18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemcy żałują Lisa

Cichy • 2015-12-09, 14:13
Obecna sytuacja mediów w Polsce oczami niemieckiej telewizji publicznej. :samoboj:


grubystefan

2015-12-09, 14:19
Żeby się nie zesrali! Dla mnie oni wszyscy to tacy sami złodzieje, ale jakoś z tymi złodziejami się czuje bardziej u siebie niż za PełO

leonfun

2015-12-09, 14:20
Niech sobie Lisa, stokrotkę, szechtera i resztę tych popie**olców wezmą do niemiec. Na ch*j nam oni skoro nie są polakami.

Murgen

2015-12-09, 14:22
Czy na serio on powiedział ".. mści się bierność Europy, która nie uczyniła prawie nic wsprawie ograniczenia wolności i różnorodności na Węgrzech..." ???
A jeśli chodzi o Lisa i reszty mediów, to co dziwnego w tym, że ich szkopy żałują? Przecież mają tych samych właścicieli, więc wspierają koleżanki i kolegów z siostrzanych oddziałów firmy.

Kickbokser

2015-12-09, 14:25
Ha Ha Ha, ale mnie bawi ten ból dupy niemczuchów hahaha, poprawiłeś mi humor należy sięc
:wódka:

Orzechcco

2015-12-09, 14:26
a co ma czwarta rzesza do naszej telewizji? niech sp***alaja nazisci

jedi007

2015-12-09, 14:28
tefaułen jest już hamerykański a nie niemiecki od jakiegoś czasu.

ale co tu oglądać, kaczkę i kempę na uroczystościach tv trfffam... ja jebie....

MaratHS

2015-12-09, 14:38
I bardzo dobrze. Cieszę się, że jest ból dupy na zachodzie. Kiedy PO w telewizji propagowało lewactwo i antypolskie wypowiedzi to było wszystko pięknie, ale kiedy PiS kieruje polską delikatnie na prawo (choć zaznaczam, że PiS nie jest partią prawicową) to już jest tragedia, bo w Polsce dyktatura, ciemnogród, i średniowiecze. Ręka rękę myje więc nie dziwię się, że Lis i reszta tego tatałajstwa jest wspierana przez propagandowe media zachodnie. Poprawność polityczna w mediach niemieckich jest szalenie niebezpieczna dla ludzi ponieważ wmawia im straszne spaczenie np szeroko rozumianą politykę multikulti, jakoby np broń sama z siebie zabijała, jakoby każdy kto nieprzychylnie wypowiada się na temat homosiów, islamistów czy transwestytów to rasista, homofob czy ksenofob, a kiedy ktoś chce powrócić do korzeni i do własnego folkloru to już w ogóle zbrodniarz. Mam nadzieję, że w bardzo bliskiej przyszłości wyjdziemy z uni europejskiej i w Polsce zapanuje normalność.