18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemiecka antifa w akcji

yaiba • 2023-01-15, 21:47
Niemiecka antifa zaatakowała w Erfurt przechodnia - w ich oczach prawicowego extremiste. W ataku użyli siekierę, baton i gaz pieprzowy.


Kriski

2023-01-15, 21:51
niemiecka antifa czyli kilku turków, marokańczyk i ich biały przydupas?

szubiennica2

2023-01-15, 21:51
Antifa to najgorsze co spotkało niemcy

sothis

2023-01-15, 21:56
szubiennica2 napisał/a:

Antifa to najgorsze co spotkało niemcy



Czemu?
To nie ciemniejszej karnacji inżynierzy jednak?
No i najważniejsze - dla kogo najgorsze, dla nich czy dla nas? Ja tam szwabów mało lubię, mają nieco odmienne interesy niż my.

nowynick

2023-01-15, 22:09
ja tylko przypomnę, że kilka lat temu prawicowcy w Lublinie zaatakowali jakąś gówniarę widząc w niej lewicowego ekstremistę... zj***na każda skrajność po równi, trzeba mieć tekturę zamiast mózgu żeby popierać czy to antifę czy radykalną prawicę

sothis

2023-01-15, 22:25
nowynick napisał/a:

ja tylko przypomnę, że kilka lat temu prawicowcy w Lublinie zaatakowali jakąś gówniarę widząc w niej lewicowego ekstremistę... zj***na każda skrajność po równi, trzeba mieć tekturę zamiast mózgu żeby popierać czy to antifę czy radykalną prawicę



Dokładnie. Zawsze jak poznam kogoś o ekstremistycznych zapędach typu pedały do pieca, księża do pieca, tylko lewo albo tylko prawo to zakodowuje w głowie żeby na niego uwazac bo coś z nim nie tak.
Życie to nie bajka dla dzieci, że ten zły, ten dobry a tak robić zawsze dobrze.
Jak ktoś uważa inaczej, to niech sobie określi swoją ulubioną temperaturę i wszystko w niej robi. Od k***a kąpieli po smażenie żarcia.

Heliar

2023-01-15, 22:31
szubiennica2 napisał/a:

Antifa to najgorsze co spotkało niemcy



Mają co chcieli, ni h*j mi ich nie żal.

~Velture

2023-01-15, 22:42
Heliar napisał/a:

Mają co chcieli, ni h*j mi ich nie żal.



Nie co niemcy chcieli tylko co czosnki chciały.

sothis

2023-01-15, 22:53
VeIture napisał/a:

Nie co niemcy chcieli tylko co czosnki chciały.




Kto? Nie znam tego określenia a Google podaje niepasujące znaczenia.

Antypolak

2023-01-15, 22:59
A jak inaczej leczyć z faszyzmu?

~DMT

2023-01-15, 23:11
Każda jedna skrajność jest zła. We wszystkim, bez wyjątków, ZAWSZE...

Dlatego dążyć należy, do równowagi, stanu mistycznego*...



*Od stanu tego, przysługuje nieograniczona ilość dni wolnego na żądanie, bez podawania konkretnej przyczyny, oraz daty powrotu z urlopu...


:krejzi:

Kriski

2023-01-15, 23:29
sothis napisał/a:

Kto? Nie znam tego określenia a Google podaje niepasujące znaczenia.



Bo pod parch musisz szukać.

neo001

2023-01-15, 23:45
sothis napisał/a:

Dokładnie. Zawsze jak poznam kogoś o ekstremistycznych zapędach typu pedały do pieca, księża do pieca, tylko lewo albo tylko prawo to zakodowuje w głowie żeby na niego uwazac bo coś z nim nie tak.
Życie to nie bajka dla dzieci, że ten zły, ten dobry a tak robić zawsze dobrze.
Jak ktoś uważa inaczej, to niech sobie określi swoją ulubioną temperaturę i wszystko w niej robi. Od k***a kąpieli po smażenie żarcia.



Osoby o prawicowych poglądach są przeważnie normalne, to lewakom ubzdurało się zbawianie obecnego świata na siłę wbrew większości, więc z łaski swojej weź niepie**ol. Spotkać normalnego lewaka to dziś trzeba mieć szczęście, bo ci się nawet do lewicowego sp***olenia nie przyznają publicznie.

sothis

2023-01-16, 00:01
neo001 napisał/a:

Osoby o prawicowych poglądach są przeważnie normalne, to lewakom ubzdurało się zbawianie obecnego świata na siłę wbrew większości, więc z łaski swojej weź niepie**ol. Spotkać normalnego lewaka to dziś trzeba mieć szczęście, bo ci się nawet do lewicowego sp***olenia nie przyznają publicznie.



Nie lubię lewactwa jeszcze bardziej niż ekstremistycznych prawicowców.
Nie bardzo też odróżniam ekstremistę prawicowego od nazisty, ale to raczej przejaw niedostatecznego przyjrzenia się obu spaczeniom.
A twierdzenie, że prawicowiec jest najczęściej normalny... Nie prowadzę statystyk, ale większość takich dresokształtnych, prostych ludzi głosi właśnie prawicowe poglądy. Wiesz, ci od jp100%, małpka przed pracą itd. Uznajesz ich za normalnych?
Ja tak, normalnych jak na te niższa warstwę społeczną.
Bo jednak jak człowiek nieco się rozwinie to pomyśli o wadach i zaletach strony prawej, wadach i zaletach lewej i jakoś tak wolałby wybrać to co dobre z obu a nie się ekstremizowac.

roxster

2023-01-16, 00:24
A pies ich wszystkich tam ebał...