18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niesamowity Houdin, Houdini i Goodwin

~Polimaty • 2013-10-03, 18:12
Trzech niesamowitych ludzi, po jednym na każdy wiek - Houdin (XIX w.), Houdini (XX w.) i Goodwin (XXI w.). Zapraszam w świat iluzji.



Bibliografia:
- Brad Steiger, "The French Magician Who Squelched A Revolt", 2010r.
- Martha Teichner, "The Art and Magic of Harry Houdini", 2010r.
- Milbourne Christopher, "Houdini: The Untold Story", 1969r.
- Zucker Fiona, "Monstrrrualna Erudycja. Magia iluzji", 2004r.
- Harry Houdini, "The Unmasking of Robert-Houdin", 1908r. (Open Library)
- Emilia Kunikowska, "Harry Houdini - mistrz kajdan", 2013r.
- BBC America, "Dangerman: The Incredible Mr. Goodwin", 2013r.
- Materiały udostępnione przez American Museum of Magic, 2013r.

kozinhoz35

2013-10-03, 18:35
myslalem ze co wytłumaczy to nieeee!

santaxl

2013-10-03, 18:35
gdzie tusk i rostowski?

Entheus

2013-10-03, 18:48
niszczenie banknotów jest przestępstwem. zgłosze na policję ; (

Aden

2013-10-03, 18:49
santaxl,
Pytasz? Masz!
Tuskini!

RUFCIO

2013-10-03, 19:04
won z tym gównem, co to? Sadistic czy co? bo chyba strony pomyliłem -,-

stich69

2013-10-03, 19:11
Tak co do @up, nie powinno się walić ostrzeżeń dla tych matołów? Nie bez powodu są partnerem, nie powinno się ich opluwać, kiedy jasno dajecie do użycia przycisk "ignoruj" - ciężko go przeoczyć. Takie komentarze są nie na miejscu, psują poziom dyskusji i obnażają głupotę twórcy. Jeśli nie martwicie się partnerami, to zróbcie to choćby z litości dla tychże komentujących.

~Bambi~

2013-10-03, 19:25
stich69 napisał/a:

Tak co do @up, nie powinno się walić ostrzeżeń dla tych matołów? Nie bez powodu są partnerem, nie powinno się ich opluwać, kiedy jasno dajecie do użycia przycisk "ignoruj" - ciężko go przeoczyć. Takie komentarze są nie na miejscu, psują poziom dyskusji i obnażają głupotę twórcy. Jeśli nie martwicie się partnerami, to zróbcie to choćby z litości dla tychże komentujących.



Dla niektórych porcja pożytecznej wiedzy, ciekawego cyklu programów czy interesujących opowieści jest jak strychnina dla szczura. Bezmózgiej masie wystarczą cycki, parę "kurew" w dowcipie i już są spełnieni. Nic nie poradzisz.

A polimaty, to będę zaznaczał zawsze, są perełką wśród wszechobecnej już rozrywki dla plebsu, zarówno w internetach jak i w tv.

redbaron

2013-10-03, 19:49
Kolejny sadolowy idol. Ta jego Wołoszańska maniera jest żałosna.

UBcjaPOLSKA

2013-10-03, 20:04
Red, mnie też to w nim drażniło, teraz totalnie nie zauważam.

Ktoś się wysili na linki/wytłumaczenie jak on to k***a zrobił?!

qwachu

2013-10-04, 10:28
RUFCIO napisał/a:

won z tym gównem, co to? Sadistic czy co? bo chyba strony pomyliłem -,-

Czytać też nie umiesz :D

Heh ciekawe ilu takich nieuświadomionych, że Polimaty mają tu konto jeszcze się wałęsa po Sadolku? :D

I standardowo, jak się nie podoba, to jest opcja Ignoruj, można scrollować dalej i oszczędzić sobie klik-odklik na tym przycisku, albo po prostu samemu wypie**alać jak się strona nie podoba (tyle opcji do wyboru a im wciąż źle)!

Żebyście tacy aktywni z wypie**alaniem byli na tematach z dupy, założone przez niedorozwinięta gimabazę, gdzie jest tylko zionąca głupota i żenada, a nie w tematach, gdzie idzie się k***a (zamierzona, żeby przekaz do targetu trafił) czegoś ciekawego dowiedzieć.

Przecież zawsze można własny serwis założyć i banować to co się nie podoba, nie trzeba ba Sadolka włazić, skoro Polimaty są be...

Bunga_Bunga

2013-10-04, 18:24
k***a i co mam klikać "Ignoruj" w każdym temacie od partnerów? Zróbcie ignorowanie użytkowników, a nie tematów to skończy się hejtowanie...