18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka.

Sajlenthill • 2020-05-25, 21:29
Wymagany podstawowy angielski i tylko z głosem.


maksymilian45

2020-05-25, 23:16
Kontent w 2020.
Jestem ciekaw co przyniesie 2021 bo do przeszłości się nie cofniemy.

silwerbalk

2020-05-25, 23:21
maksymilian45 napisał/a:

Kontent w 2020.
Jestem ciekaw co przyniesie 2021 bo do przeszłości się nie cofniemy.



Może oby III wojne światową..... Bo tego wagoniku sp***olenia nie da się już niaczej zatrzymać jedynie globalnym restartem

:roll:

qwerq221

2020-05-25, 23:35
silwerbalk napisał/a:

Może oby III wojne światową..... Bo tego wagoniku sp***olenia nie da się już niaczej zatrzymać jedynie globalnym restartem



Tak globalny teatr wojny to jedyny ratunek tylko gdzie sp***olić żeby nie brać w nim udziału..? Myślę, że najlepiej do afryki tam nie ma o co się bić :D Jak powróci normalność to wrócę na zgliszcza europy trochę pewnie opalony, ale ch*j tyle wytrzymam i będę odbudowywał po mału Polskę, ale już nawe prawa będą w niej obowiązywać tacy wykolejeńcy umysłowi byliby wypędzani poza granice bez możliwości powrotu..

Hmm teraz taka myśl mnie naszła, bo wysyp tego typu pok***ieńców umysłowych jest oczywistym rezultatem pok***ionych czasów, ale może w tym szaleństwie ci umysłowi niedojeby typu trans mają trochę racji przynajmniej ta męska część, która podrabia się za kobiety... BO wiadomo, że świat stoi na głowie i samo bycie kobietą jest około 2 x bardziej cenne od bycia mężczyzną a przez to kobiety mają łatwiej praktycznie w każdym możliwym aspekcie życia i co za tym idzie mają lżejsze łatwiejsze życie. Więc skoro tak jest to dlaczegoby nie zmienić się w kobietę tym bardziej jeśli pojeb ma predyspozycje fizyczne i po "przemianie" nie będzie można go odróżnić od kobiety i w ten sposób ułatwić sobie życia.... hmm pokuriwone ale ciekawe na pewno są zjeby, które tym właśnei się kierują....

Pitok

2020-05-26, 04:29
Co o za kanał czy coś? Czuję, że dobre zbyty mogą być.

avalanch

2020-05-26, 07:30
Ale jak odrazy jeden drugiego wyczaił :D swój swego pozna

Pitok

2020-05-26, 07:40
Dobra udało mi się ogarnąć co to za kanały. Ten "blondi", to Natt, a ten drugi to Finn.

Jednak ten pierwszy konkretnie udaje głos xD

wertuqq

2020-05-26, 12:14
ch*j mnie to obchodzi, ale czego szukałeś w necie, że to znalazłeś? :kawa:

fieryangel

2020-05-26, 12:42
Jakie to jest k***a ohydne i obleśne...

M00nSpeLL

2020-05-26, 15:56
żyjemy w pięknych czasach