18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemka ubogacona

GeorgeHarvey1 • 2023-03-21, 22:56

Adolf się w grobie przewraca

Wyjcio

2023-03-22, 03:38
Jokerd napisał/a:

Ty chyba nie wiesz o czym mowisz. Problem w tym ze te śmiecie to ktores z kolei pokolenie. Z papierow to sa pełnoprawni niemcy. Co gorsza - ten caly smietnik blizej lub dalej ma ze soba powiązania rodzinne. Mieszkam w malej szkopskirj miejscowosci Ok 70tys ludzi - znakomita wiekszosc śniadych inżynierów na tym zadupiu to kuzynowie, bracia, ciotki i wujkowie.
Dlatego jakkolwiek zadarcie z kolorowym trzeba przekalkulować bo mozna miec konkretnie przepie**olone.
Niemcy w pigułce



Haha nie mogę się doczekać jak to będzie wyglądało za 15 lat.

Mr.Benny

2023-03-22, 06:21
Lubię to bezstresowe wychowanie kaszojadów. Później mamy w sieci sporo fajnych filmików.

PutinToSmiec

2023-03-22, 06:26
Jprd .. zwykła awantura u małoaltów .. kiedys to co minute tak było .. tylko ze 100X MOCNIEJ ! :-D j***ne ciotki

Budrys2000

2023-03-22, 06:26
ra0mir napisał/a:

Gdzie instytucja "starszego brata" ja się pytam?




Starszy brat prasuje sukienkę do pracy. Pracy jako tiktoker.

lysy-72

2023-03-22, 06:31
A czemu ma się przewracać? przecież miał oddziały złożone z murzynów i innego tałatajstwa.

bleblebator1

2023-03-22, 07:00
ra0mir napisał/a:

Gdzie instytucja "starszego brata" ja się pytam?



Lansuje się w rurkach z sojowym latte

Pan_Cernik

2023-03-22, 07:27
Jokerd napisał/a:

Ty chyba nie wiesz o czym mowisz. Problem w tym ze te śmiecie to ktores z kolei pokolenie. Z papierow to sa pełnoprawni niemcy. Co gorsza - ten caly smietnik blizej lub dalej ma ze soba powiązania rodzinne. Mieszkam w malej szkopskirj miejscowosci Ok 70tys ludzi - znakomita wiekszosc śniadych inżynierów na tym zadupiu to kuzynowie, bracia, ciotki i wujkowie.
Dlatego jakkolwiek zadarcie z kolorowym trzeba przekalkulować bo mozna miec konkretnie przepie**olone.
Niemcy w pigułce



Zapomniałeś o dodać, że :

1. Oni w statystykach nie figurują już jako Auslander, tylko jako Niemiec, co jest o tyle ważne że dla lewackich mediów sprawcami tego zdarzenia nie są imigranci tylko obywatele niemieccy.

2. U nich średnia to 4 dzieci na kobietę. U europejczyków ta średnia już dawno spadła poniżej 2. Czyli z pokolenia na pokolenie rośnie ich przewaga demograficzna, a wraz z nią przyszli wyborcy.
Niemcy jak i Austria to federacje, co za tym idzie taki Berlin czy Wiedeń za jakieś 10-20 lat będzie w muzułmańskich łapach. A potem powoli reszta.


AnalAcrobat

2023-03-22, 07:50
"Dzieci, które nie ukończyły jeszcze 14 lat, nie mogą być ścigane na podstawie zapisów Kodeksu karnego. Dlatego nie prowadzimy przeciwko nim żadnego postępowania - przekazała Jonna Ziemer z prokuratury w Itzehoe."

Czyli pewnie tylko rozmowę ostrzegawcza będą miały :D

Wari

2023-03-22, 08:38
Robajson napisał/a:

Ale ty poj***ny jesteś i ograniczony umysłowo. Adolf wyj***ł połowę Europy z byle powodu i rozj***ł większość Polski a ty takie pie**olety piszesz...



Dziecko, zanim zabierzesz głos i zaczniesz kogoś wyzywać, najpierw się doedukuj. Poniżej masz link, gdzie jest ciekawy filmik. Widać tam jak Francuzi traktują Niemców po I wojnie światowej - jak negroidów z kolonii . Ten film i te wydarzenia wykorzystywali później naziści umiejętnie podsycając urażoną dumę narodową Niemiec. Adolf faktycznie się w grobie przewraca.



SlimShady

2023-03-22, 08:50
Ale ubogacenie kulturowe nie ma nic do tego, bo ja tu widzę same Niemki. I nikt jej nie podpalił - podpalily jej włosy "tylko", ale to zmienia postać rzeczy.... Trzeba być pie**oloną ciota by nawiązywać do Hitlera. Nie chcielibyście mieć z nim doczynienia gdy żył i rządził.

zwierzak30

2023-03-22, 09:55
Jesteście jebnięci? Gdzie tu jest jakieś pobicie?

Dziewczyny wymieniają się nauką życia w społeczeństwie migracyjnym z turcji czy tam innego maroko. Biała niemka zaczęła się kręcić koło "braci" .Więc "siostry" pokazały jej codzienną rzeczywistość u boku ahmeda czy innego "inżyniera".
To jest po prostu lekcja życia. :)

Policeman

2023-03-22, 12:03
ch*j mnie to boli, j***ć szwabów, niech zdychają w tym imigranckim piekle. Dziadkowie rozj***li nam kraj, zarżnęli 1/3 mieszkańców, rozwój kraju stanął na 100 lat, oni w tym czasie mieli szansę dzięki kroplówce finansowej i względnej wolności, my zdychaliśmy pod butem związku radzieckiego. niemieckie firmy, które rozwinęły się dzięki zbrodniom niemieckim dalej dobrze się mają, wykupują nasze, bydlaki za nic co w Polsce zrobili nie odpowiedzieli finansowo, nawet to my po wojnie pierwsi do nich wyciągnęliśmy rękę ogólnie

aaa j***ć ich po prostu, niech cierpią, nich im turki, afgany, kurdowie, pakisy robią z dupy jesień średniowiecza, niech boją się wychodzić z domu, niech ich dzieci w szkole siedzą w kącie ze strachu przed szkolną przerwą. Niech te hansy i helgi biorą non stop wolne by odbierać dzieci ze szkoły, bo wyjście poza jej teren grozić będzie czymś takim. W ogóle mnie to nie rusza. W dupie mam gadanie, że te dzieci nie są niczemu winne, drugie i trzecie pokolenie niemców po wojnie sp***ala się do nas, próbują zniszczyć nas gospodarczo, wymuszają zmiany w UE, naciskają na tsue. Te same geny, ten sam cel, ot inna metoda.

Szary_Jeleń

2023-03-22, 15:09
Muszą tam wprowadzić Psy Patrol jak u nas:


smc

2023-03-22, 19:41
Brzydka, to zaraz Niemka...

Robajson

2023-03-22, 21:12
Wari napisał/a:

Dziecko, zanim zabierzesz głos i zaczniesz kogoś wyzywać, najpierw się doedukuj. Poniżej masz link, gdzie jest ciekawy filmik. Widać tam jak Francuzi traktują Niemców po I wojnie światowej - jak negroidów z kolonii . Ten film i te wydarzenia wykorzystywali później naziści umiejętnie podsycając urażoną dumę narodową Niemiec. Adolf faktycznie się w grobie przewraca.



Jesteśmy prawie w jednym wieku więc daruj sobie nazywanie mnie dzieckiem.Main Kampf czytałem dwa razy i nie doszukałem się tam poważnej przyczyny ataku, poza osobistymi niepowodzeniami :roll:
Drugą wojną światową interesowałem się na tyle, że zaginałem nauczycieli ale nie chodzi o to lecz o głupie pie**olenie o dobrym wujaszku Adolfie :-/



Siriuz napisał/a:

Poj***ny to dopiero jest ktoś, kto myśli że byle powód może porwać do walki cały naród. Tacy są skazani na powtarzanie historii.


Czytaj wyżej...