18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieśmiertelny.

bart0$z • 2013-06-28, 19:08
Cytat:

Belgijskie media publikują zdjęcia z dramatycznego wypadku Polaka! Rozpędzone audi S8 zarejestrowane w Wejherowie z impetem uderzyło w drzewo i pękło na pół. Szczątki auta wybiły okna pobliskiego domu. Kierowca nie miał prawa przeżyć…

Siła uderzenia był tak duża, że auto zostało rozerwane na pół. W promieniu 100 metrów leżały szczątki samochodu Polaka...

Tył audi został na ulicy. Zbiornik paliwa i elementy zawieszenia służby porządkowe znalazły w żywopłocie. To, że samochód rozleciał się w drobny mak pozwala przypuszczać iż nie był to pierwszy poważny wypadek tego S8…

Mieszkańców domu pod którym wylądował przód auta obudził huk i… akumulator, który wpadł do pokoju przez okno…

Ktoś może powiedzieć, że nikt nie miał prawa przeżyć takiego wypadku. Belgijski serwis nieuwsblad.be pisze, że nad Polakiem musiał czuwać anioł stróż - kierowca wydostał się z połowy samochodu o własnych siłach. Był tylko podrapany i lekko potłuczony.













auto.dziennik.pl

DuckDodgers

2013-06-29, 14:19
kickyourheadoff napisał/a:

Szczęście, zbieg okoliczności, opieka Boska...

W nocy z wtorku/środę zasnąłem za kierownicą służbowego samochodu. Na krajowej 7 obudziłem się na lewym pasie. To szczęście, zbieg okoliczności, opieka Boska, że nic akurat nie jechało na jednym z najruchliwszych odcinków drogi krajowej



Kto to jest Bosek?

zarpion

2013-06-29, 17:00
Bóg Polaka uchowa.

kwrtwlp

2013-06-29, 17:36
kmsm1990 napisał/a:

I niech mi teraz ktoś powie że audi to nie jest bezpieczne auto! Przeżył? Przeżył! :D Jestem dumny że posiadam Audi!




A co ma do bezpieczeństwa fakt że rozbił się spawanym w dwóch złomem i cudem przeżył (ale to widać głupi ma szczęście)?

Żeby nie było, audi ma fajne auta, ale każde musi być w stanie, a tu ktoś wolał zaszpanować w mocnym audi, niż kupić coś małego nowego, czy rozsądniejszego nowszego. Jeszcze przypieprzał co swoje.

Ilu to ja znam takich co jak zarobią z 50tys to pierwsze co to kupują stare a8, czy coś równie mądrego, a potem żal na mechanika żeby chociażby hamulce porobić i co dzień do pracy dalej rowerkiem bo pali jak smok.

takija

2013-06-29, 18:06
kwrtwlp napisał/a:




A co ma do bezpieczeństwa fakt że rozbił się spawanym w dwóch złomem i cudem przeżył (ale to widać głupi ma szczęście)?



Nie wyczułeś podśmiech*jki w moim poście :)

Romper

2013-06-29, 19:48
Samochód się wyklepie.

rusofil

2013-06-29, 23:35
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

Obrazek



Brak mi słów na debilizm bijący z tego. Co za j***ne cwaniactwo i buractwo

Gl0BaL

2013-06-29, 23:45
Ma rozmach sk***ysyn :D

Shproteck

2013-06-30, 03:47
Szklana piecdziesiatka i samochod jak nowy...wlasciciel z reszta tez :D

sadolfan

2013-06-30, 14:18
co robi polak w wejherowie ?

AzbestoN

2013-06-30, 19:50
Nikt z GWE nie potrafi jezdzic, zawsze odpie**alaja burackie manewry, zgin wEJHEROWO.

Dakanred

2013-07-01, 10:55
AzbestoN napisał/a:

Nikt z GWE nie potrafi jezdzic, zawsze odpie**alaja burackie manewry, zgin wEJHEROWO.



Eee tam... pie**olisz jak połamany. GWE jeszcze nie jest takie złe. Najbardziej mnie wk***iają palanty z Pucka (GPU). Ci to mają namieszane w głowach, albo przyspieszają i trzymają ci się dupy, albo jadą tak wolno, że ch*j strzela. Nie wspomnę o nie używanych kierunkowskazach.

Cioban

2013-07-01, 22:43
adas777seven napisał/a:

wejherowo czyta sie wejerowo !!!! wioska jakich mało!!!

a wiecie dlaczego między wejerowem a Rumią jest Reda?? żeby w Rumi wejerowem nie jeb*ło!!

już sama rejestracja wskazuje na to że zaraz coś się wydazy!



Czyżbyś był z Pucka, kmiotku?