18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

niemiecka policja

nowynick • 2018-08-13, 08:43
w tańcu się nie pie**oli. Los Obywatelki RFN nieznany

~Beny

2018-08-13, 08:50
Baba piłki nożnej się naoglądała :mrgreen:

~Velture

2018-08-13, 09:10
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Rozmowy przy obiadach tam gdzie ich od lat nie ma


A tam pie**olisz. U mnie na rodzinnych spotkaniach to od kiedy pamiętam przodowała polityka i rozmowy o żydach. Teraz doszli chorzy psychicznie z lgbt, murzyni i ciapaki.
Połowa rodziny szczeka na PIS a druga na PO.
Jest zabawa słuchając tego.

Ale wszyscy od lat zgadzamy się w kwestii kazirodczych chłopków z psl i czerwonych z sld... oraz żydów i urocze jak słyszysz kiedy ktoś mówi "W pis to ten, ten i tamta to żydziaki" a drugi "w po to ten, tamten i tamci to parchy żydowskie" ;)

Dwa razy w roku na święta jest się z czego pośmiać :amused:

nowynick

2018-08-13, 09:15
Rebeliant_ZPF napisał/a:

ch*j z babą, ale czemu pozwala się funkcjonować mediom, które publikują jak to taka tufta została zaatakowana. Czemu pozwala się mediom kłamać zamiast je zamykać?

To jest j***na przesada. A wiecie jaki byłby k***a spokój jakby odebrano koncesję ITI, Polsat, WP, Angora itd. i zostało tylko TVP, którego nikt rozumny by nie oglądał?

Założę się o orzechy przeciwko żołędziom, że przyniosłoby to wielki zysk dla społeczeństwa.

Bez TV, bez gazet. Bez tych dziennikarskich kurew kłamiących w każdym zdaniu, bez tych partyjnych kurew kłamiących w każdym zdaniu.

Rozmowy przy obiadach tam gdzie ich od lat nie ma, wychodzenie z domów do kin i innych lokali usługowych.


Same plusy z zamknięcia mediów.



ehe, w Polszy rozumni ludzie, którzy sami budują sobie opinię :mrgreen: . Zostaje tylko TVP, więc TVP ogląda 90% bezmózgiego społeczeństwa. Czujesz to?

LucyferPL

2018-08-13, 09:51
wieloryb sie wywrócil

janlew

2018-08-13, 10:30
"KOD Niemcy" ...a w sumie nasz to też folksdojcze

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-13, 10:51
No i h*j. Na pewno w miejscu upadku Maciory bruk się zagłębił, w miejscu zagłębienia będzie zbierać się woda, zimą zamarznie, na lodzie ktoś się poślizgnie, pie**olnie potylicą w bruk i trup na miejscu.
Ja bym tej maciorze wj***ł nieumyślne spowodowanie śmierci. :mrgreen:

TB303

2018-08-13, 13:38
Co się odj***ło, to ja nie wiem.

spinaczel

2018-08-13, 14:04
teraz media porobią kilka fotek, pójdzie afera o agresywności policji, merkel sie popłacze a baba dostanie 200 tys marek odszkodowania

Budrys2000

2018-08-13, 14:36
Baby tak mają - krzykniesz głośniej a one już na obdukcję lecą ;)

The_Generat

2018-08-13, 14:37
tak to jest jak się zabójców z tęczowych jednostek specjalnych do policji przenosi... nie są w stanie zapanować nad odrucami i nie ma pie**olenia w tańcu, karate tsunami też ma takie ciosy, padasz i umierasz w męczarniach nie wiedząc nawet od czego (a przeważnie ze śmiechu)


Justynka99

2018-08-13, 14:43
Rebeliant_ZPF napisał/a:

ch*j z babą, ale czemu pozwala się funkcjonować mediom, które publikują jak to taka tufta została zaatakowana. Czemu pozwala się mediom kłamać zamiast je zamykać?

To jest j***na przesada. A wiecie jaki byłby k***a spokój jakby odebrano koncesję ITI, Polsat, WP, Angora itd. i zostało tylko TVP, którego nikt rozumny by nie oglądał?

Założę się o orzechy przeciwko żołędziom, że przyniosłoby to wielki zysk dla społeczeństwa.

Bez TV, bez gazet. Bez tych dziennikarskich kurew kłamiących w każdym zdaniu, bez tych partyjnych kurew kłamiących w każdym zdaniu.

Rozmowy przy obiadach tam gdzie ich od lat nie ma, wychodzenie z domów do kin i innych lokali usługowych.


Same plusy z zamknięcia mediów.


Jak takie życie Ci odpowiada, to wyjedź do Korei Północnej. W końcu jak na razie Kaczyńskiemu się nie udało pozamykać granic i jeszcze wyjazd z Polski jest legalny.