18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niesamowity japoński wodospad

brzeczyszczykiewicz88 • 2010-06-11, 20:01
najlepsze co ja potrafię zrobić z woda to zagotować i zalać herbatę 8-)


twist

2010-06-12, 13:44
Filmik mi się bardzo podoba, jestem pod wrażeniem.
I mega sadystyczny był...

aa...........as

2010-06-12, 18:18
ale tak na prawdę to nie jest trudne technicznie. Jedynie kwestia napisania oprogramowania, które czyta obrazek, przelicza to w odpowiedni sposób na czas otwarcia kanalików, a także zamontowania takowych kanalików, które są sterowane komputerowo. Co nie zmienia faktu, że bardzo fajnie to wygląda.

kufciak

2010-06-12, 21:58
Ciekawie by to wglądało na jakimś evencie muzycznym.

lizmistopy

2010-06-13, 21:28
Ja tak zawsze robie jak sikam

DwaiD

2010-06-14, 00:37
Prozac napisał/a:

w japoni i na calym swiecie buduja fajne rzeczy ale za to unas najwieksza swiatynie na swiecie "swiatynie opatrznosci bozej" podziekujmy rzadom prawicy za tak wspaniale budowle...... acha nie zapominajmy o najwiekszym jezusie na swiecie wkoncu murzyny z brazyli nie moga miec wiekszego niz my!!! nasz jezusek bedzie mial najwieksze i najwiekszego!!! hahahaha



"idź pan do cholery bo nudzisz w rzeczy samej...".

A co do filmiku to brakło tylko kształtnej japonki "narysowanej(?)" za pomocą wody;D

Piotruś

2010-06-14, 01:12
Taka duża drukarka na wodę.

tofur

2010-06-14, 10:30


odnośnie tego, że w polsce to tylko kościoły i stawiają i pomniki papieża. to jest fontanna we wrocku. na żywo jest jeszcze bardziej zajebista. tak to jest kiedy miasto woli wydac 20 baniek na na promocje miasta i cos co zajebiscie wyglada a nie na 2 kilometry drogi czy jakies inne pospolite gowno