18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nieporozumienia plemienne

GeorgeHarvey1 • 2023-01-26, 07:41

Małpy skaczą niedościgłe

Ogórek

2023-01-26, 07:57
W tym zoo rozdzali broń. Trzeba wniosek o większą ilość.

wojtas09999

2023-01-26, 11:22
Ten murzyn został postrzelony czy jego samica ? Czy oboje ? Ucięte w najlepszym momencie ...

PentagramOdDiabła

2023-01-26, 12:10
k***a jak widzę te j***ne czarne samice w szale...ja k***a ja tego nie rozumiem.. taki k***a zwierzęcy temperament... To straszne jest jak to wpadnie w szał to powinno się odrazu odstrzelić.. dobrze wszyscy wiedzą, że jak to gówno wpadnie w szał to nie zapanujesz nad tym.. silne to kurestwo i nieokiełznane. Wyj***ć strzała z jakiegoś obrzyna w tępy łeb.i tyle. Nienawidzę czarnego ścierwa zachowującego się w ten sposób. Nie jestem żadnym rasistą. Pracowałem parę lat w Szkocji, w Aberdeen. Stosunkowo niewiele tam czarnych w porównaniu do reszty UK Ale spokojnie. Pracowałem z paroma ziomkami czarnymi z Portugalii, z pochodzenia Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde) i zajebisci ludzie. Pracowalismy w rzeźni. Tam ich 4 było, koledzy z Lizbony . Co jakiś czas jakiś meczyk z nimi i ich ziomkami w "pedalską" piłeczkę. Super ludzie, weseli, nawet żarty o murzynach z dystansem traktowali. Witając się bczesto mówiłe - Yo Nygga! - i zero k***a jakiegoś pie**olenia o rasizmie. Piona zbita i w odp. - Yo! 'sup my Black bro'? ... No jak powiedziałem, reszta na odstrzał.

BambiPMT

2023-01-26, 14:40
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a jak widzę te j***ne czarne samice w szale...ja k***a ja tego nie rozumiem.. taki k***a zwierzęcy temperament... To straszne jest jak to wpadnie w szał to powinno się odrazu odstrzelić.. dobrze wszyscy wiedzą, że jak to gówno wpadnie w szał to nie zapanujesz nad tym.. silne to kurestwo i nieokiełznane. Wyj***ć strzała z jakiegoś obrzyna w tępy łeb.i tyle. Nienawidzę czarnego ścierwa zachowującego się w ten sposób. Nie jestem żadnym rasistą. Pracowałem parę lat w Szkocji, w Aberdeen. Stosunkowo niewiele tam czarnych w porównaniu do reszty UK Ale spokojnie. Pracowałem z paroma ziomkami czarnymi z Portugalii, z pochodzenia Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde) i zajebisci ludzie. Pracowalismy w rzeźni. Tam ich 4 było, koledzy z Lizbony . Co jakiś czas jakiś meczyk z nimi i ich ziomkami w "pedalską" piłeczkę. Super ludzie, weseli, nawet żarty o murzynach z dystansem traktowali. Witając się bczesto mówiłe - Yo Nygga! - i zero k***a jakiegoś pie**olenia o rasizmie. Piona zbita i w odp. - Yo! 'sup my Black bro'? ... No jak powiedziałem, reszta na odstrzał.



To cygan jesteś ze cię małpy ze swoimi myliły?
Ludzie jak wszyscy. Tylko wychować i zabrać argument rasizmu.

Dawid0101

2023-01-26, 15:07
Ogórek napisał/a:

W tym zoo rozdzali broń. Trzeba wniosek o większą ilość.



Tam broni nie rozdają ani nie pozwalają na jej kupowanie - tam praworządni obywatele jeśli chcą to sobie ją kupują i broń palna jest policzalna w sztukach nikt jej na wagę nie nabywa i nie zbywa więc nie mówmy ILOŚĆ.

PentagramOdDiabła

2023-01-26, 15:32
Bambrych napisał/a:

To cygan jesteś ze cię małpy ze swoimi myliły?
Ludzie jak wszyscy. Tylko wychować i zabrać argument rasizmu.



Tak.

dwakilo

2023-01-26, 15:37
Bambrych napisał/a:


Ludzie jak wszyscy. Tylko wychować i zabrać argument rasizmu.



Przed kilkudziesięciu laty para amerykańskich naukowców próbowała wychować małpę. Eksperyment nie powiódł się.

marcino_zly

2023-01-26, 18:29
Skąd te czarne gówna mają hajs na takie samochody?
Hmmm
Czarne gówna

Black_Hole

2023-01-26, 20:40
marcino_zly napisał/a:

Skąd te czarne gówna mają hajs na takie samochody?
Hmmm
Czarne gówna



pracuja w przeciwienstwie do ciebie nierobie. I nie g a ludzie.

Leatherface

2023-01-27, 08:58
PentagramOdDiabła napisał/a:

k***a jak widzę te j***ne czarne samice w szale...ja k***a ja tego nie rozumiem.. taki k***a zwierzęcy temperament... To straszne jest jak to wpadnie w szał to powinno się odrazu odstrzelić.. dobrze wszyscy wiedzą, że jak to gówno wpadnie w szał to nie zapanujesz nad tym.. silne to kurestwo i nieokiełznane. Wyj***ć strzała z jakiegoś obrzyna w tępy łeb.i tyle. Nienawidzę czarnego ścierwa zachowującego się w ten sposób. Nie jestem żadnym rasistą. Pracowałem parę lat w Szkocji, w Aberdeen. Stosunkowo niewiele tam czarnych w porównaniu do reszty UK Ale spokojnie. Pracowałem z paroma ziomkami czarnymi z Portugalii, z pochodzenia Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde) i zajebisci ludzie. Pracowalismy w rzeźni. Tam ich 4 było, koledzy z Lizbony . Co jakiś czas jakiś meczyk z nimi i ich ziomkami w "pedalską" piłeczkę. Super ludzie, weseli, nawet żarty o murzynach z dystansem traktowali. Witając się bczesto mówiłe - Yo Nygga! - i zero k***a jakiegoś pie**olenia o rasizmie. Piona zbita i w odp. - Yo! 'sup my Black bro'? ... No jak powiedziałem, reszta na odstrzał.



Nie ma to tamto... odj***ć wszystkich bez wyjątków ;-)

loky

2023-01-27, 09:44
Proszę administrację o zmianę tytułu filmu jako, ze wprowadza w błąd. Żadne małpy nie osiągnęły jeszcze rozwoju poziomu plemion. Stado tak ale to nadal zwierzęta.

metyoo

2023-01-29, 00:03
Black_Hole napisał/a:

pracuja w przeciwienstwie do ciebie nierobie. I nie g a ludzie.



sprzedaż prochów to nie praca!