18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

fsdfsdsf

2015-08-17, 23:10
TRS napisał/a:

@UP

Nie, zapie**alał przecież jak dzika kuna.

Nie ma znaczenia, czy trzyma się prawej, czy nie - jak ma ochotę jechać sobie 10km/h to niech sp***ala pojeździć w koło parku, lub do lasu.

Na trzeciego wyprzedzać nie mam zamiaru, bo jakiś eko-zjeb, lub człowiek statusu społecznego ,,nie stać mnie na samochód, ale wmówię innym, że robię to dla zdrowia'' - zawali mi drogę.





Uwaga! Burak jedzie, wszyscy z drogi bo idiocie nie chce się wyprzedzać.

Nikodem_Szulcc

2015-08-18, 03:21
pie**olony rowerzysta, jak ja tych kurew nie cierpie. Zajebiesz takiego i masz problem....
Czemu? Przecież sam sie wpie**ala w miejsce gdzie non stop latają 2 tonowe pociski kolo niego i nie każdy ma mózg i nim myśli. Jak on Cie zajebie to tak fakt jego wina.

Ale na szczecie jednego mniej rowerzyste....

k***a, piesi, matki z wózkami, rowerzyści i skuterowcy, wezcie pod uwage to ze jak jestescie na ulicy to musicie myslic za siebie i za kierowców 2 tonowych pocisków...

worldoko

2015-08-18, 08:12
@up

Kolejny niedojeb. Skąd wy się bierzecie? Stary jajka znosi? Życzę ci, żeby ktoś z twojej rodziny, najlepiej żona albo dziecko, został potrącony na rowerze.

Razner

2015-08-18, 08:29
Macie prawko?
Przecież rowerzyści to nie problem 2-3s i już wyprzedasz takiego to nie wiem w czym przeszkadzają.

Juzek_Owsiak

2015-08-18, 10:13
Rowerzyści to dość spore zagrożenie, ale wiadomo nie wszyscy. Niektórzy chyba k***a myślą, że są samochodem i jadą z 1m od pobocza przez co automatycznie stwarzają zagrożenie i spowalniają ruch. Często spotykam się z dziadkami pedałującymi pod wiadukt 2km/h i gibając się jak po dwóch flaszkach, a obok pusty chodnik. Najgorsza pie**olona zakała dróg to debile, którzy bez orientu podczas jazdy w mieście skręcają w małe uliczki/parkingi często przy tym odchylając się w drugą stronę żeby się złożyć do zakrętu jak w pie**olonym tour de france.
W tym filmiku to nie ma się do gościa co przyczepić bo po czym miał zapie**alać po rowie czy chodniku którego nie ma?

karimata2121

2015-08-18, 12:32
O co wy się plujecie bałwany... koleś może nie mieć auta i jedzie do jakiejś miejscowości jedyną drogą to co ma k***a po polu jechać?