18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesiołowski

drErakidos • 2011-01-21, 01:05
Dyscyplina przede wszystkim.

.:...........:.

2011-01-21, 13:45
Ni za tym, ni po tym ale Lech i Leszek to dwa różne imiona. :roll:

SkoT

2011-01-21, 13:51
Wszyscy politycy to ch*j. Niezależnie od partii. Chcecie zmian na lepsze? poczekajcie aż pomrze pokolenie postkomuszków i postsolidarnościowców. Wtedy świeża krew zapłynie w zdegenerowanych żyłach polskiej polityki, a sejm, jako serce tej polityki może zacznie tłoczyć pomysły i wizje dobre dla Polski, a nie kasę do kabzy złodziei i koleżków.
A jak nie, to ch*j- sp***oli się do jakiejś nowej zelandii czy na inną wyspę owczą, gdzie żyje się spokojnie. Nikt nie każe wam przecież tkwić an siłę w tym polskim szambie.

Lala

2011-01-21, 14:00
Wyj***ć sk***iela.

Pan Fasola

2011-01-21, 14:09
To żadna nowość, że politycy PO próbują uciszyć innych, którzy stawiają im słuszne zarzuty. To prawdopodobnie przyzwyczajenie z kariery politycznej w PRL-u.

plugnplay

2011-01-21, 14:14
Kozogłowy napisał/a:




Z tymże teraz narzekają, a jak lechu i jaro byli obaj przy władzy to było wszystko dobrze.

Problem z PiSem jest taki, nic nie robią a przypie**alają się do inncyh co robią to samo co oni. Hipokryci, debile i wulgarne patałachy ( :> )

Następna sprawa, wolę by tusk i komorowski lizali dupę rosji niż kaczory ameryce.



Jak rządził PiS to narzekało PO, nie ma dziwne, zawsze będzie ktoś narzekać. PO też nic nie robi, a jeśli robi to też nie na korzyść państwa.
Tak czy inaczej wolałbym, żeby nie lizali dupy nikomu ;d

Jinsike

2011-01-21, 14:21
Pan Fasola,
1. miało nie być politycznie
2. większość polityków PiS to byli działacze/członkowie PZPR, bardzo duża część z nich do samego końca istnienia PZPR, więc nie pie**ol bo gówno wiesz, kto karierę w PRL u robił,
3. z Twoim avatarkiem i aktywnością na Sadolu zachowujesz się jak typowy forumowicz Onetu albo WP, więc jak masz zamiar tutaj PiS gloryfikować - wypie**alaj (na WP).

@up Ja odpowiedziałem :P (karwa)

Pan Fasola

2011-01-21, 14:35
Jinsike napisał/a:

Pan Fasola,
1. miało nie być politycznie
2. większość polityków PiS to byli działacze/członkowie PZPR, bardzo duża część z nich do samego końca istnienia PZPR, więc nie pie**ol bo gówno wiesz, kto karierę w PRL u robił,
3. z Twoim avatarkiem i aktywnością na Sadolu zachowujesz się jak typowy forumowicz Onetu albo WP, więc jak masz zamiar tutaj PiS gloryfikować - wypie**alaj (na WP).

@up Ja odpowiedziałem :P (karwa)


1. Filmik polityczny, a mamy o polityce nie pisać? To o czym o krówkach?
2. Nie większość! Manipulacja słowem. Tylko część osób! Zresztą tak jak w PO. Z tym, że to nie ma znaczenia kto był gdzie wcześniej. Mamy przyjmować ch*jnię serwowaną przez PO tylko dlatego, że któryś tam niby walczył o demokrację w Polsce?
3. Tutaj zaś jak w jakimś wypiździewie typu Korea Płn. liczy się tylko jedyne słuszne poglądy, a jak nie to jesteś troll. A avatar mi się podoba i zostanie.

erotyczny

2011-01-21, 15:15
ja powiem krótko, sram na tematy polityczne i oddaje uryne na sejm. W naszym kraju więcej sp***olić się nie da

ku...........ek

2011-01-21, 16:39
@up
nie byłbym takim optymistą z tym twierdzeniem, że więcej sp***olić się nie da

mr.asior

2011-01-21, 21:11
W tym przypadku największe dwie k***y siedzą w studio.

daymaker

2011-01-21, 22:42
Nie wiem czym tu się podniecać. Nasz kraj potrzebuje kogoś nowego...

Polska młodzież ( w tym też ja sam, który jakoś daje rade i na razie ma wyj***ne ) potrafimy tylko narzekać w internecie... każdy boi się rozdeptać gówno bo mu będzie podeszwa śmierdzieć...

Są w prawdzie takie osoby jak np. Marcin Chmielowski , ale jest ich za mało żeby potrząsnąć ludźmi którzy nadal wierzą w zj***ną "Solidarność" i wszelkie jej pomioty....

plugnplay

2011-01-22, 00:32
daymaker napisał/a:

Nie wiem czym tu się podniecać. Nasz kraj potrzebuje kogoś nowego...

Polska młodzież ( w tym też ja sam, który jakoś daje rade i na razie ma wyj***ne ) potrafimy tylko narzekać w internecie... każdy boi się rozdeptać gówno bo mu będzie podeszwa śmierdzieć...

Są w prawdzie takie osoby jak np. Marcin Chmielowski , ale jest ich za mało żeby potrząsnąć ludźmi którzy nadal wierzą w zj***ną "Solidarność" i wszelkie jej pomioty....



Masz racje, potrafimy tylko narzekać. Potrzeba kogoś kto to wszystko poprowadzi, zbierze większą grupę. Niestety rząd "zamknął" wszystkie większe zakłady tj. stocznia i nie ma dużej grupy ludzi, która pójdzie za kimś kto ruszy pierwszy. Bo jak niby zebrać grupę w internecie? Ludzi którzy się nie znają i nie ufają sobie?

Pan Fasola

2011-01-22, 01:16
plugnplay napisał/a:



Masz racje, potrafimy tylko narzekać. Potrzeba kogoś kto to wszystko poprowadzi, zbierze większą grupę. Niestety rząd "zamknął" wszystkie większe zakłady tj. stocznia i nie ma dużej grupy ludzi, która pójdzie za kimś kto ruszy pierwszy. Bo jak niby zebrać grupę w internecie? Ludzi którzy się nie znają i nie ufają sobie?


Sorry, ale planowanie jakiegoś przewrotu czy tam powstania społecznego jest co najmniej śmieszne. Już pomijam, że po takim czymś jeszcze gorszy męt dostałby się do władzy.

dwakilo napisał/a:

"LISTA OBECNOŚCI Ś.P. LECHA KACZYŃSKIEGO W KATYNIU
10 kwietnia 2006 r. - nieobecny
17 września 2006 r.- nieobecny
10 kwietnia 2007 r. - nieobecny
17 września 2007 r. - obecny (wybory do sejmu)
10 kwietnia 2008 r. - nieobecny
17 września 2008 r. - nieobecny
10 kwietnia 2009 r. - nieobecny
10 września 2009 r. - nieobecny
2010 - ................................ ......(wybory prezydenckie i samorządowe)

i po co dorabianie do tego jakiejś mitologii?!?"


Jeździ co 5 lat, tak jak się powinno. A ciemny lud stawia piwa bo niekumaty. Inteligentni ludzie odbiorą to jako dowód, że jemu zależało.

Ra...........og

2011-01-22, 10:52
koniec politycznej napinki, zamykam