18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niemcy chcą przejąć UE (IV RZESZA)

Kl...........on • 2016-07-06, 17:09
Witajcie sadole. W filmiku jest to co większość z nas powinna już wiedzieć. Wrzucam dla tych co nie wiedzą żeby nie było więcej kłótni czy Unia Europejska jest dobra, czy zła. Pamiętam, że jakaś sadolka broniła twardo swoich poglądów mówiąc, że Unia jest taka zajebista, bo dostajemy tyle kasy etc. etc. Mam nadzieję, że udzieli się w tym temacie.


Wiecie co ja o tym myślę? Stany Zjednoczone, Chiny i Rosja mają ogromną przewagę nad Europą w walce o ranking globalny. Spójrzmy prawdzie w oczy. Prędzej czy później na Ziemi będzie jedno państwo i jeden język kiedy któryś naród wygra ostatnią wojnę światową. O ile ludzkość tę wojnę przetrwa... Największe szanse mają Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny. Pojedyncze państwa w Europie takie jak Niemcy, Francja, Polska, Wielka Brytania nie mają szans "wygrać świata". Chyba, że zdarzyłby się cud. Właśnie dlatego Niemcy w legalny sposób będą próbowały stworzyć coś na wzór III Rzeszy tylko bez trupów, aby Europa miała szansę w walce o globalne przywództwo. Jeśli chodzi o mnie to tego nie popieram. Uzasadniać chyba nie muszę.


Polecam obejrzeć całe.





Wrzuciłem to dzisiaj rano o 6, ale jakiś moderator usunął, bo dałem złe tagi. Nie sądzę żeby to było uzasadnione, ponieważ kierowałem się regulaminem. Powiedziałbym coś jeszcze, ale nie chcę 5 warnów od lewaka.

krzyks

2016-07-06, 17:17
Klarkson napisał/a:

Wrzuciłem to dzisiaj rano o 6, ale jakiś moderator usunął, bo dałem złe tagi. Nie sądzę żeby to było uzasadnione, ponieważ kierowałem się regulaminem. Powiedziałbym coś jeszcze, ale nie chcę 5 warnów od lewaka.



No tak, teraz tagi są dużo lepsze... :roll:

Sabajone

2016-07-06, 17:19
pie**olenie! Jedno "superpaństwo" Europa nigdy się nie uda tak jak nie udało się Adolfowi. Może i oni chcą to zrobić ale coś mi się wydaje że ch*ja im z tego wyjdzie.

USA czy Chiny są spójne wewnętrznie a Europa podzielona i wiele narodów się zwyczajnie nienawidzi jak przykładowo my z niemcami pod płaszczykiem przyjaźni czy żywiące do siebie niechęć poprzez historię kraje tak jak my i Francja czy UK-Francja. Podobno wg badań tylko 9% niemców chce aby ich wojsko broniło Polski więc jak to się może udać?

Kl...........on

2016-07-06, 17:22
@~krzyks


A nie są? Ktoś zapamięta z tytułu "Niemcy przejmują", więc to znajduje się w tagach, ktoś zapamięta "IV Rzesza" więc to znajduje się w tagach. Reszta to już na siłę, bo kilkukrotnie moderatorzy usuwali moje tematy przez tagi uzasadniając, że było ich za mało. Były ponad 2.

@Sabajone


Niestety na razie całkiem nieźle im to idzie. Wykorzystują to, że kraje takie jak Polska lecą na kasę. Kiedyś ktoś mi powiedział: "Nie masz pieniędzy? To znaczy, że chcesz pieniędzy. Masz pieniądze? Wtedy na pewno chcesz władzy i zapłacisz za nią każdą cenę."

~Beny

2016-07-06, 17:24
Klarkson napisał/a:

A nie są? Ktoś zapamięta z tytułu "Niemcy przejmują", więc to znajduje się w tagach, ktoś zapamięta "IV Rzesza" więc to znajduje się w tagach. Reszta to już na siłę, bo kilkukrotnie moderatorzy usuwali moje tematy przez tagi uzasadniając, że było ich za mało. Były ponad 2.



4.8. Użytkownicy rozpoczynający nowy wątek powinni w odpowiednim polu wpisać co najmniej 2 tagi określające zawartość wątku. Jako tagi należy używać: rzeczowników (np. śmiech, pajac), czasowników (np. śmiać się, pajacować), przymiotników (śmieszny, śmieszna) lub nazw własnych, bezpośrednio związanych z tematem. ;)

Sabajone

2016-07-06, 17:26
Klarkson napisał/a:





@Sabajone


Niestety na razie całkiem nieźle im to idzie. Wykorzystują to, że kraje takie jak Polska lecą na kasę. Kiedyś ktoś mi powiedział: "Nie masz pieniędzy? To znaczy, że chcesz pieniędzy. Masz pieniądze? Wtedy na pewno chcesz władzy i zapłacisz za nią każdą cenę."



No właśnie nie, bo o ile w TV jest cisza i nikt nie robi szumu o tyle ludzie którzy o tym słyszą mówią stanowcze nie (pomijam lewackie pedalskie sp***oliny) Może i niemcy czy Francuzi by tego chcieli ale wątpię aby Grecy, Hiszpanie, Polacy, Czesi, Węgrzy itd. chcieli być już na dobre pod butem Berlina. Za ch*j z tego nic nie wyjdzie albo będzie wojna.

Kl...........on

2016-07-06, 17:28
Mam nadzieję, że otworzymy oczy i odbędzie się jakieś referendum tak jak w UK. pie**olę te ich place zabaw, parki siłowe i nowe orliki. pie**olę wszystko co zostało zbudowane za Unijny hajs.

Ni...........ny

2016-07-06, 17:31
Klarkson napisał/a:

... kilkukrotnie moderatorzy usuwali moje tematy przez tagi uzasadniając, że było ich za mało. Były ponad 2...



Mi nie usuwali nawet jak miałem 2 tagi :roll: podejrzewam że to za prawicowe pyskowanie do lewackich modów :amused:

Klarkson napisał/a:

... pie**olę te ich place zabaw, parki siłowe i nowe orliki. pie**olę wszystko co zostało zbudowane za Unijny hajs.



To zajebiście, popieram, jeszcze tylko wyjedź w Bieszczady i będzie całkiem zajebiście :kawa:

Kl...........on

2016-07-06, 17:33
@up


Całkiem możliwe. Rozumiem jeśli w tagach nie ma znaków takich jak ż,ź,ń, ale jak wszystko jest i tagi są w porządku, a temat z tego powodu zostaje wyrzucony, podczas gdy 2 tematy niżej jakiś filmik przedstawia słaby wypadek i jest otagowany: "wypadek, na Śląsku" i przechodzi no to k***a jest coś nie tak chyba.

Aleo

2016-07-06, 17:34
Ale bzdety

~Beny

2016-07-06, 17:40
Klarkson napisał/a:

@up


Całkiem możliwe. Rozumiem jeśli w tagach nie ma znaków takich jak ż,ź,ń, ale jak wszystko jest i tagi są w porządku, a temat z tego powodu zostaje wyrzucony, podczas gdy 2 tematy niżej jakiś filmik przedstawia słaby wypadek i jest otagowany: "wypadek, na Śląsku" i przechodzi no to k***a jest coś nie tak chyba.



Przeczytaj jeszcze raz post, za który postawiłeś mi wcześniej piwo.

Tu masz tagi, które widniały przedtem w Twoim temacie:

przejąć ue :: przejmowanie ue :: przjecie unii :: niemcy przejmuja :: brexit :: iv rzesza :: pacyfikowanie :: pacyfikacja :: zmniejszenie sojuszu :: osłabienie europy :: osłabiona europa

A teraz zerknij w aktualne tagi.

Sapiecie na innych a sami nie potraficie poprawnie tagować, a później płacze jeden z drugim, że temat usunięty albo dubel, bo po tagach nie było :roll:

kalijanek

2016-07-06, 17:49
nie widzę w tym nic złego, skoro mamy konkurować z innymi dużymi państwami to musimy się stać dużym państwem

Kl...........on

2016-07-06, 18:03
Nie widzisz w tym nic złego? W tym, że będzie wspólna Europejska armia, że rządzić naszym krajem nie będziemy my tylko niemcy, że później nasz język ojczysty zmieni się na niemiecki, że stracimy wszystkie tradycje? To tak jakbyś powiedział, że odpowiadałoby Ci przejęcie Polski przez niemcy podczas II wojny światowej. pie**olnij barana w ścianę lewaku.



Do moderatora, który przeniósł temat tam gdzie nikt nie zagląda ch*j Ci w dupę. Po złośliwości typowy burak hamujący informacje, które mają ogromne znaczenie.

kalijanek

2016-07-06, 18:19
upQ@ nie podniecaj się tak. Będzie co ma być. Polska nigdy samodzielnie potęgą już nie będzie, więc trzeba się dobrze urządzić w nowych okolicznościach. Przetrwaliśmy zabory i wiele okupacji przetrwamy i nową formę UE nawet pod przywódctwem Niemców

bebini

2016-07-09, 02:17
@up na szczęście nie Tobie o tym decydować czy będziemy potęgą czy nie