18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie operatorów koparek

~Angel • 2020-09-10, 15:04
Zwycięzca może być tylko jeden


Całość

piterzaut

2020-09-10, 16:18
Przejście na wyższy poziom łomotu. Tylko lamusy używają bejsbola, siekiery itp. Prawdziwy ruski men napie**ala koparką..

tadek899

2020-09-10, 17:14
koleś niezły dzban, paraduje sobie koło kolesia w koparce któremu chwile wcześniej wklepał, na co on liczył.

Tryper

2020-09-10, 17:34
Nagrywający się nie spisał.

Pralpunkt

2020-09-10, 17:34
Taką łychą może rozj***ć czaszkę albo połamać kręgosłup, myślę że będzie miał proces za próbę morderstwa

yatoya

2020-09-10, 17:53
Można by napisać, że znów jakiś kacap zachował się nieodpowiedzialnie, ale pewnie każdy ma po 2 promile i nikomu nic się nie stało.

Lexuz123

2020-09-10, 18:50

Pralpunkt napisał/a:

Taką łychą może rozj***ć czaszkę albo połamać kręgosłup, myślę że będzie miał proces za próbę morderstwa



Heloł, to Rosja... naiwniak jesteś jeśli w to wierzysz


edmund

2020-09-10, 20:08
koparkowy pewnie chciał powiedzieć..........weż się jebnij w pustą głowę

Mors_Nigra

2020-09-11, 21:29
Lexuz123 napisał/a:

Heloł, to Rosja... naiwniak jesteś jeśli w to wierzysz



No właśnie, to Rosja. Mogą gościa palcem nie tknąć, a mogą go na resztę życia do łagru wpakować.

hagis

2020-09-12, 10:50
Śmiejcie się k***a. Brat mojego kumpla tak zginął na budowie. Był operatorem koparki i jakiś inny gościu też. Nie dogadali się, jeden drugiemu chciał odwinąć chochlą i pech chciał, że jeden się niefortunnie odwrócił a drugi za mocno przypie**olił. Ogólnie z twarzy nie zostało nic, gość wpadł jeszcze do rowu wykopanego za nim. Typek od koparki dosypał jeszcze ziemi i chyba sądził, że mu się sprawa sama rozwiąże i nikt nie skuma. Zaczęli jednak szukać tego brakującego i zobaczyli krew na łyżce koparki. Historię znam od kumpla, ponoć kilka lat po sądach jeździli (sprawa miała miejsce w Holandii i gościu od koparki był tamtejszy), ale gdzieś znaleźli nagranie z monitoringu i typ dostał bezwzględne więzienie (nie pamiętam już na jaki czas, ale na pewno ponad 20). Wcześniej miał to był nieszczęśliwy wypadek i zero odszkodowania, bo z winy pracownika (coś było nie tak z zatrudnieniem). Ostatecznie kumpel z matką dostali pokaźną sumkę w euro i po sprawie.