topic

Nietypowa kara dla złodzieja

50
piwo
brusiak93  @ 2018-01-13, 23:27
Sytuacja miała miejsce parę tygodni temu. Wówczas wracając do domu trafiłem na sąsiada z naprzeciwka, którego współlokatorzy wyrzucili z mieszkania bez ubrań. W pierwszej kolejności pomyślałem, że to jakiś zboczeniec, zrobiłem zdjęcie i chciałem wezwać policję. Ale zauważyłem, że chłopak się wstydzi więc się wstrzymałem. Dowiedziałem się od niego, że to jakiś kawał czy coś więc zostawiłem go - niech się chłopaki bawią. Dałem mu tylko ręcznik do okrycia. Ale to był błąd, gdyż dosłownie parę minut później w ten sam sposób natknęła się na niego grupa blokowych dresów, którzy nie byli już tacy przyjaźni jak ja. Pożartowali sobie z chłopaka, a ten niefortunnie pokazał im środowy palec...Ci się wkurzyli, zerwali z niego ręcznik, zgarnęli go siłą do windy i z gołą pupą wyprowadzili z bloku i gdzieś zabrali.

Natomiast przedwczoraj spotkałem jednego z jego współlokatorow i okazało się, że koleś już tu nie mieszka. Wyprowadził się, a owa sytuacja sprzed dwóch tygodni miała miejsce, ponieważ złapano go na gorącym uczynku jak wyciągał kasę z portfela współlokatorom i chował ją do majtek. Stąd został rozdziany i wyproszony z gołą pupą z lokalu. Niemniej jednak jego były współlokator czuł się trochę winny, gdyż jak mówił ich celem było danie mu nauczki, nie przewidzieli jednak, że do akcji wkroczą sebole z piętra wyżej. A ci się nie patyczkowali: po tym jak wyprowadzili niedoszłego złodzieja z bloku to oprowadzali go po ulicy nagiego, aby narobić mu wstydu na dzielni. Chłopak był spalony w okolicy, gdyż prawie każdy jego znajomy widział go na golasa i dowiedział się, że lubi wyciągać innym rzeczy z portfela. Musiał się więc wyprowadzić.

Lublin to piękne miasto. Piękne, ale dziwne, a czasami okrutne jak widać. Choć sprawiedliwe.

A tutaj bonus: zdjęcie mojego autorstwa, które zrobiłem sądząc, że facet jest zbokiem lubiącym pokazywać dupsko publicznie. (Usunąłem je z telefonu, ale zdążyło przesłać się do folderu Dropbox, w ten sposób ocalało):

agn2308 

8
2018-01-13, 23:55 [link]
Dobrze że rozwinołem. Nie lubię oglądać nagusów bez kolan i pięt

krzyks 

1
2018-01-14, 00:42 [link]
Lublin. Nawet nie wiesz ilu sadoli reprezentuje to miasto :krejzi:

Mam na myśli tych odważnych, którzy się przyznają, bo w ch*j jest takich, co się wstydzą. :kawa:

cuurniprime 

14
2018-01-14, 00:44 [link]
Panie, my i tak wiemy dlaczego tą fotkę strzeliłeś. Jesteś na sadolu, nikogo nie oszukasz :mrgreen:

Lyck 

4
2018-01-14, 01:03 [link]
Ty pedale, chciales pokazac nam swoja dupe płytki na podłodze jak i drzwi są wewnątrz domowe, to nie klatka schodowa.

~Velture 

15
2018-01-14, 05:44 [link]
agn2308 napisał/a:
Dobrze że rozwinołem.

Jak wy wszyscy szkoły pokończyliście to ja nie ogarniam :homer:

Co do tematu to jedna wielka lipa bo widać, że są to drzwi wewnętrzne a autor tematu regularnie wrzuca swoje poj***ne fotki i filmiki na sadola.

Gdzio90 

1
2018-01-14, 10:35 [link]
k***a dwa męskie zady dzien po dniu, zaczynam być zniesmaczony sadisticiem :(

Ali_G 

3
2018-01-14, 10:51 [link]
Jakim trzeba być pedałem żeby wrzucać na forum swoje gołe dupsko pod pretekstem wymyślonej historyjki XD

Insaner 

2
2018-01-14, 10:58 [link]
Ali_G napisał/a:
Jakim trzeba być pedałem żeby wrzucać na forum swoje gołe dupsko pod pretekstem wymyślonej historyjki XD

To jedno, ale po drugie - jakie trzeba mieć bezwartościowe i bezsensowne życie, aby coś takiego robić. Taki stereotypowy "życiowy przegryw". Poza tym nie wiemy czy to nie jest jakiś psychol, który trzepie sobie do tych komentarzy w których jest wyzywany. Jeśli tak to chyba najlepszym sposobem jest zbanowanie go i usunięcie tematu.

0to 

1
2018-01-14, 11:14 [link]
bursiak - sp***alaj ...

Dr0mg 

2018-01-14, 12:41 [link]
haha na której dzielni tak się bawią?
   Popularne tagi
zasiłek  bayern  opuszczone miejsca  wirtualna
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]