18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie

~_Yarko_ • 2021-07-19, 14:54
Bo księżniczka myślała, że to czarny dżentelmen.
:niggasmile:


Wiewór

2021-07-19, 14:57
Co jak co ale dindu miał prawo jej jebnac. Jak ja nienawidzę takich zmanierowanych księżniczek co myśli ze mozna tak po prostu kogoś jebnac z lepca w pysk. Nie k***a nie można i sobie p*zda zapamięta na resztę życia. :roll:

r061071

2021-07-19, 15:05
Wiewór napisał/a:

Co jak co ale dindu miał prawo jej jebnac. Jak ja nienawidzę takich zmanierowanych księżniczek co myśli ze mozna tak po prostu kogoś jebnac z lepca w pysk. Nie k***a nie można i sobie p*zda zapamięta na resztę życia.



zgadzam się w pełni ,ale sam naj***łbym mu gdyby użył pięści

MisiaXD

2021-07-19, 15:07
Takie baby są najlepsze 30kg wagi do chlopa co waży z 90kg. ch*j może go jebne i padnie... logika bab.

Zasysacz

2021-07-19, 15:20
MisiaXD napisał/a:

Takie baby są najlepsze 30kg wagi do chlopa co waży z 90kg. ch*j może go jebne i padnie... logika bab.



Kobiety żadko przewidują konsekwencje swoich działań ta tez zrobiła zanim pomyślała, i dostała lekcję chociaż goryl i tak ja potraktował ulgowo widać dżentelmen może miał białych wychowawców.

Wiewór napisał/a:

Co jak co ale dindu miał prawo jej jebnac. Jak ja nienawidzę takich zmanierowanych księżniczek co myśli ze mozna tak po prostu kogoś jebnac z lepca w pysk. Nie k***a nie można i sobie p*zda zapamięta na resztę życia.



Nie nie zapamięta :P

NataliaW

2021-07-19, 15:31
Murzyni nowoczesni jak zwykle, za równouprawnieniem.

Gravity_die

2021-07-19, 15:32
r061071 napisał/a:

zgadzam się w pełni ,ale sam naj***łbym mu gdyby użył pięści



Te biały rycerz. Strzep se bo gwiazdorzysz.

r061071

2021-07-19, 16:06
Gravity_die napisał/a:

Te biały rycerz. Strzep se bo gwiazdorzysz.



ciąg drąg kurewno

blokern

2021-07-19, 16:28
Wiewór napisał/a:

Co jak co ale dindu miał prawo jej jebnac. Jak ja nienawidzę takich zmanierowanych księżniczek co myśli ze mozna tak po prostu kogoś jebnac z lepca w pysk. Nie k***a nie można i sobie p*zda zapamięta na resztę życia.



to Ty nie wiesz, że równouprawnienie Wiewór na tym nie polega :D

PryszczatyJeż

2021-07-19, 16:42
r061071 napisał/a:

zgadzam się w pełni ,ale sam naj***łbym mu gdyby użył pięści



Nie mogę takich zj***nych białorycerzyków...

tycho

2021-07-19, 16:47
Takie mam mieszane uczucia, bo niby dindu, ale faktycznie, tylko coś tam się z niej śmiał i ona pierwsza łapę podniosła. Trzeba też zauważyć, że trzasnął raz dość lekko i po głowie nie skakał, tak raczej ostrzegawczo dostała. Z ciężkim sercem, ale rozstrzygam tą sprawę na korzyść dindu, który został sprowokowany przez jakąś białą wywłokę.

jan0sik1

2021-07-19, 17:08
Wiewór napisał/a:

Co jak co ale dindu miał prawo jej jebnac. Jak ja nienawidzę takich zmanierowanych księżniczek co myśli ze mozna tak po prostu kogoś jebnac z lepca w pysk. Nie k***a nie można i sobie p*zda zapamięta na resztę życia.




No to jesteś prostak i cham. Albo jakaś pissssdeczka w rurkach którą taki plaski mógłby zabić. Dla mnie jesteś zerem.

Zasysacz

2021-07-19, 17:59
jan0sik1 napisał/a:

No to jesteś prostak i cham. Albo jakaś pissssdeczka w rurkach którą taki plaski mógłby zabić. Dla mnie jesteś zerem.



pie**olisz k***a heh , a ty jak byś wszedł do klatki z gorylami dał byś któremuś w pysk ? Jak się jest p*zda to nie atakuje się kogoś kto na pierwszy rzut oka może nas zabić kładąc tylko rękę.