18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity tancerz

~Sunday • 2022-08-11, 09:09

Król parkietu :amused:

Justynka99

2022-08-11, 18:13
dogip napisał/a:

W każdej pracy można znaleźć chwilę, aby się wyluzować. Najczęściej to ten, który jest najniżej w hierarchii biznesowej potrafi zrobić dzień! Nie to, co te k***y z kołkami w dupie za biurkiem. Wyżej srają niż dupę mają.



A może mylisz skutek z przyczyną? Ten, który jest najniżej w hierarchii biznesowej jest tam, gdzie jest, bo robi dzień zamiast swojej roboty.

Juzwa

2022-08-11, 18:32
GentelmanHHP19 napisał/a:

Mordko, tak sprostuje, śmieciarzem jest ten który zaśmieca np. Wyrzuca gruz do lasu. Faktyczna nazwa tego zawodu to komunalnik



Ten co wyrzuca gruz do lasu to ch*ja kawał, a ten co opróżnia pojemniki z odpadami to ładowacz nieczystości stałych.

Myxxer

2022-08-11, 23:45
Jebator_Wojtyłak napisał/a:

i zwalić konia też najczęściej, ja lubię trzepać w pracy



nieładnie prosze księdza

Black_Hole

2022-08-12, 00:08
dogip napisał/a:

W każdej pracy można znaleźć chwilę, aby się wyluzować. Najczęściej to ten, który jest najniżej w hierarchii biznesowej potrafi zrobić dzień! Nie to, co te k***y z kołkami w dupie za biurkiem. Wyżej srają niż dupę mają.



odezwał sie robol za 2,5 tys zl rypie

OpenStreetMaps

2022-08-12, 00:25
Wiecie że w Holandii kobiety też wykonują ten zawód. Niektóre bardzo ładne. Myślałem że w życiu już wiele widziałem. :-)

MobyBigDick

2022-08-13, 01:46
dogip napisał/a:

W każdej pracy można znaleźć chwilę, aby się wyluzować. Najczęściej to ten, który jest najniżej w hierarchii biznesowej potrafi zrobić dzień! Nie to, co te k***y z kołkami w dupie za biurkiem. Wyżej srają niż dupę mają.



Prości ludzie - prosta rozrywka.

Piotrb1

2022-08-13, 06:54
dogip napisał/a:

W każdej pracy można znaleźć chwilę, aby się wyluzować. Najczęściej to ten, który jest najniżej w hierarchii biznesowej potrafi zrobić dzień! Nie to, co te k***y z kołkami w dupie za biurkiem. Wyżej srają niż dupę mają.



Jakbyś miał kołek w dupie też byś wyżej srał niż dupe miał

Belweder

2022-08-21, 18:22
Justynka99 napisał/a:

A może mylisz skutek z przyczyną? Ten, który jest najniżej w hierarchii biznesowej jest tam, gdzie jest, bo robi dzień zamiast swojej roboty.



Bardzo mądrze powiedziane. Dodatkowo nie rozumie, czemu osoby z produkcji ciągle mają problem do osób z biura. Zazdrość, że komuś zależało na czymś więcej w życiu? Zastanawiam się jak by firma wyglądała gdyby zamienić produkcje z biurem. Wszyscy ci ekspreci z produkcji umieją tylko pie**olić o niczym marnując czas na dyskusje, obgadywanie i teorie jak "ci z biura nic nie robio tylko kawe pijo i w stołek pierdo hehe".