18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nierówna polska sprawiedliwość.

żmij • 2015-11-21, 14:20
Ta pani przespała wiele lat. Ominęły ją takie rzeczy, jak;
-wyrok dla O. Jędrzejczak za zabicie brata,
-wyrok dla młodego Ziętarskiego za zabicie kolegi,
-brak wyroku dla Kiszczaka,
-brak postępowania w aferze taśmowej
i wiele, wiele innych.


MaratHS

2015-11-21, 14:22
Weźcie to wyjebcie. Nie mogę patrzeć na tą zakazaną mordę!!!

krzyks

2015-11-21, 14:42
Ta pani?
.
.
.
.
k***a.... doj***łeś.
.
.
.
Toż to bardziej do żmii podobne, tak z charakteru, jak z wyglądu.

asco

2015-11-21, 15:19
To jest k***a dopiero pokaz hipokryzji...

MówięPrawdę

2015-11-21, 15:27
Dlaczego ta kobieta placze? Sama robila jakies przekrety to wszystko pod dywan, a jak ktos zgodnie z prawem uniewinni niewinnego, ktory byl 2 razy uniewinniany i za trzecim nieprawomocnie skazany wiec ciagle nie wolno mówić o winie, zgadniez zasadą domniemania niewinnosci to granda. Politycy po naginali prawo dla wlasnego interesu, a kaminski jaki mial interes żeby wyłapywać łapówkarzy? Ewentualnie dojechać po.

4h...........ch

2015-11-21, 15:30
Ja pierniczę, nie wiem co k***a ta PO bierze, ale zachowuje się jak dziecko i to z niedorozwojem mózgowym. Sami k***a afer wszędzie narobili, gościa skazano że ujawnił aferę, został ułaskawiony (chyba że pomyliłem gościa) bo pracował na wyższe dobro, a tej k***a nie pasuje - sami zaj***li 6 milionów odprawy i ch*j nikt się nie czepia. Nawet PiS takich akcji po przegranych wyborach nie odpie**alał. Komorowski nie ułaskawiał? k***a ... Ehh taki ludzie powinni trafiać do domu bez klamek aż ogarną, że widzą co chcą widzieć. Platforma Obywatelska rządziła 8 lat a mnie nadal dziwi że nie wykonali wszystkiego co założyli/naobiecywali. Nie jestem za PiSem, ale k***a dziwie się ludziom jak opie**alają PiS, które nawet nie objęło jeszcze dobrze rządów, tysiące stron wyśmiewających - tak k***a działa pranie mózgów przez PO. PO najchętniej by obaliło rząd by znów przejąć władzę i pierdzieć w stołki, j***ne dupowłazy, co z Polski zrobiły pośmiewisko. Myślicie, że czemu się nie liczymy nigdzie - przez j***nych PO, którzy k***a boją się cokolwiek powiedzieć bo kogoś urażą, ale jak stracili władzę to wychodzi to gówno co ukrywali, to j***ne my nie mamy to wy też nie.

Plis dajcie tej pani pokój bez klamek, bo k***a gorsza niż Tusk a to jest wyczyn.

P.S. Komorowski uniewinnił 52 osoby, co aby osiągnąć średnią Dudy musiałby rządzić 5200 dni

Ti...........ch

2015-11-21, 15:34
PiS i PO są siebie warte. Dziękuje za uwage.

kalijanek

2015-11-21, 16:23
4hitch@ oni nic nie biorą, oni żerują na tym, że Polacy są bezdennie głupi i zapominają bardzo szybko, że ktoś im ch*ja w dupe wsadzał przed chwilą

saves

2015-11-21, 16:45
Ty mendo, zacząłem oglądać i dostałem ataku anafilaktycznego. Mam uczulenie na tę panią i jej pie**olenie.

scofi16

2015-11-21, 17:32
Jak Komorowski ułaskawiał zabójców i złodziei to było wszystko ok nawet media o tym nie wspomniały, ale jak Prezydent Duda ułaskawił gościa, który przekroczył uprawnienia ścigając przestępców to już koniec świata i od tygodnia o niczym innym nie gadają..

głodny_toster

2015-11-21, 18:19
Jeszcze ta głupia k***a nie wyjechała do Kanady !? :shock:

Syn_Milionera

2015-11-21, 19:12
Jej głos sprawia wrażenie jakby miała bolca w dupie.

caldo

2015-11-21, 19:43
Widać, że botox przestaje działać, bo ryj jej się krzywi.

Recydywista

2015-11-21, 20:02
"zaprzyjaznionych kolegow w pisie" placzliwym glosem . rycz k***o poki leb masz na karku !!

4h...........ch

2015-11-21, 20:20
kalijanek napisał/a:

4hitch@ oni nic nie biorą, oni żerują na tym, że Polacy są bezdennie głupi i zapominają bardzo szybko, że ktoś im ch*ja w dupe wsadzał przed chwilą


Ustawę o odprawach wprowadziło PO ( a raczej o ich podwyższeniu), ale niestety ani ty ani ja nie możemy nic z tym zrobić.
Nawet gdyby wprowadzali ustawę, zamknijmy wszystkich przeciwko władzy to nic nie zrobisz.

Wg mnie ta pani ma coś pod skórą na 90% w innym wypadku nie srałaby tak po majtach, że jej od tego smrodu aż oczy łzawią. Nie wierzę w to aby to było z takiej ludzkiej zawiści to całe atakowanie PiS. Bardzo chętnie bym zobaczył zatrzymania byłych polityków PO, bo k***a nie wierzę że nie mieli żadnych interesów w tym, aby zwalniać z podatków coraz to kolejne zagraniczne firmy