18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity taniec

Nap_Limak • 2011-09-26, 09:29
a w tle dobry dubstep ;)


~tip.top

2011-09-26, 15:05
Cytat:

Metale i dutstetowcy - 100 ch*jow wam w dupe . I kotwice w plecy .


zapomniałeś jeszcze o technozjebach i hip-hopowcach

brylant1412

2011-09-26, 15:10
d(-_-)b~ napisał/a:


zapomniałeś jeszcze o technozjebach i hip-hopowcach


jeszcze bym dorzucił disco polowców

pisage

2011-09-26, 15:13
@up up
i jeszcze o jazzmanach-nierobach, przygłuchych miłośnikach klasyki, brudasach z Woodstocku i fanach Zbyszka Wodeckiego.
Może wszystkim miłośnikom muzyki wsadźmy coś w dupę.
Czego ty słuchasz skoro uważasz się za lepszego?

Ad...........ct

2011-09-26, 15:17
Wy nie trawicie dubstepu a ja nie trawie metalu. Jestem tolerancyjny ale tolerancja tez ma swoje granice.

thewhitestar

2011-09-26, 15:17
Ani to śmieszne ani sadystyczne... Strata czasu. Może jednak wrócicie na wykopy czy coś tam z takimi wrzutami?

I znowu ten wieśniacki dubstep

Ad...........ct

2011-09-26, 15:28
Widze, ze inteligencja niektorych uzytkownikow nie przekracza sredniej ludzi uziemionych na oddzialach zamknietych

pisage

2011-09-26, 15:31
Wyszło na to, że opieprzyłem moderatora :)
A miało być do perwersyjnego chama o głupim nicku...

wÅ...........³w

2011-09-26, 15:40
Zabawne, tyle już wstawek zatytułowanych "dubstep" tu widziałem, ale prawdziwego dubstepa z oldschoolową domieszką dubu to tutaj ani razu nie słyszałem, ciągle to wybajerzone dzwiękami, komercyjne gówno wstawiacie a potem nie dziwota co ludzie piszą, że to zj***ne i dla pedałów, wstawcie wkońcu coś rasowego z dubem to chociaż sadolowcy sobie woofery porządnie przetestują, bo z tego co tu słyszę nie ma żadnego pożytku.

Z poważaniem k***a

Słuchacz Dubstepu, a nie gównokroczku...

P.S. ten taniec, nie wiem do czego jest, ale do dubstepu to jest rytmiczna bujanka, bez użycia paralizatora jak to na filmiku pokazano.

D.Hume

2011-09-26, 16:15
Dubstep to gówno, powinno się zabić tego kto to wymyślił.

Perwersyjny_cham

2011-09-26, 16:36
Metale , dutstety jeden ch*j - wszystko pedalskie rzezenie .


Dawno temu byly zespoly takie jak Depeche Mode . Cwierc taktu dowolnego kawalka Depeszow jest bardziej wyszukane niz dowolny kawalek dubstepowy . I zeby k***a nie bylo - obserwowalem ewolucje dubstepow i grimeow od mniej wiecej 2004 i z czysatym sumieneim moge stwierdzic ze niestety dubstep sie zj***l . Nakladanie fuzzow na wobble w stu milionach kawalkow i ch*jowe bity . Z wyjatkiem skreama i bengi .

A metale to wiadomo - niedomyte zule .

I jeszcze jedno - taki 16bit to zwykli brytyjscy dresiarze na jedno pie**olniecie .

dback

2011-09-26, 16:45
Żaden z was hejterów nigdy nie słuchał DUB'a na porządnych głośnikach czy słuchawkach a pie**olicie, że dubstep jest dla pedałów. Dubstep to najmniej pedalski - najbardziej konkretny jebotliwy gatunek ever.

SinceAge

2011-09-26, 16:52
Perwersyjny_cham napisał/a:

Metale i dutstetowcy - 100 ch*jow wam w dupe . I kotwice w plecy .



tylko dlatego ze ktos lubi inną muzyke niz Ty??? zrób przysługe społeczenstwu i shut the fuck up

Khaelisto

2011-09-26, 16:55
Jaka dyskusja się rozwiązała na temat "komu ch*j w dupe i kto jest pedałem zależnie od tego czego słucha"
Jestem jednak tolerancyjny w dalszym ciągu, odpalam głośniki i nak***iam na przemian dubstepem i hip-hopem. ch*j wam w pysk hejty ;)

Perwersyjny_cham

2011-09-26, 16:55
NIe , nie dlatego . Dlatego , ze ich nie lubie . A wiesz dlaczego ? BO MOGE .

Novik

2011-09-26, 17:09
Eh przestańcie rozmawiać o swoich gustach j***ne matoły trochę kultury k***a.