18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka w walizce

phrontch • 2020-03-10, 05:54
Gdzieś w rozległym stanie Pará murarz Alfredo Mota przypadkowo nad ranem piątego marca znalazł w walizce żyjącego noworodka. Dziecko płakało już w nocy i było słychać jego płacz, ale sąsiedzi olali sprawę myśląc że to koty. Prawdopodobnie namierzono już matkę dziecka, kobietę mieszkającą w pobliżu, która zgłosiła się krwawiąca do szpitala mówiąc, że dokonała aborcji

dżonyłojlker

2020-03-10, 20:23
Biancaaaa napisał/a:

-przeczytał raz jeszcze sam do siebie pod nosem. po czym z wielkim usmiechem nacisnął enter.
-ale doj***łem - Pomyślał zadowolony.



"Nie dziwię się że mieszkasz na tym osiedlu"

:roll:

szaman1991

2020-03-10, 20:37
Biancaaaa napisał/a:

-przeczytał raz jeszcze sam do siebie pod nosem. po czym z wielkim usmiechem nacisnął enter.
-ale doj***łem - Pomyślał zadowolony.



Enterem to w sumie co najwyżej kursor linijkę niżej przeniesie :D

pr...........ny

2020-03-10, 23:29
Biancaaaa napisał/a:

blać pie**olona!! to najgorszy typ człowieka, chociaz cieżko taka sciere nazwać czlowiekiem. Brak słow okreslajacych jakie to okrucieństwo gdy matka tak sie obchodzi z własnym potomstwem...



Myślałem na początku, że mówisz o dziecku :P

Oldgun

2020-03-11, 04:17
nowynick napisał/a:

zaraz, zaraz. Smarujesz dziecięce odbyty i jeszcze Ci za to płacą?



k***a mać, farciarz. Wygrał życie co nie?

Godlesl

2020-03-11, 10:46
Biancaaaa napisał/a:

blać pie**olona!! to najgorszy typ człowieka, chociaz cieżko taka sciere nazwać czlowiekiem. Brak słow okreslajacych jakie to okrucieństwo gdy matka tak sie obchodzi z własnym potomstwem...



nie zesraj sie

Oponka

2020-03-11, 13:08
niefrasobliwamariola napisał/a:

Powiem krótko ODJEBAĆ SUKE!!!!!!!



ale co ci ten niemowlak zrobił?

Biancaaaa napisał/a:

blać pie**olona!! to najgorszy typ człowieka, chociaz cieżko taka sciere nazwać czlowiekiem. Brak słow okreslajacych jakie to okrucieństwo gdy matka tak sie obchodzi z własnym potomstwem...



a teraz pomyśl, że ten bękart jest efektem brutalnego gwałtu dokonanego przez brata/wujka/ojca/kuzyna/najbliższego sąsiada. nic nie wiesz, ale demonizujesz biedną kobietę, która być może nie wiedziała, jak SAMA musi poradzić sobie z taką traumą.

wielka obrończyni życia. może mi jeszcze powiesz, że zygota to już człowiek, który ma duszę? idź się wykrzyczeć na jakimś marszu nierówności. może złapiesz wirusa i przynajmniej na 21 dni będzie z tobą spokój

DużyKutas

2020-03-11, 13:39
Biancaaaa napisał/a:

-przeczytał raz jeszcze sam do siebie pod nosem. po czym z wielkim usmiechem nacisnął enter.
-ale doj***łem - Pomyślał zadowolony.



Mnie to bardziej interesuje jakie masz cycki.