18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Nietypowy podryw

malinp • 2013-01-13, 23:45
Sytuacja z ostatniego tyg. w szkole, zupełnie autentyczna.
Chłopak "C" podchodzi do dziewczyny "D" (nie znają się) i zagaduje.

C: Sory masz może papier?
D: Noo..nie mam, a po co Ci?
C:Bo zesrałem się na Twój widok :diabel:

Tego dnia pozostało mu tylko :wali:

malinp

2013-01-14, 00:24
Nie odwiedzam tej strony, ale widać kolega ze szkoły i Ty tak :)
Czyżby to była jakaś aluzja?

Darson666

2013-01-14, 08:00
Wyszukałem to w googlach, czasem odwiedzam google

sinjids

2013-01-14, 13:34
A co robi 41 latek w gimnazjum?! :shock:

Abgda

2013-01-14, 13:42
sinjids napisał/a:

A co robi 41 latek w gimnazjum?!



Jest szatniarzem.

ds...........gr

2013-01-14, 13:51
Kłamstwo na sadisticu zawsze wyjdzie na jaw :roll:

To samo było z jednym kolesiem co niby zdjęcia kumpla z operacji pokazywał ;)

Beowolf2

2013-01-14, 14:04
41 latek w gimnazjum to nie szatniarz,
tylko stary jebaka gimbazowych cisnych dziewczynek

Darson666

2013-01-14, 14:11
malinp napisał/a:

Nie odwiedzam tej strony, ale widać kolega ze szkoły i Ty tak :)
Czyżby to była jakaś aluzja?


To było z twojego życia, gałganie! :idzwch*j:

malvo

2013-01-14, 15:52
''Nie ma piwa dla sk***ysyna'' - Random internet guy.

malinp

2013-01-14, 16:20
Haha, jakie cioty to aż się z was śmieje :lol:

Wiek ustawiłem na 41 (zupełnie przypadkiem wybrałem tą datę) żeby odwiedzać hard, a nie chciałem ustawiać na 18 czy 19 bo gdyby mój prawdziwy wiek wyszedłby na jaw (co ja gadam, jakie jaw? w życiu wieku nie ukrywałem) to dopiero by było że CHCIAŁEM ZROBIĆ W ch*jA O CAŁE 2 LATA celem 'odgimbazowania' się (chociaż już 2rok w technikum leci)
Gdybym ustawił na 90lat, też byście sądzili że siedzę na sadolu i nakrwiam posty? A wiek jest prawdziwy?
Bardziej prawdopodobne jest że kliknąłem myszką na tą datę ponieważ jakąś trzeba... no bo i po co podawać tą prawdziwą? Na każdym forum wszystkie dane podajesz prawdziwe?
Sinjids, lajtowy, to nie kłamstwo ani nie gimnazjum.

P.S. Oprócz 1971r. pozostała cześć daty ustawiona była i jest prawidłowo, 14 marca, mam Ci to jakoś udowodnić ? :->

Wikmndfm

2013-01-14, 16:31
malinp napisał/a:

Haha, jakie cioty to aż się z was śmieje :lol:

Wiek ustawiłem na 41 (zupełnie przypadkiem wybrałem tą datę) żeby odwiedzać hard, a nie chciałem ustawiać na 18 czy 19 bo gdyby mój prawdziwy wiek wyszedłby na jaw (co ja gadam, jakie jaw? w życiu wieku nie ukrywałem) to dopiero by było że CHCIAŁEM ZROBIĆ W ch*jA O CAŁE 2 LATA celem 'odgimbazowania' się (chociaż już 2rok w technikum leci)
Gdybym ustawił na 90lat, też byście sądzili że siedzę na sadolu i nakrwiam posty? A wiek jest prawdziwy?
Bardziej prawdopodobne jest że kliknąłem myszką na tą datę ponieważ jakąś trzeba... no bo i po co podawać tą prawdziwą? Na każdym forum wszystkie dane podajesz prawdziwe?
Sinjids, lajtowy, to nie kłamstwo ani nie gimnazjum.

P.S. Oprócz 1971r. pozostała cześć daty ustawiona była i jest prawidłowo, 14 marca, mam Ci to jakoś udowodnić ? :->



No,no. 1,5 roku temu skończył gimnazjum i już z wielką pogardą patrzy na młodszych kolegów.

br...........rs

2013-01-14, 16:31
Może po prostu ten gościu z autentyka zobaczył napis z tej waszej badziewnej stronki? ._.

jonasz1

2013-01-14, 16:37
malinp napisał/a:

Haha, jakie cioty to aż się z was śmieje :lol:

Wiek ustawiłem na 41 (zupełnie przypadkiem wybrałem tą datę) żeby odwiedzać hard, a nie chciałem ustawiać na 18 czy 19 bo gdyby mój prawdziwy wiek wyszedłby na jaw (co ja gadam, jakie jaw? w życiu wieku nie ukrywałem) to dopiero by było że CHCIAŁEM ZROBIĆ W ch*jA O CAŁE 2 LATA celem 'odgimbazowania' się (chociaż już 2rok w technikum leci)
Gdybym ustawił na 90lat, też byście sądzili że siedzę na sadolu i nakrwiam posty? A wiek jest prawdziwy?
Bardziej prawdopodobne jest że kliknąłem myszką na tą datę ponieważ jakąś trzeba... no bo i po co podawać tą prawdziwą? Na każdym forum wszystkie dane podajesz prawdziwe?
Sinjids, lajtowy, to nie kłamstwo ani nie gimnazjum.

P.S. Oprócz 1971r. pozostała cześć daty ustawiona była i jest prawidłowo, 14 marca, mam Ci to jakoś udowodnić ? :->



ch*j nas obchodzi Twój życiorys

Beowolf2

2013-01-14, 16:55
tłumaczysz się jak dziecko i pewnie jeszcze nim jesteś

a browarek dla jonasz1, bo fakt, ch*j nas obchodzi Twój życiorys