18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie na ulicy

Flodzia • 2023-05-18, 14:57
Przez pierwszą minutę pie**olą farmazony między sobą ale nie udało im sie pokojowo wyjaśnić sytuacji więc przyszedł czas na próbę sił. Dla niecierpliwych od ok 1:00


masur1

2023-05-18, 21:27
co jak co, ale bez zbędnych ciosów, pięknie poskładał tego drugiego, wszystko zaplanowane

outline

2023-05-18, 22:24
Canis napisał/a:

Który? Ten co na koniec się przytula do laski w różowym?



k***a, że takim idiotom jak ty internet jeszcze podpinają bez zgody opiekuna.

to...........10

2023-05-18, 22:29
wunhei napisał/a:

nie zauważyłeś że gliny miały kaski i rowery co ? głupi ciulu.



Trzeba było sp***alać po schodach :ciasteczkowy:

maniu1962

2023-05-18, 22:45
wunhei napisał/a:

nie zauważyłeś że gliny miały kaski i rowery co ? głupi ciulu.



A ty palancie nie widzisz że biegli za nim?

Policeman

2023-05-18, 23:01
Białorycerzyk pruje się do typa bo jakaś laska coś tam mu powiedziała, że ją źle nazwał. Białorycerzyk genetycznie duży i pobił dwóch paralityków, ale złapała go policja i teraz białorycerzyk będzie miał zarzuty pobicia, kto wie, może z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu, jak nie pójdzie siedzieć to i tak będzie miał nasrane w papierach przez wiele lat. Panna, której honoru tak bronił w czasie gdy on będzie płakał w sądzie, żebrał na prawników, czytał pisma i akty prawna, ta panna będzie się j***ć po kątach z kim popadnie, z kolejnymi białorycerzykami w klubach.

robsonx79

2023-05-19, 00:34
mynameisgod napisał/a:

. psy prawie nigdy nie potrafią biegać - a jakoś go złapano, może ktoś pomógł .
Cóż.
Jeleń bojowy.



Potrafią biegać. Bagiet ostatnio tłumaczył, dlaczego tego nie robią.

~prophetess

2023-05-19, 11:10
O dziwo to dosyć stare nagranie, jakoś z 2016 roku, ale nie mogę znaleźć żadnych oficjalnych informacji. Jedynie tyle, że białorycerzyk był strażakiem, a sytuacja wydarzyła się na 6th Street w Austin, stanie Texas. Może ktoś inny coś wygrzebie.

Jajacko

2023-05-19, 14:25
szwarc_one napisał/a:

W Polsce trzy lata puchy za taką akcję więc unikam jak ognia bez kitu człowiek starszy więcej myśli...



30000 odszkodowania też unikam

:-)

Vindizel

2023-05-19, 14:30
odgrzewamy starsze wartościowe filmiki, to się ceni.

CrookerS

2023-05-20, 15:33
szwarc_one napisał/a:

W Polsce trzy lata puchy za taką akcję więc unikam jak ognia bez kitu człowiek starszy więcej myśli...



Za pierwszym razem zawias i 2 spr. 1 karna za uszkodzenie ciala pow. 7 dni (zeby), 2 sprawa cywilna o hajs.

A najlepsze jest to ze po zawiasie jest 1 rok okresu karencji (moga wykopac stary syf i nie ma taryfy ulgowej i skruchy)

A po za tym duzy bil jak c**a. Wyzywal od c**y a sam nia byl. Zero szybkosci i bicie schabowych.. :roll:

A i pucha jest wtedy jak dobije ci prokur rozboj (czyli bys go skubnal z fona lub portfela). Ja przezylem i przyj***lem typowi co poprostu cala impreze szulal ch*ja do dupy. No i znalazl ale zgubil 4 kły...

szwarc_one

2023-05-21, 15:01
CrookerS napisał/a:

Za pierwszym razem zawias i 2 spr. 1 karna za uszkodzenie ciala pow. 7 dni (zeby), 2 sprawa cywilna o hajs.
A najlepsze jest to ze po zawiasie jest 1 rok okresu karencji (moga wykopac stary syf i nie ma taryfy ulgowej i skruchy)
A po za tym duzy bil jak c**a. Wyzywal od c**y a sam nia byl. Zero szybkosci i bicie schabowych..
A i pucha jest wtedy jak dobije ci prokur rozboj (czyli bys go skubnal z fona lub portfela). Ja przezylem i przyj***lem typowi co poprostu cala impreze szulal ch*ja do dupy. No i znalazl ale zgubil 4 kły...



Widocznie miałeś nienaganną opinie bądź farta lub wyluzowanego prokuratora. Nie każdy ma takie szczęście, każdy ma inną sytuację, ja wypowiadam się jedynie za siebie. Pozdrawiam