18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemczech Policja Ci nie pomorze

Musashi_Miyamoto • 2021-11-19, 01:10
Nie znalazłem opisu o co chodzi, może ktoś coś wie?


Geniusz

2021-11-19, 18:52
Powie mi ktoś, jaką to trzeba być k***ą, aby napis dawać na środku ekranu zamiast poniżej i jeszcze przez całe wideo? :!: Pewnie taką k***ą, jak stara tego typa, który to wrzucił, czyli tego Piter8181 :-P Pozdrowienia dla Pitera i jego matki, co r*cha się z każdym i urodziła z tego powodu takiego zjeba :mrgreen:

Daimler1916

2021-11-19, 18:52
Klibin497 napisał/a:

To niema nic wspolnego z policja filmik ma jakies dwa lata to porachunki gangow w niemczech, o ile sie nie myle hells angels i banditos ale nie jestem pewny co do gangow ale policji tam zadnej niema



Czesciowo masz racje ale tutaj w zadymie bral udzial klan United Tribuns z Hells Angels.

https://www.youtube.com/watch?v=0GR94_qwrqg (od 1:25)


picolo

2021-11-20, 02:16
baronturbina napisał/a:

Już nie ma Niemiec. Są kalifatu niemieckie.



I to bardzo nie ma niemiec. Po wojnie zr*chane wszystko przez kacapów, dlatego sobie teraz tak w dupe wchodzą z ruskimi, bo to jedna krew. A te "inżyniery" to ich zjedzą żywcem za parę lat.

Cloverface

2021-11-20, 02:45
Na dystykcie w Niemczech bawił się Pakistańczyk, z napisem na koszulce: "TURCY MAJĄ TRZY PROBLEMY".
Nie trwało długo, jak krzyczał do niego Turek z obsraną ekipą.
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Jedni do drugich podchodzą i wszyscy śmierdzą.
- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów. Jebiecie gównem jak ja, ale bardziej.
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy, wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów. Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami.