topic

Nietypowa kara dla złodzieja

50
piwo
brusiak93  @ 2018-01-13, 23:27
Sytuacja miała miejsce parę tygodni temu. Wówczas wracając do domu trafiłem na sąsiada z naprzeciwka, którego współlokatorzy wyrzucili z mieszkania bez ubrań. W pierwszej kolejności pomyślałem, że to jakiś zboczeniec, zrobiłem zdjęcie i chciałem wezwać policję. Ale zauważyłem, że chłopak się wstydzi więc się wstrzymałem. Dowiedziałem się od niego, że to jakiś kawał czy coś więc zostawiłem go - niech się chłopaki bawią. Dałem mu tylko ręcznik do okrycia. Ale to był błąd, gdyż dosłownie parę minut później w ten sam sposób natknęła się na niego grupa blokowych dresów, którzy nie byli już tacy przyjaźni jak ja. Pożartowali sobie z chłopaka, a ten niefortunnie pokazał im środowy palec...Ci się wkurzyli, zerwali z niego ręcznik, zgarnęli go siłą do windy i z gołą pupą wyprowadzili z bloku i gdzieś zabrali.

Natomiast przedwczoraj spotkałem jednego z jego współlokatorow i okazało się, że koleś już tu nie mieszka. Wyprowadził się, a owa sytuacja sprzed dwóch tygodni miała miejsce, ponieważ złapano go na gorącym uczynku jak wyciągał kasę z portfela współlokatorom i chował ją do majtek. Stąd został rozdziany i wyproszony z gołą pupą z lokalu. Niemniej jednak jego były współlokator czuł się trochę winny, gdyż jak mówił ich celem było danie mu nauczki, nie przewidzieli jednak, że do akcji wkroczą sebole z piętra wyżej. A ci się nie patyczkowali: po tym jak wyprowadzili niedoszłego złodzieja z bloku to oprowadzali go po ulicy nagiego, aby narobić mu wstydu na dzielni. Chłopak był spalony w okolicy, gdyż prawie każdy jego znajomy widział go na golasa i dowiedział się, że lubi wyciągać innym rzeczy z portfela. Musiał się więc wyprowadzić.

Lublin to piękne miasto. Piękne, ale dziwne, a czasami okrutne jak widać. Choć sprawiedliwe.

A tutaj bonus: zdjęcie mojego autorstwa, które zrobiłem sądząc, że facet jest zbokiem lubiącym pokazywać dupsko publicznie. (Usunąłem je z telefonu, ale zdążyło przesłać się do folderu Dropbox, w ten sposób ocalało):

agn2308 

8
2018-01-13, 23:55 [link]
Dobrze że rozwinołem. Nie lubię oglądać nagusów bez kolan i pięt

krzyks 

1
2018-01-14, 00:42 [link]
Lublin. Nawet nie wiesz ilu sadoli reprezentuje to miasto :krejzi:

Mam na myśli tych odważnych, którzy się przyznają, bo w ch*j jest takich, co się wstydzą. :kawa:

cuurniprime 

14
2018-01-14, 00:44 [link]
Panie, my i tak wiemy dlaczego tą fotkę strzeliłeś. Jesteś na sadolu, nikogo nie oszukasz :mrgreen:

Lyck 

5
2018-01-14, 01:03 [link]
Ty pedale, chciales pokazac nam swoja dupe płytki na podłodze jak i drzwi są wewnątrz domowe, to nie klatka schodowa.

~Velture 

16
2018-01-14, 05:44 [link]
agn2308 napisał/a:
Dobrze że rozwinołem.

Jak wy wszyscy szkoły pokończyliście to ja nie ogarniam :homer:


Co do tematu to jedna wielka lipa bo widać, że są to drzwi wewnętrzne a autor tematu regularnie wrzuca swoje poj***ne fotki i filmiki na sadola.


Gdzio90 

1
2018-01-14, 10:35 [link]
k***a dwa męskie zady dzien po dniu, zaczynam być zniesmaczony sadisticiem :(

Ali_G 

3
2018-01-14, 10:51 [link]
Jakim trzeba być pedałem żeby wrzucać na forum swoje gołe dupsko pod pretekstem wymyślonej historyjki XD

Insaner 

2
2018-01-14, 10:58 [link]
Ali_G napisał/a:
Jakim trzeba być pedałem żeby wrzucać na forum swoje gołe dupsko pod pretekstem wymyślonej historyjki XD


To jedno, ale po drugie - jakie trzeba mieć bezwartościowe i bezsensowne życie, aby coś takiego robić. Taki stereotypowy "życiowy przegryw". Poza tym nie wiemy czy to nie jest jakiś psychol, który trzepie sobie do tych komentarzy w których jest wyzywany. Jeśli tak to chyba najlepszym sposobem jest zbanowanie go i usunięcie tematu.

0to 

1
2018-01-14, 11:14 [link]
bursiak - sp***alaj ...

Dr0mg 

2018-01-14, 12:41 [link]
haha na której dzielni tak się bawią?
   Popularne tagi
białe  ogród  żarty  teksty  kłótnia  diagnoza  wrocław  motor  harry potter  ławka  bankomat  pożyczka  krowa  pisarz  kostium  kop  poręcz  wampir  klasa  świeczka  azja  kula  bąki  zakaz  vodka  myszy  miliony  koncert  konsumpcja  piękno  molestowanie  austria  saw  odliczanie  reggae  golasy  sushi  odgłosy  pazury  realia  jude  brzeg  siłka  piknik  obcinanie  madonna  sadystyczne
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]