18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodziewajka na zjeżdżalni

Flodzia • 2022-10-29, 09:33

Dżem z pusi :oops:

Kriski

2022-10-29, 10:03
A już myślałem że fajfusem o coś zaczepiła.

Bejker

2022-10-29, 13:35
Sprawdzała czy jej psiocha nie pękła.

Z trzy lata temu byłem na placu zabaw z dziećmi i żoną.
Nagle patrzę obok mnie w takiej fajnej kopule dla dzieci, leci strumyk (nie wiedziałem jeszcze co to było).
Nagle żona pokazuje abym spojrzał w lewo no i patrzę.
A tam coś ok chyba 12-13 latka stojąca obok mnie podwinęła kieckę, przesunęła majta na bok, wypięła się do przodu i sika na legalu jak jak gdyby nigdy nic.
c**y nie widziałem bo krępowałem się w ogóle tam patrzeć (widziałem tylko ze sięgała mi do barka a mam 180cm no i była blondyną).

Po wszystkim po prostu poszła dalej bawić się w kopule.

Innym razem, siedzę z dziećmi na placu, paczam a tam w podobnym wieku na bujawce odsuwa majta i drapie się po psiochu. Nie chciałem tego widzieć no ale innej opcji nie było.
W tym przypadku widziałem wszystko i aż rzygać mi się zachciało bo na sam koniec jeszcze powąchała palce i sama się wygięła pewnie od smrodu. Zastanawiam się jak to jest możliwe aby nie nauczyć dzieci chociaż małej krzty tego, że to co w majtkach to nie na pokaz.

Kris891

2022-10-29, 14:05
Udaję cnotkę co ją boli a pewno nie takiego drągala miała już w sobie :D

BrunerOvned

2022-10-29, 14:34
Bejker napisał/a:

Zastanawiam się jak to jest możliwe aby nie nauczyć dzieci chociaż małej krzty tego, że to co w majtkach to nie na pokaz.



Zapytaj żony, kto wam dzieci narobił ;)

brylant1412

2022-10-29, 16:54
moja kuzynka zjezdzała na na poręczy i tam był taki mały gwóżdz i se pipke porysowała i jej założyli dwa szwy i do dzisiaj ma ksywkę szwaczka.

Jacek86s

2022-10-29, 18:17
Chyba jakiś pedok nagrywa z tej perspektywy aby na majteczki popatrzeć.

Bejker

2022-10-29, 18:26
BrunerOvned, przecież to nie nasze dzieci ...a widać ty ...jesteś zbyt biedny umysłowo. Piszę o innych dzieciach. innych par np. twoje.

Pawehan

2022-10-29, 19:34
Ma szczęście że jaj akurat nie miała przy sobie.

to...........10

2022-10-31, 02:06
Bejker napisał/a:

Zastanawiam się jak to jest możliwe aby nie nauczyć dzieci chociaż małej krzty tego, że to co w majtkach to nie na pokaz.



Ale edukacja seksualna w szkołach niepotrzebna, bo przecież "rodzice nauczą". No to masz, jak "nauczą".