18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Escove

2013-06-30, 10:02
@up jacekkisilewicz

clf111

2013-06-30, 10:48
to jest tak słabe że aż żenujące

siwers3

2013-06-30, 11:33
Przy jego materiałach wszystkie vlogi i gameplaye wydają się bardzo wartościowe. Zawsze byłem zdania, że im więcej osób nagrywa na YT tym lepiej bo zawsze trafi się ktoś ciekawy, czas więc chyba zmienić zdanie.

Oczywiście z całym szacunkiem dla tego Pana, ale zupełnie nie przemawia do mnie to co robi, drewno totalne, i to nawet nie jest kwestia, że trzeba się oswoić, odkąd robi te swoje filmiki jego aktorstwo pozostaje cały czas takie sztywne.

kroplowa

2013-06-30, 12:20
Jerzy Urban jest z niego dumny.

Miziou

2013-06-30, 12:25
Escove napisał/a:

@Miziou kogo to interesuje czy jesteś wierzący albo nie wierzący. Wiara w boga(czy też nie) powinna być sprawą inwidualną każdego człowieka, a nie k***a jakąś pie**oloną modą. Co ma wspólnego ten oto filmik z twoimi poglądami? Gimby się buntują, a w niedziele do kościółka z opuszczoną głową idą. PS. Lubię jeździć motocyklami, jeść pizze, słuchać metalu.



Dzięki, że mi to wyjaśniłeś - mogę teraz spokojnie iść przez życie słuchając metalu i jedząc pizze.

Jak się dopisuję w tematach dopie**alających wierze katolickiej, a które uważam za niskie, albo sp***olone - to lubię dopisać, że nie wierzę. Ot tak, żeby nikt nie zaczął mi skakać, że na pewno co niedzielę do kościoła chodzę. ch*j mnie to, tak naprawdę, obchodzi co kto myśli o mnie, ale wolę, żeby ludzie wiedzieli, że wk***ia mnie np. poziom wypowiedzi, nie sama tematyka. Rozumiesz już teraz co ma ten filmik wspólnego z moimi poglądami?

A to, że ktoś mi dojebie z Twojej strony, to się nie spodziewałem. Chciało Ci się to pisać..? Podziwiam i pozdrawiam - fajnie jest mieć takie problemy jak Ty.

Escove

2013-06-30, 13:51
Miziou napisał/a:



Dzięki, że mi to wyjaśniłeś - mogę teraz spokojnie iść przez życie słuchając metalu i jedząc pizze.

Jak się dopisuję w tematach dopie**alających wierze katolickiej, a które uważam za niskie, albo sp***olone - to lubię dopisać, że nie wierzę. Ot tak, żeby nikt nie zaczął mi skakać, że na pewno co niedzielę do kościoła chodzę. ch*j mnie to, tak naprawdę, obchodzi co kto myśli o mnie, ale wolę, żeby ludzie wiedzieli, że wk***ia mnie np. poziom wypowiedzi, nie sama tematyka. Rozumiesz już teraz co ma ten filmik wspólnego z moimi poglądami?

A to, że ktoś mi dojebie z Twojej strony, to się nie spodziewałem. Chciało Ci się to pisać..? Podziwiam i pozdrawiam - fajnie jest mieć takie problemy jak Ty.



Nie spodziewałbym się tego, że technologia tak daleko zajdzie, żebyś umiał przewidzieć kim jestem przez kabel. Swoją drogą, kto by Cię k***a pytał na sadistic czy jesteś wierzący czy też nie.

I jak ch*j Cię to obchodzi co o tobie myślą to po jaką k***ę piszesz o swoich poglądach. Ironia :idzwch*j:

Miziou

2013-06-30, 14:24
Escove napisał/a:



Nie spodziewałbym się tego, że technologia tak daleko zajdzie, żebyś umiał przewidzieć kim jestem przez kabel. Swoją drogą, kto by Cię k***a pytał na sadistic czy jesteś wierzący czy też nie.

I jak ch*j Cię to obchodzi co o tobie myślą to po jaką k***ę piszesz o swoich poglądach. Ironia :idzwch*j:



Nie wiem, gdzie się dopatrzyłeś, że wiem kim jesteś. Ja tam nikomu w kabel nie zaglądam, zostawiam to Tobie. Idąc dalej, a propos poglądów - mógłbym przepisać swoją poprzednią wypowiedź, ale nie zrozumiałbyś jej po raz drugi, więc strata czasu. Jeszcze raz powtórzę jednak - naprawdę ch*j mnie obchodzi co o mnie myślisz - po prostu mam niezłą bekę z odpisywania na niepełnosprytne zarzuty, albo komentarze. Łapiesz, czy mam się ponownie rozpisać?

Odpuść sobie koleżko, bo się naprawdę bezsensownie przypie**alasz i tylko baty zbierasz - i po co to komu..?

nynek345

2013-06-30, 15:01
Czarny filmik, po ch*ju...

Dranger

2013-06-30, 20:40
Czy tylko mnie tak jego morda wk***ia

da...........55

2013-06-30, 22:12
Haters gonna hate. Tyle w temacie.

Escove

2013-07-01, 12:41
Miziou napisał/a:



Nie wiem, gdzie się dopatrzyłeś, że wiem kim jesteś. Ja tam nikomu w kabel nie zaglądam, zostawiam to Tobie. Idąc dalej, a propos poglądów - mógłbym przepisać swoją poprzednią wypowiedź, ale nie zrozumiałbyś jej po raz drugi, więc strata czasu. Jeszcze raz powtórzę jednak - naprawdę ch*j mnie obchodzi co o mnie myślisz - po prostu mam niezłą bekę z odpisywania na niepełnosprytne zarzuty, albo komentarze. Łapiesz, czy mam się ponownie rozpisać?

Odpuść sobie koleżko, bo się naprawdę bezsensownie przypie**alasz i tylko baty zbierasz - i po co to komu..?




LucGost

2013-07-01, 18:02
ktos wie co za utwor jest wrzucony w 40 sekundzie?