18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieprzyjemna sytuacja.

de_Sade • 2019-08-28, 11:18
Jeden na trzech... Widać czeczeńskie gangi dobrze się czują w Rosji.


koneserharda

2019-08-28, 21:27
Rosyjskiego nie ogarniam, ale z tego co słyszę, to zadaje mu pytania typu "jesteś pedałem?"

dmnunited

2019-08-28, 22:46
co on tam o Polaku pie**oli j***ny czeczeński śmieć?

Tr...........ty

2019-08-28, 22:48
Policeman napisał/a:

W Rosji masz koło 30% muzułmanów, masz Kadyrowa i innych podobnych jemu, których boi się sam Putin, w armii rosyjskiej co drugi to jakiś czeczen, czukcz, uzbek czy inne takie.




Powielasz bzdury, które ktoś rozpowszechnia w sieci. Według danych ogólnie dostępnych (np pewforum org/2012/12/18/table-religious-composition-by-country-in-percentages/) w Rosji jest 10% muzułmanów. Biorąc błąd statystyczny 5% (przyjąłem dość duży), to nadal jest około 15%

Putin nie boi się Kadyrowa, tylko sprytnie go wykorzystuje. Jakbyś poczytał jak Kadyrow został przywódcą i kto mu to zapewnił, to byś zrozumiał. To jest cichy układ.

Policeman napisał/a:

Moskwa opanowana jest przez meczety,



W Moskwie dominują cerkwie i sobory, od zawsze. I to się raczej nie zmieni.

Podobnie jak z ciapatymi, którzy opanowują rosyjską armię. Czytacie propagandowe bzdury i myślicie, że w sztabie u Ruskich siedzą idioci. Niedługo zacznie stawiać ruską armię w jednym szeregu z ISIS.

Blantowy

2019-08-29, 01:28
Policeman napisał/a:

@up a tam, nie masz racji. W Rosji masz koło 30% muzułmanów, masz Kadyrowa i innych podobnych jemu, których boi się sam Putin, w armii rosyjskiej co drugi to jakiś czeczen, czukcz, uzbek czy inne takie. Moskwa opanowana jest przez meczety, "rdzenne" ruski przechodzą na islam, gangi czeczeńskie praktycznie opanowują przedmieścia. Takie szczurki jak ten z filmu bity przez innego szczurka, nic nie może zrobić. Nawet gdyby się postawił, to go jutro 10 takich weźmie na kosy. czeczeńcy w większości za nic mają prawo, bo nie uważają się za obywateli żadnego państwa, przeważnie mało szacunku do życia. Taki to zabije, a po 10 minutach nie będzie już nawet o tym myślał, zero refleksji. Oni nie zasługują na statusy uchodźców w żadnym państwie, bo w każdym przewodzą w gangach, gwałtach, kradzieżach, porwaniach, zabójstwach. Nawet nasz ukochany czeczeniec mamun kapison miszcz tsa, jak się okazało też był zamieszany w jakiś cyrki z autami, poza tym zarzuty napaści [na policjanta?], nie wiem na ile to była prawda, ale przecież sprawa się toczy. Mieszkałem na grochowie i gocławku przez długi czas, ostatnio jak odwiedzam rodzinę to siedzą takie czelabińskie mluny, sztosztony, czeczeńcy, ch*j wie co oni robią, ja na urlopie, środa, godzina 12, a ci siedzą w tych swoich bazarowych kolekcjach armaniaka i guciniego i piją jakieś piwka, coś tam pie**olą [jak to można pie**olić przy niskim iq "a suka blać, srać, chlać!"] i wiecie, za dnia luz, ale weź puść kobietę na miasto czy córkę, syna w nocy. Strach.
W Rosji to już się przelewa, niedawno był filmik jak podczas jakiejś bójki, włączył się czeczen i ot tak pie**olnął gościa z 10 razy nożem w głowę, wcześniej podobny filmik jak po kłótni czeczen wyjął nóż i jebnął typa kilka razy w brzuch i tak można mnożyć, bo oni tacy są. Kiedyś jeszcze przed tymi całymi wojnami, oni też mieli jakiś zwyczaj tańca śmierci, wszyscy mężczyźni z wioski tańczyli jakiegoś tańca r*chańca a potem szli na śmierć. Niech sobie tacy mordercy żyją, walczą, zdychają, ale dlaczego ktoś przyjmuje ich do cywilizacji, daje im statusy uchodźców, kasę, michę, azyle, ośrodki. Każdy kto miał z nimi styczność - nie chce mieć z nimi styczności. Przecież był też jakiś inny mamun kabanun kolejny miszcz z tsa, co to w Rosji jest ścigany za morderstwa, zbrodnie, a w Polsce gwiazda walk, kasa, dupeczki, samochody. Mam nadzieję, że w końcu ktoś kopnie tych gangusów w dupę i polecą do jakiegoś cywilizacyjnego odbytu.



Nie zgodzę się z tym,że Putin boi się Kadyrowa jest na odwrót. Wiem od znajomego , który w Rosji mieszka już ponad 5 lat. Oni jedynie przed Putinem porami trzęsą. No ale przed kimś muszą...

Wiewór

2019-08-29, 07:54
Policeman napisał/a:

których boi się sam Putin



Tak Putin na pewno boi się ich jak sk***ysyn. Zrobi znak podrzynania gardło, stojący obok generał KGB skinie głową, że rozumie a rano takiego Czeczena znajdą pociętego na plastry w jakimś śmietniku. Prokurator przyjedzie i stwierdzi samobójstwo krajarką do wędlin.

Jak sprawa jest mniej pilna to mu dadzą herbaty z talem i zdechnie za pół roku.

mucha86

2019-08-29, 13:47
w rosji problemem nie jest tylko liczba muzułmanów i ich wskaźnik dzietności, ale też degeneracja samych rosjan. już wiele lat temu koło 30% rosyjskich poborowych nie nadawało się do trzymania miotły nie mówiąc o poważniejszym sprzęcie. w wojskach dlaktórych trzeba wiedzy tj. lotnictwo, marynarka, rakietowe bezwzględnie dominują rosjanie. w piechocie jest znacznie gorzej i tam odsetek nierosjan, a w szczególności muzułmanów jest wysoki. nie da się jednak ukryć że sytuacja się stale zmienia i to na niekorzyść samych rosjan przez wódę i aborcje.

PieronJasnySzlag

2019-08-29, 17:03
Każde większe czy mniejsze problemy Rosji są dla nas dobrą wiadomością.

A co do mamuta fightera z kfc i jego kuzyna sulidana który już też siedzi to w środowisku od dawna było wiadomo czym się zajmują.
Islam to ścierwo, niezależnie czy to arab czy czeczen.

Barnellini

2019-08-29, 17:36
Policeman napisał/a:

@up a tam, nie masz racji. W Rosji masz koło 30% muzułmanów, masz Kadyrowa i innych podobnych jemu, których boi się sam Putin, w armii rosyjskiej co drugi to jakiś czeczen, czukcz, uzbek czy inne takie. Moskwa opanowana jest przez meczety, "rdzenne" ruski przechodzą na islam, gangi czeczeńskie praktycznie opanowują przedmieścia. Takie szczurki jak ten z filmu bity przez innego szczurka, nic nie może zrobić. Nawet gdyby się postawił, to go jutro 10 takich weźmie na kosy. czeczeńcy w większości za nic mają prawo, bo nie uważają się za obywateli żadnego państwa, przeważnie mało szacunku do życia. Taki to zabije, a po 10 minutach nie będzie już nawet o tym myślał, zero refleksji. Oni nie zasługują na statusy uchodźców w żadnym państwie, bo w każdym przewodzą w gangach, gwałtach, kradzieżach, porwaniach, zabójstwach. Nawet nasz ukochany czeczeniec mamun kapison miszcz tsa, jak się okazało też był zamieszany w jakiś cyrki z autami, poza tym zarzuty napaści [na policjanta?], nie wiem na ile to była prawda, ale przecież sprawa się toczy. Mieszkałem na grochowie i gocławku przez długi czas, ostatnio jak odwiedzam rodzinę to siedzą takie czelabińskie mluny, sztosztony, czeczeńcy, ch*j wie co oni robią, ja na urlopie, środa, godzina 12, a ci siedzą w tych swoich bazarowych kolekcjach armaniaka i guciniego i piją jakieś piwka, coś tam pie**olą [jak to można pie**olić przy niskim iq "a suka blać, srać, chlać!"] i wiecie, za dnia luz, ale weź puść kobietę na miasto czy córkę, syna w nocy. Strach.
W Rosji to już się przelewa, niedawno był filmik jak podczas jakiejś bójki, włączył się czeczen i ot tak pie**olnął gościa z 10 razy nożem w głowę, wcześniej podobny filmik jak po kłótni czeczen wyjął nóż i jebnął typa kilka razy w brzuch i tak można mnożyć, bo oni tacy są. Kiedyś jeszcze przed tymi całymi wojnami, oni też mieli jakiś zwyczaj tańca śmierci, wszyscy mężczyźni z wioski tańczyli jakiegoś tańca r*chańca a potem szli na śmierć. Niech sobie tacy mordercy żyją, walczą, zdychają, ale dlaczego ktoś przyjmuje ich do cywilizacji, daje im statusy uchodźców, kasę, michę, azyle, ośrodki. Każdy kto miał z nimi styczność - nie chce mieć z nimi styczności. Przecież był też jakiś inny mamun kabanun kolejny miszcz z tsa, co to w Rosji jest ścigany za morderstwa, zbrodnie, a w Polsce gwiazda walk, kasa, dupeczki, samochody. Mam nadzieję, że w końcu ktoś kopnie tych gangusów w dupę i polecą do jakiegoś cywilizacyjnego odbytu.



Ni ch*ja. Putin się niczego nie boi! :D

nabukadnezar

2019-08-30, 12:45
Policeman napisał/a:

anun kolejny miszcz z tsa, co to w Rosji jest ścig



Dobrze prawisz, ale jak wyprowadziłem się z Mokotowa na swoje na Grochowie, jakieś 10 lat temu to nie miałem nigdy problemów z wyżej wymienionymi przez Ciebie osobnikami. Wracałem zawsze późno w nocy, czasem komunikacją miejską, czasem rowerem, rzadziej samochodem, zahaczałem zawsze, o któryś z nocnych na Wiatraku po browary, często wychodziłem niedopity w środku nocy po kolejną dawkę alkoholu. Zawsze bez problemu, często byłem świadkiem awantur sebixów, kilka razy widziałem jak z nocników w stronę Rembertowa wyskakiwała grupa szczurów okładająca się czym popadnie po zaszczanych mordach. Moja żona z dzieckiem również chodziła na bazar, nigdy nie było jakiejś zaczepki. Mieszkałem przez 10 lat na osiedlu Igańska i to był naprawdę wspaniały czas.

Niedawno przeprowadziliśmy się na Dolny Śląsk, pracuję obecnie w Libercu i to co widzę tutaj to jest masakra. Więcej jest cyganów niż prawdziwych Czechów, chodzą grupami po kilka, kilkanaście osób, do tego latają dookoła dzieciaki, kobity w ciąży.

rendolf

2019-08-31, 12:07
Policeman napisał/a:

@up a tam, nie masz racji. W Rosji masz koło 30% muzułmanów, masz Kadyrowa i innych podobnych jemu, których boi się sam Putin, w armii rosyjskiej co drugi to jakiś czeczen, czukcz, uzbek czy inne takie. Moskwa opanowana jest przez meczety, "rdzenne" ruski przechodzą na islam, gangi czeczeńskie praktycznie opanowują przedmieścia. Takie szczurki jak ten z filmu bity przez innego szczurka, nic nie może zrobić. Nawet gdyby się postawił, to go jutro 10 takich weźmie na kosy. czeczeńcy w większości za nic mają prawo, bo nie uważają się za obywateli żadnego państwa, przeważnie mało szacunku do życia. Taki to zabije, a po 10 minutach nie będzie już nawet o tym myślał, zero refleksji. Oni nie zasługują na statusy uchodźców w żadnym państwie, bo w każdym przewodzą w gangach, gwałtach, kradzieżach, porwaniach, zabójstwach. Nawet nasz ukochany czeczeniec mamun kapison miszcz tsa, jak się okazało też był zamieszany w jakiś cyrki z autami, poza tym zarzuty napaści [na policjanta?], nie wiem na ile to była prawda, ale przecież sprawa się toczy. Mieszkałem na grochowie i gocławku przez długi czas, ostatnio jak odwiedzam rodzinę to siedzą takie czelabińskie mluny, sztosztony, czeczeńcy, ch*j wie co oni robią, ja na urlopie, środa, godzina 12, a ci siedzą w tych swoich bazarowych kolekcjach armaniaka i guciniego i piją jakieś piwka, coś tam pie**olą [jak to można pie**olić przy niskim iq "a suka blać, srać, chlać!"] i wiecie, za dnia luz, ale weź puść kobietę na miasto czy córkę, syna w nocy. Strach.
W Rosji to już się przelewa, niedawno był filmik jak podczas jakiejś bójki, włączył się czeczen i ot tak pie**olnął gościa z 10 razy nożem w głowę, wcześniej podobny filmik jak po kłótni czeczen wyjął nóż i jebnął typa kilka razy w brzuch i tak można mnożyć, bo oni tacy są. Kiedyś jeszcze przed tymi całymi wojnami, oni też mieli jakiś zwyczaj tańca śmierci, wszyscy mężczyźni z wioski tańczyli jakiegoś tańca r*chańca a potem szli na śmierć. Niech sobie tacy mordercy żyją, walczą, zdychają, ale dlaczego ktoś przyjmuje ich do cywilizacji, daje im statusy uchodźców, kasę, michę, azyle, ośrodki. Każdy kto miał z nimi styczność - nie chce mieć z nimi styczności. Przecież był też jakiś inny mamun kabanun kolejny miszcz z tsa, co to w Rosji jest ścigany za morderstwa, zbrodnie, a w Polsce gwiazda walk, kasa, dupeczki, samochody. Mam nadzieję, że w końcu ktoś kopnie tych gangusów w dupę i polecą do jakiegoś cywilizacyjnego odbytu.



Gdzie mieszkałeś na tym grochowie? Przy szembeka? Ja też pochodzę z tych rejonów i nie widzę tych czeczeńców . Dużo było kiedyś cyganów ale od lat już jest raczej spokojnie. Nowe osiedla budują wszędzie gdzie się da. Stary klimat mocno się zmienił.