18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemieckie multikulti

Cheeki • 2016-06-21, 01:50
Krótkie wprowadzenie:
Na Facebooku każdy użytkownik przy pomocy swojego telefonu może prowadzić transmisję wideo na żywo. Transmisje te mogą być również przez każdego użytkownika odtwarzane i oglądane.
Jako, że niezmiernie mi się nudziło, a nie chciałam jeszcze iść spać postanowiłam, że zobaczę co słychać w społeczeństwie za naszą zachodnią granicą. Jak się okazało trudno znaleźć tam rodowitego Niemca. :-D


Po...........h8

2016-06-21, 02:21
Jak wejść w tą mapę?

Halman

2016-06-21, 04:48
jelcyn09 napisał/a:

Jak wejść w tą mapę?



musisz znać arabski

Konczerito

2016-06-21, 08:08
To jak z chatruletką. Wchodzisz a Twoja psychika nigdy nie wróci do stanu pierwotnego. Same ciapaki i waligruchy

grubystefan

2016-06-21, 08:21
"Nie chciałeś jeszcze spać" Widzisz prawdziwi niemcy też może nie chcieli spać ale muszą, bo k***a rano do roboty. Ktoś na tych k***a nierobów z fb musi zarobić. Boże jak ja ich k***a nienawidzę! I tego fb też! :D

nowynick

2016-06-21, 08:43
Ja tam widzę niemca abdula i niemca mahometa i jeszcze nie niemca (ale już wkrótce) hamida... ci się będą mnożyć, ci będą stanowić przyszłość narodu. Biali niemcy w tym czasie będą zapinac się w dupe z kolegami. Pozostaje usiąść z popkornem i patrzyć na anihilacje narodu morderców naszych przodków.

Wykalaczek

2016-06-21, 09:02
Właśnie ostatnio wprowadzili cos takiego i tez te niemcy sprawdziłem a tam sami abdule nadają :/ Zreszta zobaczcie sobie ilu rodowitych niemców gra w pilkarskiej reprezentacji niemiec: 3

lapps

2016-06-21, 09:08
nowynick napisał/a:

Ja tam widzę niemca abdula i niemca mahometa i jeszcze nie niemca (ale już wkrótce) hamida... ci się będą mnożyć, ci będą stanowić przyszłość narodu. Biali niemcy w tym czasie będą zapinac się w dupe z kolegami. Pozostaje usiąść z popkornem i patrzyć na anihilacje narodu morderców naszych przodków.



... i narodziny narodu mordercow naszych potomkow

ro...........24

2016-06-21, 09:16
Brawo Niemcy

Cheeki

2016-06-21, 10:18
jelcyn09 napisał/a:

Jak wejść w tą mapę?



Po lewej stronie w zakładce Aplikacje wybierasz Transmisja wideo na żywo.

voidinfinity

2016-06-21, 10:50
lapps napisał/a:

... i narodziny narodu mordercow naszych potomkow



Eeee. nie.

Czytałem kiedyś kilka analiz, dotyczących wpływu kulturowego na funkcjonowanie armii (głównie na szkolenie i dowodzenie).

Ich mentalność uniemożliwia efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich i sprzętu.

Wszystko na bazie doświadczeń wojskowych, którzy mieli wątpliwą przyjemność szkolić pustynne małpy.

Jak kogoś interesi to zrobię temat (choć i tak poleci do dokumentów).

Cheeki napisał/a:



Po lewej stronie w zakładce Aplikacje wybierasz Transmisja wideo na żywo.



Walisz tam gruchę, czy jesteś ciapakiem? :amused:

Brad_Pitt

2016-06-21, 10:58
voidinfinity napisał/a:



Jak kogoś interesi to zrobię temat (choć i tak poleci do dokumentów).




Zrób.

voidinfinity

2016-06-21, 11:09
@up

M'kay. Zrobię. Nie wiem dokładnie kiedy, ale w tym tygodniu.

Cheeki

2016-06-21, 11:28
voidinfinity napisał/a:


Walisz tam gruchę, czy jesteś ciapakiem? :amused:


Walę gruchę pod ciapaków.

rojekbuk

2016-06-21, 11:28
jak spora część młodych Polaków jakiś czas temu wyemigrowałem z naszej pięknej, mlekiem i miodem płynącej Polski do zachodnich sąsiadów za lepszą kasą. Jeszcze przed przyjazdem wyobrażałem sobie całe rzesze ludzi rasy aryjskiej, typowych rodowitych szwabów. Po przyjeździe nie byłem pewny czy nawigacja nie popie**oliła kierunków i nie zaprowadziła mnie do jakiegoś ciapalandu na bliski wschód. Nie wiem czy tak jest w całych szwabach, ale w zachodniej części właśnie niemców jest najmniej. Turasy, syryjczycy, ruskie a nawet hindusi, rzucisz kamieniem a na pewno w niemca nie trafisz. Oczywiście Polaków też w k***e :)

Najgorsze jest to, że brud rozmnaża się w kurewskim tempie, a szwaby pie**olą całe macierzyństwo, najpopularniejszy model rodziny niemieckiej to 2+pies ewentualnie kot.

Jeszcze dwa może trzy pokolenia i z za zachodnią granicą będziemy mieli kalifat.