18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienie na parkingu

~LegendarnyZiom • 2015-09-29, 12:01
Oraz szybkie zażegnanie problemu.


Kefux

2015-09-29, 22:10
Dokładnie tak. Obstawiałem na tego w białej koszulce, ale jak już widziałem ustawienia nóg tamtego typa to wiedziałem kto wygra :)

Pielun

2015-09-29, 23:15
nauka dla sadoli, jak sie na nogach ustawia tzn. że szykuje sie do ciosu :ok:

busek

2015-09-29, 23:23
Moca172 napisał/a:

Patrząc na nogi tego w sukience można było zauważyć, że kick-boxer :D



powiedz mi jedno, na jakiej podstawie twierdzisz ze kickboxer? trenowałem ponad 2 lata kickboxing, teraz ponad 1,5 boks i naprawdę nie wiem dlaczego uważasz, że to KB a nie inny stójkowicz :D

Moca172

2015-09-29, 23:35
Pisząc to myślałem też o boksie, ale strzeliłem sobie, że to kick-boxer, bo właśnie to trenuje :D O boksie słyszałem, że coś tam inne ustawienie nóg jest, ale chyba źle usłyszałem, bo skoro Ty to trenujesz 1,5roku to wiesz lepiej :D



simonov

2015-09-29, 23:38
chocby było ich szesnastu mam koszulke z everlastu

dziarski

2015-09-30, 00:00
prawdopodobna wymiana zdań:

-chcesz w ryj?
-no dawaj

i dostał, koniec tematu

SPAWACZ-UNIGRUNT

2015-09-30, 00:49
pirdole nie wierze, tutaj specjalisci jak ja pie**ole sie pojawiaja, poltora roku kickboxing, a tam jakis pionek minute rozkminial jak typowi zajebac 2 strzaly, wyglada jak jakis wyblakly murzyn albo ch*j wie co (pewnie z domu nie wychodzi) i ma jeszcze biale trampki i pedalski plaszczyk albo jakis k***a szlafrok. Zaraz mistrz ninjutsu ku*asinu napisze, ze to k***a jego tajne techniki i on k***a wcale nie jest kickboxerem albo boxerem tylko jego telepatycznym uczniem z drugiego konca planety

ty...........ń

2015-09-30, 01:48
SPAWACZ-UNIGRUNT napisał/a:

pirdole nie wierze, tutaj specjalisci jak ja pie**ole sie pojawiaja, poltora roku kickboxing, a tam jakis pionek minute rozkminial jak typowi zajebac 2 strzaly, wyglada jak jakis wyblakly murzyn albo ch*j wie co (pewnie z domu nie wychodzi) i ma jeszcze biale trampki i pedalski plaszczyk albo jakis k***a szlafrok. Zaraz mistrz ninjutsu ku*asinu napisze, ze to k***a jego tajne techniki i on k***a wcale nie jest kickboxerem albo boxerem tylko jego telepatycznym uczniem z drugiego konca planety



Nie por*chałeś dzisiaj, czy jak? :roll:

SPAWACZ-UNIGRUNT

2015-09-30, 02:08
@up
Twojej mlodszej siostry dzis poprostu nie bylo w szkole ;/

busek

2015-09-30, 05:02
Moca172, ustawienie jest takie samo, raczej kwestia balansu ciała, w KB bardziej przenosisz masę ciała na nogę z tyłu by szybko móc zablokować lowy nogą wykroczą :D

czarnykutas

2015-09-30, 13:07
SPAWACZ-UNIGRUNT napisał/a:

pirdole nie wierze, tutaj specjalisci jak ja pie**ole sie pojawiaja, poltora roku kickboxing, a tam jakis pionek minute rozkminial jak typowi zajebac 2 strzaly, wyglada jak jakis wyblakly murzyn albo ch*j wie co (pewnie z domu nie wychodzi) i ma jeszcze biale trampki i pedalski plaszczyk albo jakis k***a szlafrok. Zaraz mistrz ninjutsu ku*asinu napisze, ze to k***a jego tajne techniki i on k***a wcale nie jest kickboxerem albo boxerem tylko jego telepatycznym uczniem z drugiego konca planety


Co ty pie**olisz?

rzem

2015-09-30, 17:37
klasyczny plomby w klasycznego kolo w Everlaście ;)

Hrabia Drapula

2015-10-01, 18:55
jak by nie był w sukience to jeszcze kopa by mu sprzedał :D