18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

merh

2015-10-10, 10:18
tak pewnie wyglada wiekszosc patologicznych zwiazków.Chcą maczo,ale płaczą w tv,że ich maltretują.

Desper

2015-10-10, 10:39
JOE_internet napisał/a:

u mnie w bloku to trzeba na palcach chodzić bo zaraz pały walą do drzwi a jak bym darł tak kopare jak ten typ to o k***a nie wiem chyba zielona karta czy tam niebieska ch*j wie

tacy sąsiedzi j***ni gumowe uszy

k***a remont robiłem to zadzwonili po pały ze coś sie dzieje nie tak u mnie

ja juz się boje coś głośniej powiedzieć a przeklnąć ooo k***a zawiasy

pierdzielonne kury domowe z gumowymi uszami kafle rozbijalem tozadzwonili bo według nich talezami napie**alałem




Weź wieśniaku patologiczny pie**olnij se ziemiankę i tam mieszkaj.

kaziupir

2015-10-10, 12:00
No ale żeby nalać na deskę to trzeba być upośledzonym. Deskę się podnosi (przynajmniej cywilizowani ludzie tak robią).

James.B

2015-10-10, 13:49
Desper napisał/a:




Weź wieśniaku patologiczny pie**olnij se ziemiankę i tam mieszkaj.


następny k***a ja już nic z tego nie rozumię przecież to był tylko remont

Sz...........an

2015-10-10, 18:01
JOE_internet napisał/a:

u mnie w bloku to trzeba na palcach chodzić bo zaraz pały walą do drzwi a jak bym darł tak kopare jak ten typ to o k***a nie wiem chyba zielona karta czy tam niebieska ch*j wie

tacy sąsiedzi j***ni gumowe uszy

k***a remont robiłem to zadzwonili po pały ze coś sie dzieje nie tak u mnie

ja juz się boje coś głośniej powiedzieć a przeklnąć ooo k***a zawiasy

pierdzielonne kury domowe z gumowymi uszami kafle rozbijalem tozadzwonili bo według nich talezami napie**alałem




Od godziny 6 do 22 możesz sobie robić remonty jakie chcesz, a jeśli policja puka do twoich drzwi to dlatego, że musi. Musi cię odwiedzić skoro było zgłoszenie i sprawdzić co robisz, jeśli działasz zgodnie z prawem, to ci mogą naskoczyć i sami dobrze o tym wiedzą, a jeśli mieli jakieś "ale" to tylko dlatego, że byli źli na tą osobę co ich wezwała a na tobie się po prostu "wyżyli".

Znam przypadki gdzie policja, która otrzymała zgłoszenie sama przyznała osobie, której zrobili "nalot", że oni muszą przyjść i sprawdzić bo mają taki obowiązek i sami dobrze wiedzą, że ta osoba co ich wezwała ma nie równo pod sufitem i co chwila wydzwania na policję.

ch*j ci mogą zrobić i tyle.

James.B

2015-10-10, 18:14
@up dokładnie tak było śmiali się z tego zgłoszenia :) a jak to przy remoncie czasem się przeklnie wiadomo :)

a robiłem od 10 do 16 :)

Zielonek92

2015-10-11, 20:10
Ja mam wyj***ne na sąsiadów a oni na mnie :D Także sporów nie mamy. Każdy może napie**alać jak chce i gdzie chce. Ale w Niedziele ma być spokój ! :) Tego się trzymamy :)