18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niespodzianka od pijanego kierowcy

TT4 • 2016-08-18, 01:33
Poj***niec w pewnym momencie wbił policjantowi nóż myśliwski w klatkę piersiową. Lekarze walczyli o jego życie 5 godzin - przeżył. :idzwch*j:

Eramod

2016-08-19, 00:20
w ameryce nie zaprasza sie kierowców do suki a w polsce tylko czekac az takie coś sie wydarzy bo taki szkieł zaprasza pokazuje z kamer a sprawca siedzi z tyłu a szkieł w papierach siedzi jak grażyna w urzedzie pracy

Mockba

2016-08-19, 08:20
endriu107 napisał/a:

Dlatego podoba mi się zachowanie Amerykańskiej Policji, przede wszystkim dbają o własne bezpieczeństwo, są dobrze wyszkoleni i opanowani, nie to co u nas czy na wschodzie.



Ale zeby wykształcic sobie takie cechy oprocz posiadania umiejetnosci trzeba miec praktyke. Kazda nowa okolicznosc jest dla czlowieka stresujaca, dajmy na to, takie pierwsze walenie gruchy. W Polsce walczy sie z tymi co nie trzeba, co w razie grubszej akcji skutkuje strzelaniem na oślep;) Co nie zmienia faktu, ze mimo, ze za policja nie przepadam, to ich podziwiam, bo to trzeba umiec i chciec, zeby pracowac w tym burdelu. Jak to stwierdzil moj znajomy "mialo byc jak w Pitbullu, a ja siedze i papiery wypelniam"

3-buch

2016-08-20, 07:33
taitamta napisał/a:

Paździoch szaleje


Bardziej to mi on Szpilkę przypomina