18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niepyknięte porachunki...

Halman • 2020-12-01, 01:59

i typ z lodem.... :amused:

ra...........91

2020-12-01, 03:50
No mistrz kobieta nie powiem :-D widać że to nie pierwszy raz :mrgreen:

Hose88

2020-12-01, 05:02
Halman napisał/a:

i typ z lodem...



Specyficzna psychiczna reakcja na nagły i niespodziewany stres/szok/strach, (nie pamiętam naukowej nazwy) widziałem to nie raz.

Co naprawdę ciekawe, to to, że cel byłby dawno trupem, a grubasek nie dokończył swoich lodów, gdyby nie czujność i spostrzegawczość celu.
W chwili jak dwóch podejrzanych wyszło za winkla, gość sięgnął w kierunku broni, odbezpieczył i zapewne odpiął z kabury, co ich uratowało.

McQurwa

2020-12-01, 05:40
A życie toczy się dalej, lód na osłodę

notak

2020-12-01, 06:39
przy takim ochroniarzu cel jeszcze trochę pożyje

MrNeko

2020-12-01, 17:13
Dość zaskakujący zwrot akcji

Kacerik

2020-12-02, 11:18
Ja to widzę tak:
- k***a, Jurek! Zaj***łeś ich, pomóc Ci? hahaha...
- Nie sp***olili, dokończ lody.
- Zadzwoń po chłopaków, pomogą ich znaleźć.
- Zaraz zadzwonię.

Monsoon

2020-12-05, 13:45
Pamiętam jedną dyskotekę, wiele lat temu. Ścisk, gorąco, więc każdy wypił po piwie. Po północy zazwyczaj znalazł się ktoś, kto wdał się w bójkę. Tym razem było to na sali zaraz za nami. Ogólny chaos, panika, ludzie zaczęli się przepychać, żeby wyjść na zewnątrz. Poczułam uderzenie w plecy, jednak nie było zbyt bolesne więc myślałam, że ktoś mnie pchnął dłonią. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wróciłam do domu i zobaczyłam rozcięta bluzkę i krew na plecach. Miałam poziome cięcie ostrym narzędziem lub butelką. Nie mam pojęcia co to było, za to mam nad łopatką pamiątkę na całe życie. Stres ma ciekawe działanie