18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodziewany zwrot akcji #6

Respektuj • 2019-08-09, 22:20
chyba przeliczyli się :noga: :noga:


Byku35

2019-08-09, 23:50
ten filmik jest z za czasów monitora z dupą

Ale urwał itp czasy

Smokw

2019-08-10, 09:53
Film pokazuje jak w piękny sposób jedna osoba używając broni palnej może się obronić w pojedynkę jednym strzałem..

SirMajkel

2019-08-10, 10:23
Smokw napisał/a:

Film pokazuje jak w piękny sposób jedna osoba używając broni palnej może się obronić w pojedynkę jednym strzałem..



o następny za ogólnodostępną bronią. Jeden filmik gdzie broń miała właściwa osoba vs miliard filmików gdzie broń miał idiota, bandzior i zginął niewinny człowiek.

botspam

2019-08-10, 10:30
SirMajkel napisał/a:

o następny za ogólnodostępną bronią. Jeden filmik gdzie broń miała właściwa osoba vs miliard filmików gdzie broń miał idiota, bandzior i zginął niewinny człowiek.



Masz ten miliard filmików? to wrzucaj tutaj a nie tylko piperzysz

pve11

2019-08-10, 14:01
SirMajkel napisał/a:

o następny za ogólnodostępną bronią. Jeden filmik gdzie broń miała właściwa osoba vs miliard filmików gdzie broń miał idiota, bandzior i zginął niewinny człowiek.



Wolisz dać z siebie robić niewolnika tylko dlatego, że niewielka część społeczeństwa może korzystać z wolności w niewłaściwy sposób? Każdy mądry (myślący) człowiek popiera dostęp do broni dla zdrowych na umyśle ludzi.

zakmen

2019-08-10, 16:04


SirMajkel napisał/a:

o następny za ogólnodostępną bronią. Jeden filmik gdzie broń miała właściwa osoba vs miliard filmików gdzie broń miał idiota, bandzior i zginął niewinny człowiek.



Ile można wałkować k***a że bandzior z gnatem pozyskuje tą broń nielegalnie. Jak się dobrze zakręcisz w Polsce to też klamkę dostaniesz na czarnym rynku. Jestem za tym żeby broń była powszechniejsza a nie ogólnodostępna jak w hamburgeryce. Mi wystarczy żeby wojskowi i policjanci dostali pozwolenie a wręcz przykaz że po służbie mają nosić ze sobą broń. A nie k***a że nastolatek zabija nożem policjanta po służbie bo ten mu uwagę zwrócił na przystanku (coś takiego się wydarzyło i wydarzy się nie raz w tym chorym państwie.

cryzega

2019-08-10, 17:58
martinkane napisał/a:

Co to za nuta????



Aldecy & Santiago-aqui não pica pau na integra

Smokw

2019-08-10, 20:26
SirMajkel napisał/a:

o następny za ogólnodostępną bronią. Jeden filmik gdzie broń miała właściwa osoba vs miliard filmików gdzie broń miał idiota, bandzior i zginął niewinny człowiek.



Ty chyba w innym internecie żyjesz. Właśnie sadistic udowadnia, że prawie wszystkie filmiki gdzie ofiara, bądź świadek przestępstwa wygrywają obywatele, gorzej wyglądają filmiki z bezbronnymi.

Po za tym szybko wydajesz osądy. Kto Ci powiedział, że jestem "za ogólnodostępną bronią"? Nawet nie wiem co to znaczy. W Polsce broń jest ogólnodostępna jeśli mamy to traktować poważnie. Na przykład taki "nóż". Masa morderstw . Dzisiaj czytałem jak kobieta w Polsce ogłuszyła gościa chochlą i dobiła nożem. To już masz dwie bronie. Modne w Polsce są maczety , kastety, tonfy i kije bejsbolowe. W Polsce legalnie możesz posiadać broń czarnoprochową. Ja po prostu jako zdrowy na umyśle człowiek chciałbym móc w mieszkaniu i w samochodzie przewozić rewolwer na amunicje 38., załadowany rzecz jasna. By móc się w razie czego obronić przed atakiem uzbrojonych przestępców, oraz mieć większe poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Więc kłamiesz twierdząc, że jestem "za ogólnodostępną bronią".