18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemka w BMW bez popielniczki...

GTNofficial • 2014-06-27, 17:24
Niemka w BMW pomyliła Łódź z Litzmannstadt. Wyrzuciła niedopałek dokładnie w miejscu gdzie 70 lat temu jej dziadkowie stworzyli getto dla 200 000 ludzi.


Avalanger

2014-06-27, 23:22
k***a, ogarnijcie genezę filmu zamiast pie**olić jak potłuczeni...

"Wyrzuciła niedopałek dokładnie w miejscu gdzie 70 lat temu jej dziadkowie stworzyli getto dla 200 000 ludzi."

Dla mnie wystarczający powód, by wysypiać jej nawet całą betoniarę owych petów. Głupia c**a pewnie nawet nie wiedziała, jak harcowali jej dziadkowie w miejscu, w którym obecnie się znajdowała.

sPEEDFOr

2014-06-27, 23:29
Miała srajfona - ch*ja nagrała.

SilverBlade

2014-06-27, 23:29
dobrze, że autor napisał kto nie ma kultury i jest chamem. bo nie byłem do końca pewien, kto tu zachował się jak j***ne zwierzę. mogłeś połknąć tego peta dresie.

Nuck4d-

2014-06-27, 23:33
chamstwo i ch*j.. tyle w temacie. kazdy wyrzuca pety za okno.

bestkrz

2014-06-27, 23:35
A skąd wiecze ze to niemka a nie Polka?
Jak jadę na urlop do Polski to tez jadę autem z niemieckimi tablicami, co nie znaczy ze jestem Niemczem.
Nie wiem jak to jest w Polsce z wyrzucaniem niedopałków, ale np. w niemczech to codzennie wyrzucam je z auta jak stoje w korku gdy jade do roboty lub do domu i mi nikt jescze uwagi nie zwrócił.

hubcio8520

2014-06-27, 23:44
@up
No to masz się czym szczycić...

Arti_moto

2014-06-27, 23:45
A k***a jak hadziaje roia burdel w niemczech. Hadziaje jak ja nienawidze tej zarazy

kenzol

2014-06-28, 00:01
Dużo większą wiochę i rozpie**ol robią polaki-cebulaki na zachodzie. Raz się Niemce zdarzyło za to o naszych rodakach raczej nie można dowiedzieć się żadnej dobrej wiadomości zagranicą.

Loaloa

2014-06-28, 02:13
Szkoda, żeście tacy odważni w trzydziestym dziewiątym nie byli.

twinspark

2014-06-28, 06:31
Niedopałki rozkładają się 1-2 lata. Nie widzę tragedii w wyrzucaniu ich na drogę, z deszczem wpadną do kratki ściekowej gdzie się rozłożą i po problemie. Co innego folia albo metal.

Sam wyrzucam niedopałki przez okno kiedy czasem (dość rzadko) zdarza mi się kopcić w aucie. Popielniczka w moim samochodzie nie widziała fajki, dzięki temu nie śmierdzi w środku. Teraz możecie zwyzywać mnie od ch*jów, eko-cwe*e bez szkoły.

ke...........71

2014-06-28, 11:16
Powinienes dopisac,ze obok lecacego peta przechodzilo dziecko. To dziala!

PanMarian

2014-06-28, 11:49
kenzol napisał/a:

Dużo większą wiochę i rozpie**ol robią polaki-cebulaki na zachodzie. Raz się Niemce zdarzyło za to o naszych rodakach raczej nie można dowiedzieć się żadnej dobrej wiadomości zagranicą.


pie**olisz jak potluczony, a pewnie nawet paszportu nie masz...


Co do filmiku, to raczej powinniscie sie zastanawiac, czy ogolnie takie zachowanie bylo ok czy nie, a nie czy "dobrze niemcowi doj***l", bo na 95% to nie zadna niemka tylko polak na niemieckich blachach.

Pozdrawiam

Po...........ur

2014-06-28, 12:53
Patrzac na wasze komentarze z przykroscia stwierdzam, ze to w porownaniu do Niemczech to Polska wypada chamsko i parszywo. Wasza arogancja i zapatrzenie w historie jest godne pozalowania.

nanab

2014-06-28, 15:27
PanBrowar napisał/a:

@up, jebnij się w łeb. Nieważne czy swój czy nie, czy ma poloneza czy mesia za pół miliona wszystkich obowiązują te same zasady. Nie ma znaczenia kto śmieci, ważne że śmieci i jest pie**olonym brudasem, bo swojego pobrudzić to nie ma mowy, ale pie**olnąć na wspólną ulicę to czemu nie. I bardzo dobrze zrobił, przeciętny człowiek nie ogarnia świata dalej niż poza czubek własnego nosa. "ch*j tam, wypie**olę jeden papierek, co to było" i pomyślało tak X ludzi i zrobił się bajzel jak w somalijskiej lepiance. I ch*j z tym że może i niczego jej to nie nauczy, znajdą się i tacy którzy będą się tego wstydzić. Ciekaw tylko jestem ilu takich ludzi w swoich domach jak spalą papierosa rzucają nim o podłogę zamiast zgasić w popielniczce?


Jakby to był taki sam cebulak w golfie z gazem to pewnie by nie zauważył.
Ulica to ulica nie jest zamiatana i odkurzana, jest brudna. Jakiś pyłek czy mały smieć nie zaszkodzi.