18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemieckie zwyczaje

T3RMINATOR • 2021-02-13, 12:46
Niemcy zachwycają nas swoim dobrobytem i nieskalaną kulturą.



Kobieta sika przed budynkiem poczty.

mazga50

2021-02-13, 22:28
Porzucone rękawiczki mogą świadczyć o tym, że sprawa była bardzo pilna...

ar...........up

2021-02-13, 22:49
Śmiejcie się, śmiejcie. Debile Niemcy pozamykali publiczne kible bo koronawirus! To gdzie się ma człowiek odlać czy wysrać? Czasem sam mam ochotę wyjąć fujarę i centralnie nalać na drzwi. Protest taki, a co!

AdamBrown

2021-02-13, 23:00
BigBertha napisał/a:

Tak się kończy wpuszczanie do kraju imigrantów ekonomicznych z Polski...



Jak sie napada kraj, bombarduje łupi, i pali w piecu jego obywatelami, morduje Inteligencje, i kradnie dzieła sztuki, to tródno oczekiwać, że nie będzie to miało jakiegoś ciągu dalszego.
A ciąg dalszy to Emigranci, zarobkowi ale ci jeszcze nie są najgorsi, bo czasem zarobią coś tam wynajmą pokoje, a nawet zapłacą jakies podatki, bo są jeszcze emigranci socjalni, i ci emigranci na koniec oddaja należyte honory 4 rzeszy oddając mocz bo tyle mają im do dania.

outsidethebox86

2021-02-14, 00:20
AdamBrown napisał/a:

Jak sie napada kraj, bombarduje łupi, i pali w piecu jego obywatelami, morduje Inteligencje, i kradnie dzieła sztuki, to tródno oczekiwać, że nie będzie to miało jakiegoś ciągu dalszego.
A ciąg dalszy to Emigranci, zarobkowi ale ci jeszcze nie są najgorsi, bo czasem zarobią coś tam wynajmą pokoje, a nawet zapłacą jakies podatki, bo są jeszcze emigranci socjalni, i ci emigranci na koniec oddaja należyte honory 4 rzeszy oddając mocz bo tyle mają im do dania.



Dostają to, co sami kiedyś z tak wielką ochotą dawali

homorek

2021-02-14, 05:59
Olała awizo .

kapelan_szturmowy

2021-02-14, 10:09
outline napisał/a:

ch*ja jest to samo, tylko w PL ludzie pie**olą takie głupoty. W krajach takich jak niemcy czy nawet szwajcaria - takich dziwadeł jest od ch*ja i jeszcze trochę na ulicach. Dziwaki np. z Warszawy to k***a profesorowie przy niektórych przypadkach z zachodu.

jeszcze trochę i będzie tak u nas. Zobacz jak się bydło zachowuje na "marszach kobiet". Dużo już nie brakuje.


Zbysław

2021-02-14, 19:55
To polka a nie Niemka

Sebdym

2021-02-16, 13:41
Przypominasz mi sie pl. Komedia pani piesek moze to czemu I ja nie moge

norgy80

2021-02-18, 01:00
Aż wstyd sie przyznać, ale mieszkam 100m od tego miejsca :mrgreen: