18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka propaganda

~Velture • 2017-08-26, 09:25
Lewackie multikulti doj***ło nową broń do arsenału swojej propagandy.

Przetłumaczyłem wam obrazek aby każdy widział jak niemce same sobie strzelają samobója na rzecz j***nego multikulti i ciapakolandów.

Komentarz pozostawiam wam.



Przynajmniej sekcja piwa nie ucierpiała :amused:

Pa...........ć

2017-08-27, 00:36
Ale idioci, odbierać sobie zarobek w imię jakiejś h*jowej chorej ideologii. Tak poza tym to debile nie odróżniają chyba eksportu i importu od wpie**alania kilku milionów murzynów i arabów do europy w ciągu roku.

parolpl

2017-08-27, 01:40
Jeden dzień i pokazał, że większość produktów spożywczych niemców to chłam, bo idzie na eksport.

imperator69

2017-08-27, 02:21
Jak sobie sprawdzicie to się okaże że niemieckie produkty mają inny skład chemiczny. Mi się wydaje że chodzi o koszty ale jebcie teoriami ja będę walić :)

ellsworth

2017-08-27, 09:50
Ciekawa akcja. Daje do myślenia.

PhantomMask

2017-08-27, 10:25
No ta bo wszystko co zniknęło to Made in Africa.

redie

2017-08-27, 11:39
Kojarzycie pewnie wypowiedź Macrona o Polsce.
Ciekawy jestem czy jako naród mamy na tyle siły by zrezygnować z większości francuskich produktów, chociażby np. taki Danone. Jakby ich sprzedaż spadła o 50% to by mnie lekko uszczęśliwiło.

Bo spójrzmy wprawdzie w oczy. Pójść i kopnąć fizycznie w tyłek prezydenta jakiegoś kraju to nikt się nie odważy.

makabrax

2017-08-27, 14:01
co ciekawe ten sklep (edeka) nie tak dawno temu reklamował się jak to wszystkie produkty są niemieckiej produkcji :D

fansubaru

2017-08-27, 20:11
bardziej realna sytuacja byłaby jakby produkty europejskie dziwnym trafem kończyły by ważność w obecności produktów afrykańskich

mazga50

2017-08-27, 22:13
I dzięki takim poj***nym deklaracjom, Niemcy którzy mają odmienne zdanie, przestaną kupować w sieci sklepów Edeka.

ar...........21

2017-08-27, 23:50
Zwykli Niemcy sobie nie strzelają w stopę tylko są ofiarami tego szaleństwa we własnym kraju. To są inni ludzie niż my, oni nie mają w sobie tego polskiego buntu ani cwaniactwa bo nigdy nie musieli kombinować żeby w miarę godziwie żyć. Przepisy i regulaminy są w większości dla nich święte (wiadomo zdarzają się wyjątki) i oni się zwyczajnie boją wychylać od obowiązujących norm. Niestety trochę im się w kraju pozmieniało, jak jest każdy z nas widzi, oni sami boją się krytykować to co się dzieje ponieważ ściga się ich mandatami rzędu 1000 EUR za mowę nienawiści albo od razu dostają wyroki jak ten dziennikarz, który ostatnio przytoczył jakiś fragment historii o tym jak się najwyższe dowództwo III Rzeszy kumplowało z imamami.

Insaner

2017-08-28, 18:40
redie napisał/a:

Kojarzycie pewnie wypowiedź Macrona o Polsce.
Ciekawy jestem czy jako naród mamy na tyle siły by zrezygnować z większości francuskich produktów, chociażby np. taki Danone. Jakby ich sprzedaż spadła o 50% to by mnie lekko uszczęśliwiło.

Bo spójrzmy wprawdzie w oczy. Pójść i kopnąć fizycznie w tyłek prezydenta jakiegoś kraju to nikt się nie odważy.




Nie nie mamy siły. Nie wiem czy masz świadomość tego, że większość polskich produktów jest droższa od tych importowanych - przypatrz się cenom. Poza tym nie ma ich wcale aż tak dużo. Gdybyś bazował wyłącznie na krajowych produktach to wydawałbyś w sklepach miesięcznie ze dwa razy więcej za wcale nie lepsze towary.

hycel

2017-08-29, 17:19
Serio, no k***a - serio? Tak abstrakcyjnego porównania dawno nie widziałem.