18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Nieprzeciętni" - zwiastun

nevmano • 2012-08-23, 21:37
od 40 spotkań nie ma zwycięstwa, ale jest środek tabeli :D

darcus13

2012-08-24, 11:43
kam15 napisał/a:



B klasa - Sieradz III

nawet strone maja :D

KLIK



I już w pierwszym zdaniu pojawia się zagadka. Gdzie są te piąteki?
Widać treningi są dla elity, która jest w stanie rozgryźć tą zagwozdkę. Byle tępaka nie biorą.

K-...........an

2012-08-24, 12:55
najlepsze jest to, że pod koniec jeden z nich ma inne spodenki niz reszta drużyny :D

Może to libero? :P

fido2801

2012-08-24, 13:41
Masażysta-lekarz Heniek... Henryk najlepszy :)

he...........01

2012-08-24, 14:52
Prawie jak nasz WKS. Mamy dopiero dwa spotkania rozegrane a już jest 18 straconych na 3 strzelone :D

Zl...........ny

2012-08-24, 15:03
I weź się tutaj wybij z takiego grajdoła, tam się urodziłeś, tam umierasz, bez perspektyw... trochę smutne

Mi...........an

2012-08-24, 15:15
Up
Albo nie masz pojęcia co mówisz, albo samemu nie chce ci się spróbować.

Zl...........ny

2012-08-24, 17:50
Misiekman napisał/a:

Up
Albo nie masz pojęcia co mówisz, albo samemu nie chce ci się spróbować.



Albo nie umiesz czytać, albo śmierdzą ci stopy... Nie mówię o sobie, ja nie mam takich problemów, a o nich. Pomyśl, urodzi się taki Jasiu, rodzice po podstawówce, ojciec drobny mechanik, matka nie pracuje i jak ten nasz Jasiu ma się odbić od dna, prawdopodobnie podzieli los ojca.

bonus921

2012-08-24, 18:50
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Albo nie umiesz czytać, albo śmierdzą ci stopy... Nie mówię o sobie, ja nie mam takich problemów, a o nich. Pomyśl, urodzi się taki Jasiu, rodzice po podstawówce, ojciec drobny mechanik, matka nie pracuje i jak ten nasz Jasiu ma się odbić od dna, prawdopodobnie podzieli los ojca.




Przynajmniej nie będzie j***nym pantoflem, który nie potrafi roweru napompować a w życiu sobie poradzi, przecież nie jest tak ograniczony jak Ty :)

dragon9516

2012-08-24, 21:33
wiktor4024 napisał/a:

I k***a sa szczesliwi ze swojego zycia! A my ?



A my nie.

Zl...........ny

2012-08-24, 23:53
bonus921 napisał/a:


Przynajmniej nie będzie j***nym pantoflem, który nie potrafi roweru napompować a w życiu sobie poradzi, przecież nie jest tak ograniczony jak Ty :)



A skąd ty smrodzie możesz wiedzieć czy potrafię napompować koło, czy jestem zaradny czy nie? Po czym to wysnułeś? Skończyłem technikum, obecnie studiuję, pracy fizycznej się nie brzydzę, a ty zapie**alaj na wioskę do baru oglądać mecz, może będziesz miał szczęscie i dostaniesz butelką w łeb ;)

damian12091988

2012-08-25, 01:43
Wyluzujcie dziewczynki.
Odnośnie filmu - tak jak to określił przedmówca zbierający większość browarów za komentarz. Fajne jest to że niczego nie udają 100% natura, jest ch*jowo ale to zawsze coś niż siedzieć i się napie**alać do nieprzytomności po remizach. Każda promocja sportu się przyda. Trzeba mieć dystans do siebie i do tego co się robi. Łap browara!

Mateusz.

2012-08-25, 13:23
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

I weź się tutaj wybij z takiego grajdoła, tam się urodziłeś, tam umierasz, bez perspektyw... trochę smutne



Kurde. ludzie jak czytam wasze komentarze to mi się żal was robi, Po co wypisywać bzdury jak ch*ja wiecie ? -.-,
Po 1 żaden z nas nie jest z Chrząstawy,
Po 2 jakie k***a głupoty tam sie urodziles tam umrzesz. ja jebe. -.-
Co za idioci ?
Nie wiem jak to nazwać

Bez poważania Mateusz Nagiecki ;)

Zl...........ny

2012-08-25, 16:28
Mateusz. napisał/a:


Kurde. ludzie jak czytam wasze komentarze to mi się żal was robi, Po co wypisywać bzdury jak ch*ja wiecie ? -.-,



A co ty k***a ociężały umysłowo jeteś jak ten nad tobą? Prosty temat, na wioskach z edukacją jest na bakier, jedna wiejska podstawówka i dwóch nauczycieli. W wykształceniu liczy się dobra baza, jak ch*ja umiesz po podstawówce to i w gimnazjum nie dajesz rady, to samo ogólniak. Akurat wiem co mówię bo w technikum miałem 3/4 osób z wioski i w co bardziej cywilizowanych to znalazł się ktoś kto poszedł na studia, większość pije, ćpa lub max rwie szparagi w Niemczech.

Gandalf8

2012-08-25, 18:49
Cytat:

I k***a sa szczesliwi ze swojego zycia! A my ?



A my siedzimy przed kompem...

Mi...........an

2012-08-27, 14:41
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



A co ty k***a ociężały umysłowo jeteś jak ten nad tobą? Prosty temat, na wioskach z edukacją jest na bakier, jedna wiejska podstawówka i dwóch nauczycieli. W wykształceniu liczy się dobra baza, jak ch*ja umiesz po podstawówce to i w gimnazjum nie dajesz rady, to samo ogólniak. Akurat wiem co mówię bo w technikum miałem 3/4 osób z wioski i w co bardziej cywilizowanych to znalazł się ktoś kto poszedł na studia, większość pije, ćpa lub max rwie szparagi w Niemczech.



Ja pie**olę człowieku. :homer:

Jesteś strasznie ograniczony stereotypami facet. Poza twoim wspaniałym technikum jest jeszcze reszta świata. I nie wszędzie jest jak u ciebie.
Pozdrowienia od wieśniaka, który skończył studia na polibudzie i wiedzie życie na wsi, bo chce. A nie dlatego, że tak robią wszyscy pochodzący ze wsi.

k***a co za cymbał.