18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niesnaki airsoftowe

Fe...........od • 2015-02-16, 17:16
Może to i dla mnie strzał w kolano jako gracza, ale...
...kolegów chyba poniosła trochę adrenalina, albo ktoś tu "termosił". :loldev:

Uprzedzając:
- Nie, nie grałem w paintball
- Tak wiem "sczelają się kuleczkami dzieciaczki"
- Tak wiem paintball lepszy
- I wiem, że mam to w dupie :goatse:



Swir_93

2015-02-17, 14:58
Widać że to nie amatorzy i nie ma wśród nich ,,mężczyzny" ważącego 40 kilo z torebką na ramieniu!

srylag

2015-02-17, 15:00
Jak jakoś pół roku temu byłem na ASG, to jak ktoś oberwał, to się nie spinał. Na początku było słabo, bo ludzie kampili, ale później wyszły szybkie akcje z przemieszczaniem i skradaniem, liczył się szybki atak, i często nie było czasu na "odpadasz!" bez strzelania, a raczej strzał i "ŁO k***AAA!". Wyszliśmy posiniaczeni nawet na dupie. Ale nikt do nikogo spin nie miał, a raczej gadanie jak to oni nie oberwali ;p

ElManiure

2015-02-17, 15:12
czekać tylko jak ktoś wyciągnie jakiegoś kabara z kamizelki i zapie**oli kose w tym przypływie szału

The_Generat

2015-02-17, 15:22
Pierwszy fajny film z airsoftu.

ne...........ch

2015-02-17, 15:59
Yeah, walka wręcz. :karate: Powinni użyć noży , jeżeli jakieś mieli.

seracon

2015-02-17, 16:04
Pierwszy facet jakiego słyszałem na wideo jak przyczy "calm down" niczym kobieta zamiast ich rozdzielić czy coś

Erhid

2015-02-17, 16:05
No cóż tak to jest jak się debile zbiorą na ASG, co do samych broni, jeśli ktoś dopuszcza bronie automatyczne po 700 fpsów to jest debilem i tyle, u nas broń automatyczna do walki w pomieszczeniach itp. miała max 450 fpsów i ni uja więcej. Większość osób i tak miała broń krótką jak się szło jakimiś korytarzami. Snajperki miały więcej ale nikt ze snajperką nie ładował się do pomieszczeń.

Serią z 450 fpsów zebrało się nie raz, że boli ? no jasne że k***a boli ale z kulek z farbą boli jeszcze mocniej :P jak ktoś jest p*zdeczka i boi się odrobiny bólu to nie idzie na ASG.

Jedyne kłótnie z 4 lat ASG jakie pamiętam to jak ktoś został zobaczony, że chodzi bez okularów (wtedy był gruby opie**ol) i czasem się kogoś opierdzieliło jak się nie przyznał, ewentualnie takiemu dawało się serię z hicapa (300 kulek) z odległości kilku metrów i już się przyznawał :)

chumak

2015-02-17, 16:16
Cytat:

Poszlo o 14 latka, gurby dostal od niego i widocznie go to zabolało (możne młody nie wiedział, ze jak ktoś jest blisko to się mówi poof, a nie laduje sie z broni co ma 700 fps' ow)



Nie przesadzasz trochę? 700fps to się spotyka raczej w tuningowanych snajperkach i to w lesie czy innej walce na dalszy dystans. Na ogół dobre repliki mają w granicach 330-450fps. Akcja z filmiku wygląda mi raczej na bliski dystans między budynkami (chociaż mogę się mylić), nie wiem jak w USA i innych krajach ale w Polsce raczej ustala się górny limit fps na 350 do walki w CQB (Close Quarters Battle). A tak swoją drogą to ja oberwałem raz z 350fps w szyję z kilku metrów, ból niesamowity i opuchnięty bąbel na szyi przez pół dnia, ale nie rzucałem się na nikogo z pięściami i tym bardziej nie rozumiem tych kozaków z filmiku poubieranych w mundury od stóp do głów a bijących się o kulkę w kolano.

KucykZagłady

2015-02-17, 16:30
Ci co piszą że painball jest lepszy, poproście mamy aby was zabrała na kolonie asg dzieciaczki to się z rojem postrzelacie

sauerps

2015-02-17, 17:34
Czemu po prostu jeden nie zastrzelił reszty...?

Garrison

2015-02-17, 17:53
defcon1 napisał/a:

ASG jest spoko, chociaż przypuszczam, że jeden taki amerykaniec z tego filmiku nosi na sobie 20 moich wypłat ;)



Patrząc po nich to nie więcej, jak 3tys.zł.

LordBaelish napisał/a:

czekać tylko jak ktoś wyciągnie jakiegoś kabara z kamizelki i zapie**oli kose w tym przypływie szału



Mam KA-BARa. Polecam :D

AvengedSix

2015-02-17, 21:59
Erhid napisał/a:

No cóż tak to jest jak się debile zbiorą na ASG, co do samych broni, jeśli ktoś dopuszcza bronie automatyczne po 700 fpsów to jest debilem i tyle, u nas broń automatyczna do walki w pomieszczeniach itp. miała max 450 fpsów i ni uja więcej. Większość osób i tak miała broń krótką jak się szło jakimiś korytarzami. Snajperki miały więcej ale nikt ze snajperką nie ładował się do pomieszczeń.



Replika, nie broń :)

pilmia

2015-02-17, 22:00
defcon1 tak jak napisał poprzednik 20 to nie jednak napewno dużo, w Polsce jest pełno grup rekonstrukcyjnych( nie mylić z stylizacją) jest to dość wąskie grono, i tam ci bardziej zaawansowani nie dopuszczają żadnej kopii wszystko kontraktowy sprzęt, często sama koszulka pod kamizelkę tzw combat shirt to koszt ok 1200 zł :D

Garrison pozory mylą, kamizelka może wyglądać na kopie a okazać się oryginałem tak samo ochroniki słuchu, a co do kabara to tego bojowego co kamizelkę przebija ?

healfwer

2015-02-18, 10:11
Osobiście wolę paintball.
W ASG często się spotykałem z podkręcaniem replik - bo kulka dalej leci.
Z tego co wiem, to bardzo często sprzęt jest atestowany do 300 FPS. A Jeszcze częściej jest nieatestowany.