IQ :)



To ty pewnie mieszkasz co najmniej w Prostyni :amused: