18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nietolerancja tolerancyjnych

le...........k8 • 2013-03-10, 21:34
Homo-faszyzm w akcji.


grzeo123

2013-03-12, 14:45
gdzie jest Brevik?
k***a ale by się tam przydał, takich zciociałych pedałków i pseudo lezby powinno się od razu rozpie**alać.

le...........k8

2013-03-12, 14:47
clf111 napisał/a:


leszek8, gdzie tam widzisz coś związanego z faszyzmem??? Homo faszyzm? A co to jest? Wrzucasz jakieś filmik z Ameryki Południowej chyba, okraszony katolickim bełkotem ala ks.Natanek. Dodawanie filmów z homo z tytułami w stylu pedalstwo, lewactwo tak Was kręci? Naprawdę? Tacy z was przeciwnicy homo a robicie im cudowną promocję umieszczając takie filmiki. Ani to zabawne ani ciekawe, a żałosne to są co najwyżej te komentarze.



Naruszenie nietykalności cielesnej przez rzut kamieniem w stronę osoby która ma odmienne poglądy polityczne i nikomu nie robi krzywdy jest faszystowskie.

Sledziu_w napisał/a:

"A gdy argumentów mieć już nie będziesz, przeciwnika od faszystów wyzwać musisz".


Jak widać, na powyższym filmiku pewna zdemoralizowana grupa głośno wyzywa zwyczajnych, spokojnych ludzi od faszystów.

EdmundKemper

2013-03-12, 14:58
Homoseksualizm to błąd genetyczny. Tak samo jak hemafrodyty czy ludzie z 6 palcami ;)

chłop_małorolny

2013-03-12, 16:15
Fekalne zło. :kupa:
Szkoda że już nie ma inkwizycji

JohnJ

2013-03-12, 17:02
Zycze AIDSa!

ten_tego

2013-03-12, 19:03
W sumie to te pomylone pedały zachowują się jak cyganie. Obecność tych zwolenników normalności wydaje się zbędna gdyż sposoby neutralizacji problemu narzucają się same... :hitler:

NSHC

2013-03-12, 22:01
Ja już k***a nie wiem jak te pedały mogą kogokolwiek nazywać tolerancyjnym lub nietolerancyjnym. Chyba nie znają pojęcia słowa "tolerancja" (no chyba że wyczytają je z wikipedii). To że ja kogoś toleruje (bo pedały były, są i będą niestety), to nie znaczy że to popieram. Bo na tolerancję i szacunek trzeba sobie zapracować.