18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niemcy sie dostosują

Hanys91 • 2013-01-20, 14:02
Znalezione na facebooku:
Przeglądam ostatnio niemiecki kalendarz i rzuciło mi się w oczy, że nie ma tam nigdzie zaznaczonych świąt. Jednak gdy się przyjrzałem, to przy dniach jak 25 czy 26 grudnia są malutkie oznaczenia, które na końcu kalendarza są wyjaśnione jako katolickie święto bożego narodzenia. NIEMIECKI kalendarz z nieśmiało zaznaczonymi świętami, żeby nie urazić muzlemów, którzy mają swoje święta kiedy indziej. Muzułmanie szybko sie rozmnażają i oszacowano, że w 2050 r. "zdobędą" Niemcy
:fuck-off:

tool666

2013-01-21, 09:43
Aż tak cie to boli, że nie ma świąt w kalendarzyku? Jeśli tak ci zależy to wykup je wszystkie, pozmieniaj 24-26.XII i sprzedawaj pod własną nazwą.

easyizzy

2013-01-21, 14:16
Oczywiście wiki ... "Chrześcijaństwo jest największą religią w Niemczech z 50-51 mln mln wyznawców (ok. 62% ludności, 11.2011). Drugą co do wielkości religią jest islam z 4 mln wyznawców (4,9%). "
Rozumiem, tolerancja, itp, itd. Ale k***a, to tylko j***ne 4 mln, co ma 4,9% do 62%? Może niech sobie zrobią własny kalendarz z ich j***nymi świętami, ale w Niemczech powinni się czuć jak goście... Nienawidzę tego narodu. :evil:

Aragon1988

2013-01-21, 14:55
Naziolek mam do Ciebie tylko jedno pytanie - skąd to się bierze, że ludzie głoszący poglądy zbliżone do twoich używają określenia lemingi? Bo, bez urazy ale mi to pachnie lekką indoktrynacją.

Plecionkarz

2013-01-21, 14:59
Najlepiej wydać kalendarz z zaznaczonymi na inny kolor dniami wolnymi od pracy i każdy będzie zadowolony. A Polska już miała swoją szansę żeby coś zwojować na świecie ale jej nie wykorzystała i teraz co najwyżej możemy się modlić o to żeby ktoś nie zechciał nas rozpie**olić. Trzeba było zawrzeć pakt z 3 Rzeszą i we trójkę razem z Japonią rozj***ć Związek Radziecki. Później przejść na stronę aliantów i pomóc im zwyciężyć Niemcy. Tym sposobem zniszczyć faszyzm i komunizm oraz zyskać wiele ziem i wpływów.

anonymousm

2013-01-21, 15:17
Oczywiście, że to jest piramidalna bzdura - cały ten post i wszystkie dywagacje "oburzonych" i wzmożonych,
Niemcy są krajem, w którym w niedzielę pozamykane są obowiązkowo wszystkie sklepy - nie tylko hipermarkety. Polska prawica chciałaby, żeby w Polsce było tak samo jak w Niemczech.
Jako święta państwowe obchodzi się nie tylko Boże Narodzenie (dwa dni), Nowy Rok, Wielkanoc (dwa dni), Wniebowstąpienie, ale też Trzech Króli, Zielone Świątki, Dzień Reformacji (nie wszystkie święta nie we wszystkich landach).

Najbardziej mnie cieszy, jak tacy idioci jak niektórzy powyżej na podstawie absolutnej nieznajomości faktów wysnuwają teorie o funkcjonowaniu współczesnego świata i prognozy na przyszłość. A jeszcze więksi idioci dają im po 80 piw.