18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka w środku lasu

crossdressphyxia • 2015-04-03, 11:48
Trzeba przyznać, oryginalnie.


Pyro25

2015-04-04, 12:08
Jestem pewien że ten film już był na sadolu, więc jak ktoś umiałby znaleźć oryginał to byłbym wdzięczny

OstrySadol

2015-04-04, 17:12
@up

tez ten film już kiedyś gdzieś widziałem ale nie wiem czy na sadolu :) ale jak cośto pyra ma racje :D

mp0011

2015-04-04, 22:06
Był na Sadolu, pod tytułem "Kolejny absurd w Polsce: Po co ten asfalt", ale zostało usunięte...

ReveN_RV

2015-04-04, 23:14
SQRW3L_ponury napisał/a:

Może po to żeby miejscowe wieśniaki w tym konkretnym miejscu nie zap...ały swoimi złomami 'ile fabryka dała' stwarzając zagrożenie dla wszystkiego co zyje...



Ty tak k***a serio? Dla jakiego k***a wszystkiego co żyje? Drzew? A czym Ty mógłbyś na takiej drodze v-maxa próbować? Simsonem k***a? I taki z ciebie k***a wielki "pan" z miasta? Że tylko złomy na wsi widzisz? j***na cebula, pie**olnij się w ten pusty łeb, bo ci na starość odpie**alać zaczyna, albo zjedz snickersa...

Grachu

2015-04-07, 20:45
Btw. Nie ma tam ograniczenia do 20km/h. Powyższy znak dotyczy tylko i wyłącznie prędkości z jaką można/powinno się wjeżdżać na taki próg, rzekłbym, prędkość bezpieczna.

Co do sensu tego progu, możliwe, że leśniczy wystąpili z takim wnioskiem do zarządu dróg i zieleni gdyż odnotowali zbyt wiele potrąceń zwierzyny na tym odcinku, bo może właśnie w okolicy tego progu przebiega znaczna większość zwierzątek ; )

Kozar

2015-04-09, 22:11
ciołki, ten filmik jest starszy od węgla...

Grachu

2015-04-11, 22:42
CichaWoda napisał/a:

Trzeba bylo nie glosowac na debili




To na kogo w takim razie? ; ) Podaj rozwiązanie problemu ; )