18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka

Salamanca • 2014-03-20, 18:00
Po ponad roku amerykański żołnierz wrócił z misji do domu. Przez ten rok jego dziewczyna w tajemnicy zrzuciła 45 kg wagi.
Przynajmniej jedna gruba dynia wzięła się za siebie.





Przywitanie z rodziną od 1.05



j***ne feminazistki i tak stwierdzą, że tylko uległa patriarchalnemu, bezsensownego seksizmowi i szowinizmowi zamiast realizować się i żyć zgodnie z samą sobą.


z JM

manish07

2014-03-21, 08:27
ch*** prawda. musiał wiedziec ze schudla bo wcale sie nie zdziwil jak ja zobaczył. na pewno juz nie raz fapnął na skypie :lol: Ale dupka tera całkiem r*chable 8-)

użyszkodnik

2014-03-21, 08:44
Za to on przytył :P

Swoją drogą w tej bArmy Army pewnie czołgiem pod stołówkę podjeżdżają. Co mi przypomina:

Ruski z Amerykańcem się wymieniają doświadczeniem nt żywienia w wojsku:
A: Jaka jest u was stawka na dzień na żywienie?
R: Będzie coś $1,5...
A: Ha! A u nas jest $20!
R: pie**olisz! Nikt nie zje tylu kartofli!

nervous-_-

2014-03-21, 10:46
Co za tępa dzida dziennikarka! k***a, gość wraca do rodziny, chce się z nimi przywitać, porozmawiać, a ta wpie**ala się z mikrofonem i zabawia się w narratora, niczym Krystyna Czubówna "spójrzcie na jego córkę, chyba się jeszcze trochę boi i wstydzi". Jak można być takim nastawionym na tandetną sensację zjebem?

Sauron

2014-03-21, 12:34
na tyle dużo się r*chała że schudła

Kozar

2014-03-21, 13:31
Dziwne, widać że kolo się wk***ił, nie taką babę brał, a robią z tego "świetny prezent". Niektórzy wolą beczki, mój (śp) brachol wolał.

ch...........ox

2014-03-21, 14:22
@Kozar
To samo chciałem napisać! Skoro wziął sobie taką maciorę to widocznie lubi "puszyste" kobiety. Sądzę, że jak zobaczył teraz ten szkielet to będzie r*chać po burdelach jakieś grubaśne murzyńska :D

Catacombe

2014-03-21, 16:30
MadDave napisał/a:

Piwo za Multicam - niestetyu nie sjetem w satanei napisać nić mądrzejszefo więc soorryy k***a sadistic!!!!!! Na zawsze!! odwieczny fan ! nie chce już piwa !! k***aaaa!!! naj***łem sie ale szczerze cheociaż !! ldzie fest



Ale jesteś żałosny.

pastazkota

2014-03-21, 20:25
Reakcja mojej żonki:

- Kochanie... to może ja też pojadę do Afganistanu? :D

Mariusz

2020-12-15, 16:44
Ciekawe ile dzieci w wieku jego córki zginęło podczas działań marines. j***nY MORDERCA