18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodziewajka

artiee • 2012-10-23, 19:07


Surprise ! :D

Apollon

2012-10-23, 19:13
Oznakowanie rewelacyjne, zupełnie jak u nas :homer:

łysa_pała

2012-10-23, 19:27
Jedziesz sobie spokojnie lewym pasem i budzisz się w szpitalu. No k***a, rewelacja!

Stajgerski

2012-10-23, 19:51
Zakładając że się obudzisz..

jackhammer

2012-10-23, 20:08
Dobrze mu tak. Dostał karę za zbyt małą odległość od poprzedzającego pojazdu.

Magik2501

2012-10-23, 20:31
Oczywiście wina tego typa co nagrywał. Powinien zachować taką odległość, żeby zdążyć wyhamować. Ale nie, woli zapie**alać i takie są tego efekty. I jeszcze pie**olenie, że "źle oznakowane". k***a, co mieli zrobić? Postawić halogen o powierzchni 200 m^2 z napisem "Uważaj ch*ju, bo się tu zwęza".
Zresztą bez jaj, przed nim jechała osobówka, a nie ciężarówka, spokojnie widział co się dzieje przed tym samochodem. Szkoda typa w TIRze, któremu narobił kłopotów wpie**alając się w niego (opóźnienia, formalności itp.)

realus

2012-10-23, 22:21
@magik Ty to lepiej wyskakuj a nie głupoty piszesz.
I jeszcze pie**olenie, że "źle oznakowane". k***a, co mieli zrobić? Postawić halogen o powierzchni 200 m^2 z napisem "Uważaj ch*ju, bo się tu zwęza".
A dlaczego by nie ?To trasa jakaś ekspresówka czy może nawet autostrada a pachołki zaczynają się jakieś 40 m przed tą pierwszą maszyną-to jest k***a niepoważne,przy prędkości 100km/h robi się jakieś 30m/s+reakcja no to w takiej sytuacji ja nie widzie nic innego jak ci robotnicy sami się o to prosili.Ekspertem nie jestem ale na mój prosty rozum kierowcy było wiele cyników które wpłynęły na tą ch*jową sytuacje i nie winiłbym za to najbardziej kierowcy.

kalwi89

2012-10-23, 22:22
@up Wypowiedzi internetowych kozaków/znawców czas zacząć !

realus

2012-10-23, 22:46
@up Wypowiedzi internetowych zbieraczy piw za pojechanie na kogoś czas zacząć.
@kalwi
teraz w internecie już własnej opinii nie można wyrazić?Chyba od tego jest internet.

artiee

2012-10-23, 23:01
@up nie, internet jest od pie**olenia na okręte o smoleńsku i niezamkniętym dachu Narodowego...

barszczzuszkami

2012-10-23, 23:26

al...........10

2012-10-23, 23:48
Magik2501 napisał/a:

Oczywiście wina tego typa co nagrywał. Powinien zachować taką odległość, żeby zdążyć wyhamować. Ale nie, woli zapie**alać i takie są tego efekty. I jeszcze pie**olenie, że "źle oznakowane". k***a, co mieli zrobić? Postawić halogen o powierzchni 200 m^2 z napisem "Uważaj ch*ju, bo się tu zwęza".
Zresztą bez jaj, przed nim jechała osobówka, a nie ciężarówka, spokojnie widział co się dzieje przed tym samochodem. Szkoda typa w TIRze, któremu narobił kłopotów wpie**alając się w niego (opóźnienia, formalności itp.)


Jaja sobie robisz? Na takiej drodze znak informujący o zanikającym pasie powinien stać przynajmniej 500m przed zwężeniem. I nie ma tu miejsca na dyskusje, a ty to chyba w straży miejskiej pracujesz skoro za wszelką cenę chcesz winić kierowcę.

Inferno777

2012-10-24, 00:21
@up pewnie, że tak!
Sam nak***iam czasem po 10k km w miesiącu i takiej niespodzianki jeszcze nie spotkałem - ani w niemcowni, ani u Nas, ani nawet na Litwie, Słowacji, Węgrzech czy w Rumuni.

szczurto

2012-10-24, 00:42
Wina kierowcy z tego srebrnego gówna- proste jechał jak c**a i myślał tylko o sobie, jak srał w gacie to mu noga nad pedałem hamulca zadrżała
@realus widać że jeździsz tylko miejskim albo ze swoim starym w foteliku czy w siedzisku, zawsze wszystko widzisz najlepiej...

scxx

2012-10-24, 07:31
dlatego właśnie staram się nie jeździć za czymś co mi zasłania cały pas... u nas spotkałem się z takim czymś może nie z robotami ale z inteligentami wystawiającymi trójkąt 5m za samochodem bo mu się iść nie chce... a co do tych "trzymających odpowiednią odległość" to chciał bym to zobaczyć bo generalnie ludzie siedzą na dupie nawet jak nie ma jak wyprzedzić ani w rezultacie nie ma po co więc spójrzcie na siebie jak jeździcie a później kogoś oceniajcie o ile w ogóle jeździcie...