18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niespodziewany gość

bananowaty00 • 2021-12-06, 22:21
jak wyżej


baronturbina

2021-12-07, 08:43
Lis ma więcej rozumu niż kamerzysta. Przynajmniej się nie odzywa.

Mr.Martin napisał/a:

Ale jaki ty masz problem? Normalna chata


Ty widziałeś kiedyś normalna chatę? Tez masz w domu klamki jak w hotelach i rurki na zewnątrz?

FeeGiee

2021-12-07, 09:54
KonioBijca napisał/a:

Filmik ukazuje bogaty zasób słownictwa śmietanki polskiego społeczeństwa oraz luksusowy apartament wykończony w najwyższym, europejskim standardzie, w którym polska śmietanka mieszka oraz to, jak wspaniały stosunek Polacy posiadają do zwierząt i otaczającej ich przyrody.



nie zesraj się zasrańcu, jeszcze cię dobrze matka z p*zdy nie wypluła a już taki wyszczekany

baronturbina napisał/a:

Lis ma więcej rozumu niż kamerzysta. Przynajmniej się nie odzywa.
Ty widziałeś kiedyś normalna chatę? Tez masz w domu klamki jak w hotelach i rurki na zewnątrz?



Mam dwie rury, na jednej tańczy twoja stara, a na drugiej twój stary z sąsiadem

Karboksylator

2021-12-07, 10:02
Pralpunkt napisał/a:

Ta bo Lis zrozumie słowa sp***alaj ....I od razu sp***oli



jak nie zrozumie sp***alaj, to co zrozumie?
a kysz?

flexiq

2021-12-07, 10:11
Filmik został zrobiony z zaskoczenia jestem jego autorem, bogaty zasób słownictwa ponieważ nie spodziewałem się jego reakcji, chciał jak widać na załączonym filmiku ze tak powiem „czmychnąć” przez okno, ale dla Ciebie cebulaku chętnie powiem jak na tymże nagraniu, k***o sp***alaj rozj***les pół sadistica. Myśle ze weźmiesz sobie do głowy ze tez do najmądrzejszych nie należysz dziadygo spięty.Nie pozdrawiam, miłego dnia
KonioBijca napisał/a:

Filmik ukazuje bogaty zasób słownictwa śmietanki polskiego społeczeństwa oraz luksusowy apartament wykończony w najwyższym, europejskim standardzie, w którym polska śmietanka mieszka oraz to, jak wspaniały stosunek Polacy posiadają do zwierząt i otaczającej ich przyrody.





8-)



8-)



8-)



8-)



8-)



8-)



8-)

janlew

2021-12-07, 10:22
Mr.Martin napisał/a:

KonioBijca napisał/a:

Typowe polactwo buractwo i melina, w której owe polskie buractwo mieszka. No comment...

Ale jaki ty masz problem? Normalna chata



On w genach i krwi czuje że mieszkając w Polsce powinien dostać chatę z piecem na bio opał, dużym podwórkiem i własną kolejką z wagonikami. I powinni mieszkać tam tylko tacy jak on, a nie wredni Polacy.
No cóż może ma racje. Jest nawet taka miejscówka nie daleko Krakowa. Tyle że niemcy musieli by rzadzić w Polsca troszkę bardziej niż teraz.

flexiq

2021-12-07, 12:20
To ogólnie lis co przychodzi kraść szamke kota naszego tzw hotelowego co go karmimy i musiałem wziąć kota stamtąd otworzyć drzwi wejściowe i te oś toalety i poczekać aż sam ucieknie , no nie chciał wyjść za c..j XDD
dennissliwa napisał/a:

Szkoda że nie ma nagrania co było pózniej


Malone89

2021-12-07, 13:51
flexiq napisał/a:

To ogólnie lis co przychodzi kraść szamke kota naszego tzw hotelowego co go karmimy i musiałem wziąć kota stamtąd otworzyć drzwi wejściowe i te oś toalety i poczekać aż sam ucieknie , no nie chciał wyjść za c..j XDD



Jak się tam dostał? Ciekawi mnie to.

flexiq

2021-12-07, 14:54
Jak napisałem wyżej mamy kotka w domku dla pracowników i jest hotel wokół niego las , drzwi były uchylone frontowe i toaletka tez a kot nie daje sobie brać szamy i zawsze próbuje wygonić te lisy, pech chciał ze się wj***l do tejże toalety, zamknąłem go żeby schować kota bo by w ogóle nie wyszedł no i w sumie nagrałem to bo stwierdziłem ze będzie to śmieszny materiał, nie ze się znecam nad zwierzątkami bo uwielbiam, natomiast takiego obrotu sytuacji ze wyskoczy w zamknięte okno nie przewidziałem no i wyszło jak wyszło, otworzyłem obie pary drzwi i się schowałem aby sobie wyszedł,liskowi nic nie jest
Malone89 napisał/a:

Jak się tam dostał? Ciekawi mnie to.





:mrgreen:

budgie73

2021-12-07, 17:32
KonioBijca napisał/a:

Filmik ukazuje bogaty zasób słownictwa śmietanki polskiego społeczeństwa oraz luksusowy apartament wykończony w najwyższym, europejskim standardzie, w którym polska śmietanka mieszka oraz to, jak wspaniały stosunek Polacy posiadają do zwierząt i otaczającej ich przyrody.



Więcej nie wysrasz?

KonioBijca

2021-12-07, 21:56
budgie73 napisał/a:

Więcej nie wysrasz?



Tobie do pyska? Chętnie.

Palczanz

2021-12-07, 22:27
KonioBijca napisał/a:

Tobie do pyska? Chętnie.



pedał

seliustius

2021-12-08, 02:32
Koleś gada jak ze znajomym, założę się, że sam go tam wpuścił, a teraz wygania

budgie73

2021-12-08, 09:04
KonioBijca napisał/a:

Tobie do pyska? Chętnie.



I kto jest głupi ?

spoon17

2021-12-08, 15:03
duże te szczury tam u was na wsi.

perun14

2022-03-07, 20:30
KonioBijca napisał/a:

Typowe polactwo buractwo i melina, w której owe polskie buractwo mieszka. No comment...



Brakuje tam twojej matki zeby nazywac to melina

:lol: