18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemcy też mieli sumienie.

NietoperzowyToperz • 2017-07-29, 19:15























...na chwilkę :mrgreen:

suchysongoful

2017-07-30, 15:06
to nie niemcy tylko nazisci nic zescie sie z tvn faktow nie nauczyli

Irenvelle

2017-07-30, 15:08
Abraxus napisał/a:

@up a palenie Żydów w stodołach to taki tam incydent sprowokowany przez Niemców :amused:
Absolutnie w żaden sposób nie umniejsza naszej największej na świecie nieskalanej szlachetności oraz byciu dumnym narodem wybranym. Ostoją cywilizacji w upadłej Europie.


Ale weź wyk***iaj misiek, ile polacy zydow zabili?100 1000 10000? Jak sie to ma do kilku milionow zabitych przez "nazistow". Ale na swiecie teraz pisze sie o "polskich obozach koncentracyjnych". Przez takich zjebow jak ty

blade87

2017-07-30, 15:26
@up

Nie to chodzi ciemny debilu. Rzecz w tym, żeby umieć przyznać się do pewnych mało chlubnych wydarzeń z przeszłości, a nie udawać, że czegoś nie było. I tyle.

brylant1412

2017-07-30, 15:48
a nasze polki starym nazistą torby myją

Radbug

2017-07-30, 16:22
Dlaczego mnie nie dziwi, że nawet przy takim śmiesznym filmiku o czasach II wojny światowej, zaraz zlecą się "progresywni Polacy" i zaczną pie**olić hurrr durrr JEDWABNE hurrr durrr POGROMY hurrr durrr POLAKI ROBAKI MORDUJO TAK SAMO JAK NIEMCY!!!!!!

Jakoś nie widzę podobnych komentarzy w tonie "tak to prawda tylko niemce mordowały to wszysko prawda!!!". A wiecie dlaczego? Bo dla wszystkich mających IQ większe niż ich numer buta jest jasne jaką winę ponoszą Niemcy jakie zbrodnie są ich dziełem i co wyrządzili naszej ojczyźnie. I wasze postępowe pie**olenie "że polaki robaki tez mordowali-polskie obozy śmierciiiiii" nigdy tego nie zmieni. Doskonale wiemy o Jedwabnym, doskonale wiemy o tym, że w trakcie rzezi wołyńskiej i polska samoobrona wyrzynała ukraińskie wioski, doskonale wiemy, że i przed wojną i w trakcie wojny i nawet po jej zakończeniu były pogromy Żydów dokonywane przez Polaków, ale wiecie co jeszcze doskonale wiemy? Że jesteście zwykłymi debilami jeśli automatycznie przytraczacie te wydarzenia i w jakikolwiek sposób chcecie porównywać je do zbrodni Niemców czy Ruskich. Bo to jak porównywać pierdnięcie do wysypiska śmieci-w końcu oba śmierdzą...

Wiewór

2017-07-30, 17:00
Radbug napisał/a:

Dlaczego mnie nie dziwi, że nawet przy takim śmiesznym filmiku o czasach II wojny światowej, zaraz zlecą się "progresywni Polacy" i zaczną pie**olić hurrr durrr JEDWABNE hurrr durrr POGROMY hurrr durrr POLAKI ROBAKI MORDUJO TAK SAMO JAK NIEMCY!!!!!!

Jakoś nie widzę podobnych komentarzy w tonie "tak to prawda tylko niemce mordowały to wszysko prawda!!!". A wiecie dlaczego? Bo dla wszystkich mających IQ większe niż ich numer buta jest jasne jaką winę ponoszą Niemcy jakie zbrodnie są ich dziełem i co wyrządzili naszej ojczyźnie. I wasze postępowe pie**olenie "że polaki robaki tez mordowali-polskie obozy śmierciiiiii" nigdy tego nie zmieni. Doskonale wiemy o Jedwabnym, doskonale wiemy o tym, że w trakcie rzezi wołyńskiej i polska samoobrona wyrzynała ukraińskie wioski, doskonale wiemy, że i przed wojną i w trakcie wojny i nawet po jej zakończeniu były pogromy Żydów dokonywane przez Polaków, ale wiecie co jeszcze doskonale wiemy? Że jesteście zwykłymi debilami jeśli automatycznie przytraczacie te wydarzenia i w jakikolwiek sposób chcecie porównywać je do zbrodni Niemców czy Ruskich. Bo to jak porównywać pierdnięcie do wysypiska śmieci-w końcu oba śmierdzą...


Ale Niemce mordowały i to święta prawda. Nikt o zdrowych zmysłach tego nie neguje. Chodzi o fakt, że prawicowe matołki mają jakąś życiową misję, żeby na każdym kroku przypominać o zbrodniach niemieckich z IIWŚ. Powiedz mi po ch*j? jaki jest tego cel? co to zmieni?
Amerykanie zrobili Drezno i bombki atomowe oraz wiele więcej. Japończycy dopuścili się takich zbrodni, że SS przy nich to jest zbieranina j***nych harcerzy. Francuski ruch oporu mordował szkopów oraz każdego swojego pobratymca wobec, którego było nawet tylko podejrzenie, że kolaboruje. Mam wymieniać dalej?
Dlatego ja przypominam, że Polacy również mają krew na rękach i nie są żadnym szlachetnym narodem wybranym bo takich nie ma.
Mieliśmy Jedwabne, mieliśmy bandytów przeklętych, szmalcowników, kapo, konfidentów.
Dlaczego tak bardzo lubujecie się w historii ale ciągle o tym zapominacie?
Wojna w każdym wyzwala najniższe instynkty. Powiedziano już o tym wszystko. Czas o tym zapomnieć a nie wiecznie odgrzebywać i wypominać co kto zrobił.

Radbug

2017-07-30, 17:57
Ale pokaż mi komentarz pod tym filmikiem "przypominający" że Niemcy mordowali? Bo ja ci mogę wskazać kilka komentarzy "lewicowych matołków" którzy zlecieli się jak muchy do gówna z prędkością światła czując temat II wojny światowej tylko po to by szybciutko napisać o "winie Polaków, bo przecież nie tylko Niemcy".

Abraxus napisał/a:



Wojna w każdym wyzwala najniższe instynkty. Powiedziano już o tym wszystko. Czas o tym zapomnieć a nie wiecznie odgrzebywać i wypominać co kto zrobił.



Dlaczego więc nie stosujesz się do własnych słów tylko w temacie nie związanym z pogromami poruszasz ich temat już w drugim komentarzu pod postem? Hipokryzja? Jakiś fetysz albo promocja: "do każdej tysięcznej popełnionej przez Niemców zbrodni, dodajemy jedną Polaków gratis"?

Wiewór

2017-07-30, 21:05
@up jesteś popie**olony czy tylko udajesz? jak nie związany :|

goldroger1234

2017-07-30, 22:48
up Abraxus Jedwabne to tak do konca nie jest udowodnio0ne bo nawet nie chca zrobic tam ekshumacje po drugie postac pana J.T.Grossa ktory najwiecej pisze o zbrodniach polakow na zydach to nawet nie Historyk tylko socjolog amerykanski na usugach zydowskiego lobby ktore probuje wyludzic od Polakow 60 miliardow dolarow tu nie chodzi o prawde Historyczna tylko o kase co jest typowe nawet u zydow

janlew

2017-07-31, 13:41
Abraxus napisał/a:

@up a palenie Żydów w stodołach to taki tam incydent sprowokowany przez Niemców :amused:
Absolutnie w żaden sposób nie umniejsza naszej największej na świecie nieskalanej szlachetności oraz byciu dumnym narodem wybranym. Ostoją cywilizacji w upadłej Europie.


Ciebie do Polskiego narodu nikt nie zaprasza. Obywatel RP to maks czego możesz się tu spodziewać. A żydzi mają swoje za uszami. Żeby daleko nie szukać.
- Bolszewicka rewolucja - miliony trupów
- Judenraty wydawały kobiety i dzieci ze swoich gett, obiecując wakacje i wolność, a na prawdę pakując świadomie w pociągi do obozów zagłady.
- Żydowska milicja w gettach, w służbie nazistom, to jeszcze mocniejsza historia
- Potem 500.000 żydów przyszło tu z armią czerwoną, zagnieździli się w NKWD, SB i mordowali Polskich patriotów ile wlezie.
- To co dziś robią Palestyńczykom, świadczy o ich moralności.
Wypie**alaj więc:
- z tekstami o jakiejś spalonej stodole gdzie może ze 100 osób by weszło, i Gebbelsowskiej propagandzie jakoby Polacy to zrobili, bio zrobili to niemcy, za czasu okupowania terenu przez niemców.
- to samo z prowokacją kielecką, gdzie żydzi z UB, dzielili ze zwykłymi żydami budynek i nagle pogrom. Bez jaj. tylko UBecja miała wtedy broń, o pierwsze ofiary padły od kul. Zresztą to była sowiecko-bolszewicka okupacja, więc pretensje do moskwy.
No co za mała sucz scyzorykiem chrzczona, bezczelna....

ul...........rt

2017-07-31, 17:18
Jak ktoś wieży w Jedwabne to jest chyba upośledzony umysłowo

Wiewór

2017-07-31, 21:34
janlew napisał/a:


Ciebie do Polskiego narodu nikt nie zaprasza.


Niestety Konstytucja na którą szczacie każdego dnia uczyniła mnie Polakiem w dniu narodzin.
Ubolewam nad tym nie bardziej niż wy bo patrząc na moich rodaków to się k***a wstydzę być Polakiem.
A za PISu to się k***a tak wstydzę jak jeszcze nigdy.

ulthart napisał/a:

Jak ktoś wieży w Jedwabne to jest chyba upośledzony umysłowo


Upośledzony to ty jesteś ze swoją ortografią.

Kubox

2017-08-01, 23:03
Abraxus napisał/a:


Typowe Polactwo.


Stary, a glupi.