18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemcy przeciw Islamowi

Asmord • 2014-12-17, 18:47
Czyżby Europa powoli zaczęła sie budzić? Ale czy nie jest juz za późno? :dead:

Cytat:

Ponad 10 tysięcy mieszkańców Drezna wyszło na ulice, aby wziąć udział w manifestacji, która jest protestem przeciwko islamizacji Zachodu.

Jak pisze portal naTemat.pl poniedziałkowa manifestacja była kolejną, która okazała się frekwencyjnym sukcesem. Zorganizował ją prawicowo-populistyczny sojusz Pegida - Patriotyczni Europejczycy przeciwko Islamizacji. Uczestników wsparli politycy eurosceptycznego ugrupowania Alternatywa dla Niemiec (AfD).

Demonstracje orgazniowane są co tydzień w innym mieście. Liczba uczestników tych marszów stale rośnie. Jak pisze naTemat.pl Jednym z powodów jest wzrost liczby uchodźców z Syrii i Iraku, którzy przyjeżdżają do Niemiec. W tym roku ich liczba ma przekroczyć 200 tys.





Jestem bezczelny więc bezczelnie zajumane stąd: Polska Niepodległa
Szukałem po tagach nie znalazłem, jak było to do piekła.

bania88

2014-12-17, 22:56
Neptune1111 napisał/a:

Gówno mnie obchodzi, co się stanie w Niemczech. Ten zbrodniczy naród jak dla mnie może nawet wyginąć, lub mieć wojnę domową, między miejscowymi, a przyjezdnymi kozojebcami.
W ogóle jest dość osobliwe, że większość Polaków obchodzi co się dzieje w państwach zachodnich, które zawsze miały nas na samym dnie dupy, a nie interesuje ich to co dzieje się w ich własnym kraju - to jak bardzo jesteśmy dymani przez rządzących.


Tak tylko jak u nas zle sie dzieje to gowno mozesz im zrobic, a jak u nich ch*jnia jest, to juz planuja "rownomierne rozlozenie" emigracji i w nastepnym roku 200tys ciapatych do Polski wywiezc. Oczywiscie to by sie skonczylo tym, ze wszystkich ciapatych by do nas wywiezli, sobie zyli w najlepsze, a polacy niech sie mecza. Oczywiscie wszystkiemu klaskal by nasz przekupiony (nie)rzad, wciaskajac propagande, ze multikulti jest cool.

zielak300

2014-12-17, 22:57
Trzeba wam tępaki tłumaczyć, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści/ekstremiści? Imigranci z krajów arabskich mogli by wzbogacić nasz rynek pracy i pchnąć ten zacofany kraj do przodu.

Tco

2014-12-17, 23:03
Co jak co, ale niemiaszki nie dadza sie wyr*chac. Niemieccy kolejarze nie dostali podwyzki, to przestali pracowac i zaczeli strajkowac. Mam tutaj na mysli kierowcow pociagow. metra, tramwaju i autobusow chyba. To doslownie sparalizowalo cale niemcy, ale kolejarze nawet na chwilke nie pomysleli o tym zeby popuscic. Nagle okazalo sie ze ze te podwazki wcale nie sa poza zasiegiem i kolejarze jak najbardziej dostana wiecej kasy. Dopiero wtedy zaczeli pracowac, cala akcja protestacyjna trwala okolo tygodnia (roboczego) Mozna ? Mozna.
No i teraz z ta nagonka na ciapate scierwa.Fakt ze troche puzno, ale najwazniejsze ze nie za puzno. Dziesiatki tysiecy ludzi wychodza na ulice i pokazuja swoje niezadowolenie. Rzadaja od politykow zeby zaczeli dzialac i udowodnili swoim dzialaniem ze sa warci tych pieniedzy ktore co miesiac kasuja. Kiedy sytuacja tego wymaga wtedy niemiaszki potrafia trzymac sie razem i walczyc o swoje. Czego o nas Polakach niestety powiedziec nie mozna. Wieksza czesc winy za to ze w Polsce jest jak jest ponasza politycy. Ktorzy zamiast sluzyc narodowi zrobili z narodu swoje krowy dojne, i przez swoja wlasna interpretacje prawa ktore maja pod soba, czuja i zachowuja sie jak nietykalni.

Du...........77

2014-12-17, 23:05
No to dla nas bardzo niedobrze. Niemcy bez problemów wewnętrznych, a posiadające całą europejską gospodarkę i rynek w garści, zdominują nas do reszty. Nas problem nie dotyczy, a akurat im gorzej niemiaszkom, tym dla nas lepiej. U nas i tak jest za biednie na jakichkolwiek imigrantów.

crystaldragon

2014-12-17, 23:05
zielak300 napisał/a:

Trzeba wam tępaki tłumaczyć, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści/ekstremiści? Imigranci z krajów arabskich mogli by wzbogacić nasz rynek pracy i pchnąć ten zacofany kraj do przodu.



To jest po pierwsze obca kultura która się nie asymiluję i walczy z kulturą narodu w której zamieszkała, dobrym przykładem oprócz Niemiec jest Londyn w którym istnieją oddzielne dzielnice muzułmańskie, wkroczysz dziewczyną bez burki to możesz zostać pobity.
Po drugie Arabowie w większości żyją z zasiłków robiąc sobie kupę dzieci, są obciążeniem dla kraju a nie dobrą siłą roboczą.
Jedyna przyczyna dlaczego nie ma tu murzynów i arabów to słaba opieka socjalna.

trabus

2014-12-17, 23:12
@up nie dla niego ta przysługa. Dla nas wszystkich :D

da...........za

2014-12-17, 23:18
Niemiachy są ok.

Du...........77

2014-12-17, 23:21
ch*j was sytuacja nie w waszym kraju obchodzi? Mało macie własnych problemów? Wiecie, czemu tutaj jest tak źle i beznadziejnie? Nie dlatego, że rządzący są kiepscy/umyślnie źli itp. lecz dlatego, że interesujecie się absolutnie wszystkim, tylko nie sytuacją na waszym podwórku. Nie protestujecie w pracy, gdy pracodawca próbuje was wykorzystać. Każdy myśli tylko o własnym nosie i w dodatku ma się za spryciarza, bo rodaka na 500 zł oszukał. Słabszemu dał w zęby. To nie wina rządzących, tylko beznadziejnych obywateli, którzy nigdy (absolutnie nigdy) nie stworzyli w swojej historii prawdziwego państwa. Ominęły nas wszystkie procesy społeczne, które od czasów Jagiellonów do współczesności występowały w zachodnich społeczeństwach. A po drodze zabory i komuna. Praktyczny brak rewolucji przemysłowej.. Brak rozwoju prawa i związanej z nim twardej państwowości. A wy pie**olicie o jakichś terrorystach, pedałach, których jest tu 0.3% i "asymilacji obcej kultury". Państwo jest dla obywateli, a nie obywatel dla państwa i dopóki nikt sobie nie zda tutaj z tego sprawy, dopóty w urzędach będą ze wstrętem czyścić alabastrowe blaty po śladach waszej bytności. Zero w was poczucia solidarności, cywilnej odwagi i troski o wspólne dobro.

Luqas95

2014-12-17, 23:27
po pierwsze jeżeli emigrant ma wykształcenie i kulture to zapraszam , jak nie ma ani tego ani tego to niech wypie**ala
polityka ma byc ucywilizowana a nie kura 100 tys debili ci się na łeb zwala.

Najlepszy przykład muzułmanów któży uwaga nie dość że się zasymilizowały to i przyjeły do swoich obrządków polskie tradycje to są tatarzy z podlasia , złego słowa o nich nie morzna powiedziec .
Ale jak widać reszta kozojebców z arabi nie osiągneła takiego poziomu inteligencji i cywilizacji jak polscy tatarzy któży zrozumieli ze jeżeli chcą tu życ to powinni uszanowac nasze zwyczaje i tradycje , a wtedy my im w drogę wchodzic nie będziemy

A mi niemców szkoda tylu mondrych naukowców na świat wydali i filozofuw , szkoda bethovena , i bacha , hliphlip

@ up u was w krakowie w squacie to nawet internet macie wow ?

Du...........77

2014-12-17, 23:32
Luqas95 napisał/a:

@up po pierwsze jeżeli emigrant ma wykształcenie i kulture to zapraszam , jak nie ma ani tego ani tego to niech wypie**ala
polityka ma byc ucywilizowana a nie kura 100 tys debili ci się na łeb zwala.

Najlepszy przykład muzułmanów któży uwaga nie dość że się zasymilizowały to i przyjeły do swoich obrządków polskie tradycje to są tatarzy z podlasia , złego słowa o nich nie morzna powiedziec .
Ale jak widać reszta kozojebców z arabi nie osiągneła takiego poziomu inteligencji i cywilizacji jak polscy tatarzy któży zrozumieli ze jeżeli chcą tu życ to powinni uszanowac nasze zwyczaje i tradycje , a wtedy my im w drogę wchodzic nie będziemy

A mi niemców szkoda tylu mondrych naukowców na świat wydali i filozofuw , szkoda bethovena , i bacha , hliphlip

@ up u was w krakowie w squacie to nawet internet macie wow ?


Do mnie to?

Luqas95

2014-12-17, 23:35
widze że masz socjalistyczno , kolektywistyczne poglądy idealnie pasujące do squatu

Du...........77

2014-12-18, 00:10
acha

Cisną mi się na usta niezbyt grzeczne sformułowania, no ale mogę dać Ci szansę..
No i k***a z czego tu się dało wywnioskować socjalistczno-kolektywistczne poglądy? Z czego??
Rozumiesz w ogóle pojęcia, którymi operujesz, czy usiłujesz na siłę próbować kogoś obrazić (wybacz, ale za chudy w uszach jesteś, aby naprawdę móc to uczynić). Masz jakieś rzetelne pojęcie o historii, że za mną dyskusję (hah :D ) usiłować prowadzisz?
Pochwal się, co taki głęboko analityczny umysłów jak Twój, mógł wymyślić na mój i moich poglądów temat?
Przy okazji, a czy u was na wsi nadal trzyma się krowy w izbie, bo w zimie zimno?

Luqas95

2014-12-18, 00:26
@up no trzymaju my ze 3 świnie i 5 gęsiuw w hałupie coto by w zimie zamruz nie hycił
polacy to skrajni indiwidualiści 38 milonów każdy o innych poglądach przekonaniach nie da się ich zjednoczyć tak łatwo ,
chcesz wcielić w zycie solidarnośc społeczną opierając wszystko na społeczeństwie , tu się to nie da narazie ,
państwo to dla większości tyran zabierający kasę , dla nich liczą się małe ojczyzny , praktycznie są tutaj małe państwa miasta ,
mmielismy piękne panstwo z ogromnym potencjałem, niestety upadło . Jakie procesy społeczne , masz teraz giender ciesz się .
Zostala u nas wyniszczona przedewszystkim klasa ziemiańska klasa na której opiera się cała potęga usa i europy zachodniej a to w czasie zaborów a to po 2 wojnie swiatowej ,.


Wiesz na wsi jest fajnie szczególnie teraz , nawet lte się ma ,i spokój i ciszę i przyrode

Magnic

2014-12-18, 00:33
krawacik3 napisał/a:

niemcy*



RockyWood napisał/a:

yebane szwaby*



Czy wam się podoba czy nie nazwę kraju jak i narodu piszemy z dużej litery. Fajnie by też było abyście zaczęli się rozwijać zamiast żyć przeszłością. Dla mnie są to Niemcy, a nie niemcy. Naród którego 100 przedstawicieli jest bardziej pracowitych niż całe polskie miasta. Prawda jest taka, że teraz przeciętny Niemiec jest uczciwszy od większości polaków, a my debile zamiast spróbować zachęcić do siebie Niemców czy jakiekolwiek inne narody jedziemy do nich i robimy taką reklamę naszemu narodowi, że mają nas za wieśniaków i złodziei. Nie dziwota, że mają nas w dupie jak taki ułom jeden z drugim przypomina sobie czasy kiedy ich jeszcze nie było na świecie i udaje wiecznie pokrzywdzonego. Do roboty byście się wzięli.

Du...........77

2014-12-18, 00:53
@Luqas95 Rodzice postawili sobie domek w malowniczej wsi Zawoja, więc tu się muszę zgodzić, przyroda jest naprawdę piękna.
U nas nie było absolutyzmu, silnej władzy w ręku jednego władcy, mieszczaństwa, aparatu państwowego. Nie przeprowadziliśmy uwłaszczenia, nie rozwinęły się miasta.. Praktycznie nie pasuje do nas żaden model społeczno-polityczny, bo nigdzie nie było w Europie państwa z tak dziwną historią. Wiesz kiedy, zdaniem naukowców dokonała się u nas taka mała rewolucja przemysłowa? Po drugiej wojnie.. Skonfrontuj to z historią Europy. Absolutnie źle mnie zrozumiałeś, w ogóle moich poglądów nie można zaliczyć do lewicowych, jestem za dobrze zorganizowanym państwem, przede wszystkim poprzez prawo (pewnie dlatego, że je studiuję), ale i za myślącymi, świadomymi procesów państwem rządzących, obywateli. Kiedy obywatel przestaje patrzeć władzy na ręce, to ta zaczyna próbować go ograniczać, odsuwać od spraw związanych z dystrybucją władzy i zarządzaniem.
Na warstwie ziemiańskiej opierała się potęga zachodniej europy? A nie na mieszczaństwie, czy bużuazji?
Btw. nie wszyscy szlacheccy już nie żyją, moja rodzina (herbu jaxa) pochodzi z okolic Buczacza i zajmowała się kiedyś oraniem swoich pól ukraińskimi chłopami.. Później większość przekształciła się w mieszczan i inteligencję.